تصاویر مد گردی با هنرپیشه های فصل سوم سریال «ستایش»

لاله مرزبان، نرگس محمدی و مینا دلشاد

تصاویر مد گردی با هنرپیشه های فصل سوم سریال «ستایش»

سریال ستایش که فصل سوم آن از ۲۲ شهریور ماه ۹۸ روی انتن شبکه ۳ سیما رفته است، هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه، میلیون های ایرانی را در داخل و خارج از کشور به سمت یک درام شورانگیز خانوادگی کشاند تا مخاطب که از سال ۱۳۸۹ در جریان زندگی پر فراز و نشیب حشمت فردوس و ستایش و همسر و فرزندانش قرار گرفته، روایتی تازه را ببینید.

روایتی که دیالوگ های حشمت خان با مهدی سلوکی (محمد متخصص) و عاشقانه کاراکترها، جذابیت حداقلی را برای حفظ مخاطب، به ارمغان آورد. گویا قرار است فصل چهارم سریال هم از سال ۱۳۹۹ کلید بخورد. سریال ستایش، مثل دیگر سریال هایی که از شبکه ۳ سیما در سال های اخیر پخش شده (بانوی عمارت)، دارای کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی است که شما میتوانید متن و حاشیه قسمت ها را مشاهده کرده و با عوامل هم در ارتباط باشید.

چند هنرپیشه زن این سریال، در کانون توجه علاقمندان به اینستاگردی قرار گرفته و مد و لباس و اینستانوشته هایشان، لایک و فالو زیادی در چند هفته اخیر پیدا کرده است. در گزارش امروز روزیاتو، گشتی زدیم در کلکسیون مد و لباس شماری از هنرپیشه های زن سریال ستایش تا آن ها را در خارج از قاب تلویزیون ببینیم. به نظر می رسد آن ها هم از دنیای لایک و فالو و هشتگ ها، برای دیده شدن بیشتر و حضور در دنیای فشن با انتشار فوتوشوت های پر کامنت، استفاده می کنند.

لاله مرزبان در نقش نازگل (دختر ستایش)، نرگس محمدی در نقش ماه ثتا (ستایش)، مینا دلشا در نقش همسر حمید در کنار فریبا نادری و سیما تیرانداز، از جمله کاراکترهای سریال هستند که تصاویر استایل های رنگارنگ ان ها، بازتاب هایی در اینستاگرام ایرانیان داشته است.

مدگردی با لاله مرزبان

لاله مرزبان، هنرپیشه نقش نازگل در فصل سوم ستایش، دختر متولد دهه هفتاد و دانش اموخته حسابداری است که از فصل سوم به سریال پیوسته و خواهر محمد (مهدی سلوکی) و دختر ماه ثنا/ستایش (نرگس محمدی) و نوه حشمت فردوس (داریوش ارجمند) محسوب می شود. او بیش از ۱۰۷ هزار فالور در اینستاگرامش دارد و صفحه اش، کلکسیونی از تصاویر او با مد و لباس های بهاره، پاییزی و زمستانه است که الگوهای جذابی برای هم سن و سالی های وی محسوب می شود.

کلکسیون شال های رنگی نازگل سریال ستایش را مشاهده میکنید
تیپ مشکی رنگ زمستانی لاله مرزبان با پالتو خز و بوت چرم در فروشگاه صنایع دستی که جزییاتی از ان در اینستاگرامش ارائه نکرد
سریال ستایش
۲ تصویر از استایل های زمستانی لاله مرزبان را در بهمن ماه ۹۷ مشاهده میکنید.

مد گردی با مینا دلشاد

مینا دلشاد، نقش همسر حمید را در فصل سوم سریال بازی می کند. متولد خرداد ماه سال ۱۳۷۰ در مشهد است و تحصیلاتش را تامقطع کاردانی پرستاری ادامه داد. او در سریال ماه و پلنگ و نوشدارو، ایفای نقش کرده و فیلم سینمایی پالتو شتری را در نوبت اکران پاییزی سینماها دارد. اینستاگرامش، کلکسیون تیپ های جذاب و رنگارنگ این دختر مشهدی در لوکیشن های لاکچری از شمال ایران تا شمال تهران است.

عکس سمت راست از کلکسیون تصاویر مد گردی مینا دلشاد در مجتمع تفریحی دشت نور شمال است و عکس سمت چپ نیز استایل مونوکرومش را در یکی از آتلیه های پایتخت به نمایش می گذارد.
شاید باورش برای بعضی از مخاطبان سریال ستایش که نقش و استایل مینا دلشاد را در سریال در پرسناژ یک زن روستایی و همسر یک معتاد زندانی تماشا کردند، این استایل های لاکچری و اسپرت مینا دلشا، عجیب به نظر برسد!
مینا دلشا را در یک تیپ اسپرت در تابستان ۹۸ مشاهده میکنید که گریمش، طرحی از گریم پلاس و عکسی از امیر خدامی است. ۷ هزار لایک این تیپ جذاب و شاد مینا دلشاد، ثبت کرد

مد گردی با نرگس محمدی

نرگس محمدی، نقش اول سریال ستایش از فصل اول تا کنون بوده و بخشی از بار داستان، به عهده اوست. نرگس محمدی، دختر تهرانی متولد دهه شصت است و دانش اموخته کارشناسی پرستاری. او در سال ۹۶ با علی اوجی، بازیگر و تهیه کننده سینما و موسیقی ازدواج کرد. پربیننده ترین صفحه اینستاگرام عوامل سریال ستایش، در اختیار اوست و ۱.۴ میلیون فالور دارد و بیش از ۱۰۰۰ پست از ایرانگردی و جهانگردی و مد گردی هایش با علی اوجی را به تصویر کشیده است.

از جاده تندرستی باشگاه انقلاب تهران تا زیر پل برج ایفل پاریس با علی اوجی
مد گردی با نرگس محمدی از تهران تا اصفهان
مریم متقیان، میک آپ آرتیست نرگس محمدی در این دو فوتوشوت تابستان نود و هشت است که بیش از ۱۰۰ هزار لایک در اینستاگرامش دریافت کرد.

مد گردی با فریبا نادری

فریبا نادری در سریال ستایش، در نقش پری سیما بازی می کند. او ۱.۳ میلیون فالور دارد و کلا ۳۰ عکس تا آبان ۹۸ از خود به اشتراک گذاشته اما مخاطبان و کامنت های زیادی دارد.

سکانسی از سریال و تیپ پاییزی فریبا نادری
کلکسیون مانتوهای شیک فریبا نادری را در عکس بالا مشاهده می کنید. در عکس سمت راست، شاهد پروژه مد و معار از کالکشن ELIN هستید که محصول علی حقشناس و المیرا نوری بود.

قسمت آخر فصل سوم سریال ستایش، دیشب در اخرین روز ماه صفر پخش شد.

حما ببینید: تصاویر خصوصی خبرنگار روس که در ایران بازداشت شد

دیجیاتو
بدون نظر

ورود