مزدک ، صدف و اولدترافورد؛ سورپرایزهای گزارشگر مهاجر

استوری جالب مزدک و پست اینستاگرامی منچستری ها

مزدک ، صدف و اولدترافورد؛ سورپرایزهای گزارشگر مهاجر

مزدک میرزایی ، گزارشگر مطرح مسابقات فوتبالی شبکه سوم سیما که تابستان امسال به انگلیس مهاجرت کرد، مدتی است که در کانون توجه رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفته است.

اگر چه تا این لحظه، گزارش فوتبالی یا برنامه ای با مجری گری مزدک میرزایی روی آنتن شبکه های تلویزیونی فارسی زبان آن سوی مرزها نرفته است، اما به نظر می رسد که او در پاییز۹۸، مخاطبان و طرفداران داخلی خود را سورپرایز کند.

پیج رسمی باشگاه منچستریونایتد انگلستان، ساعاتی پیش با انتشار پستی در اینستاگرامش، از مخاطبان خود خواست تا هویت فردی که در عکس نشان داده شده را حدس بزنند.

تا این لحظه، بیش از ۶ هزار تن از ۳۰ میلیون هوادار این باشگاه در اینستاگرام، به ذکر نام فرد مورد نظر پرداخته اند که اکثریت آن ها اشتباه می کنند! چرا؟ مزدک میرزایی، روز گذشته با انتشار یک استوری در اینستاگرامش اعلام کرد که برای گزارش یک مسابقه فوتبالی، عازم ورزشگاه اولدترافورد منچستر شده تا یکی از مسابقات شیاطین سرخ را در جهنم اولدترافورد گزارش کند.

مزدک میرزایی
تصویر پست اینستاگرامی باشگاه منچستر یونایتد انگلستان که از مخاطبانش خواسته تا هویت فردی که در عکس مشاهده می کنید را شناسایی کنند.

این استوری که مثل استوری طلاق مهناز افشار از یاسین رامین، بازتاب خبری گسترده ای در اینستاگرام ایرانیان داشته است، اول آبان نود و هشت اهالی فوتبال را متعجب کرد.

حضور مزدک میرزایی در ورزشگاه اختصاصی میلیونرهای شهر منچستر، نوید گزارش رقابت های فوتبال جزیره به روایت مزدک خان میرزایی می دهد. احتمالا در روزها و هفته های آینده، بتوان همچنان شاهد گزارشات جذاب و پر شور و هیجان مزدک از انگلیس و سایر رقابت های بین المللی قاره سبز بود.

استوری مزدک میرزایی در اینستاگرامش که خبر از گزارشگری او در ورزشگاه منچستریونایتد دارد

اخبار مزدک به همین جا ختم نمی شود. اخیرا برنامه ای با عنوان PERSIANS GOT TALENT که به استعدادیابی ایرانیان اقصی نقاط جهان می پردازد، با حضور مزدک میرزایی به عنوان داور این رقابت تلویزیونی، پخش می شود. هنوز جزییات دقیقی از اجرا و برنامه های PGT منتشر نشده و سایت و اینستاگرامی برای آن معرفی نشده است.

اما گفته شده که مزدک میرزایی را در این برنامه استعدادیابی تلویزیونی که به نظر می رسد کپی برابر اصل AMERICAN GOT TALENT (مثل عصر جدید شبکه ۳) باشد، ابراهیم حامدی، خواننده لس آنجلسی، صدف طاهریان، مدل ایرانی مقیم خارج از کشور و سینا ولی الله، مجری برنامه «چندشنبه با سینا» همراهی کنند. در اینستاگرام این افراد، هنوز جزییاتی از برنامه، رسانه ای نشده است.

قطعا حضور این سه چهره فوتبالی، مدلینگ و خوانندگی در یک برنامه استعدادیابی، به اندازه کافی می تواند طوفانی از مخاطبان ایرانی و بعضا غیر ایرانی را با این برنامه همراه کند. باید منتظر بود تا ببینیم حضور مزدک با ابی و صدف در یک برنامه استعدادیابی تلویزیونی، چگونه رقم می خورد. همه این اتفاقات در چند ماه اخیر برنامه ریزی شده و به نظر می رسد که مزدک تلاش دارد تا همچنان مخاطبان خود را سوپرایز کند.

حتما بخوانید: از ظهور تا سقوط تتلو (امیر حسین مقصدلو)

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود