چگونه به صورت مجازی مدرک معتبر بگیریم؟

چگونه به صورت مجازی مدرک معتبر بگیریم؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

با ورود و گسترش بازار رایانه ها و کامپیوتر و پیشرفت و افزایش استفاده از اینترنت در کشور به مرور فعالیت هایی در زمینه ی آموزش های اینترنتی به وجود آمد.رشد و توسعه این امر طی ۱۰ سال گذشته افزایش یافته به گونه ای که امروزه سطح بالایی از این پیشرفت قابل مشاهده می باشد.آموزش های اینترنتی و یا مبتنی بر فضای مجازی از سال ۱۳۸۰ در ایران شکل گرفته و به مرور زمان به این مقوله توجه بیشتری شد.

آموزش مجازی چیست؟

آموزش مجازی که نام های مختلفی از جمله آموزش آنلاین و یا E-Learning دارد به شیوه ای از آموزش گفته می شود که مبنای تدریس در آن استفاده از شبکه گسترش جهانی می باشد اما محدود به این یک مورد نبوده و به وسیله شیوه های گوناگونی می توان از آن استفاده نمود.اما در تعریف اصلی آن می توان گفت یکی از شیوه های تدریس می باشد که جایگزین روش های سنتی گذشته شده است و دیگر نیاز به نشستن در کلاس ها نبوده و با استفاده از ابزار های چند رسانه ای ، نرم افزار ها ، کلاس های مجازی و … می توان تمامی آموزش های لازم را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون محدودیت مکانی فرا گرفت.

تعریف دیگری که از این روش آموزشی می توان کرد این است که آموزش مجازی نوعی آموزش الکترونیکی است که روش تدریس در آن از راه دور می باشد و بر مبنای فناوری صورت می پذیرد.

روش های مختلفی در این نوع آموزش وجود دارد که می توان به طور مثال به روش های آموزش از طریق ابزار های چند رسانه ای مانند CD ، نرم افزارهای دو سویه بین فراگیران و استاد ، فایل های نوشتاری ، صوتی و یا تصویری ، شبیه سازی و… اشاره کرد.

حال که با مبنای این نوع از آموزش آشنایی بیشتری پیدا کردید می توان به سراغ نحوه اخذ مدرک معتبر با استفاده از آموزش مجازی بپردازیم.

امروزه با پیشرفت سطوح آموزشی و مراکز معتبری که در زمینه آموزش مجازی به وجود آمده است زمینه ای فراهم شده است که بتوان به وسیله آموزش های لازم مدارک و یا گواهینامه های معتبر آنچه که فرا گرفته اید را اخذ نمایید.به طور مثال یکی از مدارک پر کاربرد و مورد نیاز برای بسیاری از افراد اخذ مدرک MBA یا مدیریت ارشد کسب و کارمی باشد.تمامی مفاهیم مدیریتی و یا توسعه کسب و کار را با آموزش دیدن این دوره که بدون نیاز به کلاس های حضوری و یا هزینه های زیاد می باشد را می توان در کوتاه ترین زمان ممکن آموخت.

از دیگر آموزش های مجازی پر مخاطب می توان به آموزش و اخذ مدرک DBA اشاره نمود.DBA مخفف عبارت  Doctor of business می باشد که به منظور افزایش توانایی مدیران اجرایی به وجود آمده است.علم DBA برای از رفع نمودن چالش هایی که احتمالی مدیریتی و همچنین بالا بردن مفاهیم ارزش آفرینی در یک سازمان به وجود آمده است.

مدیران مشاغل با توجه به تغییراتی که همواره در دنیای امروزی در کسب و کار اتفاق می افتد می بایست به صورت دائم تجارب ، دانش و مهارت خود را به روز نمایند که این کار با استفاده از مدیریت کسب و کار یا DBA رخ خواهد داد.

با استفاده از آموزش های مجازی دوره مدیریت DBA که می توان در کنار شغل خود ، بدون نیاز به کلاس های حضوری و اتلاف زمان آن را فرا گرفت ، می تواند بهترین فرصت برای افزایش مهارت شما باشد.همچنین اخذ مدرک معتبر آن بدون شک یکی از مهم ترین مسائل و دلایل یادگیری این دوره می باشد.

دوره های آموزش مجازی با توجه به این که نیازی به کلاس های حضوری ندارد ، می توان در کنار مشاغل خود از آن بهره برد.همچنین به دلیل این که در هر کجا و هر زمان می توان به آموزش دوره ی دلخواه پرداخت هیچ گونه اتلاف زمانی را برای شما در پی نخواهد داشت.هزینه های مربوط به دوره های آموزش آنلاین به مراتب پایین تر از سایر روش های آموزشی می باشد که تمامی این ها مزیت های بسیار مهمی به شمار می رود.

تمامی نکات مثبتی که گفته شد سبب سهولت اخذ مدرک معتبر در دوره ی دلخواه شما می شود.علاوه بر این شما می توانید با ثبت نام در مراکز ارائه دهنده آموزش های مجازی مجموعه ی کاملی از دوره های مختلف آموزشی را به صورت یک جا داشته باشید تا با انتخاب دوره مورد نیاز خود به آموزش آن پرداخته و پس از انجام آزمون دوره که آن هم به صورت مجازی می باشد گواهینامه معتبر آن را اخذ نمایید.

تنوع دوره های آموزشی در این مراکز بسیار بالا می باشد به طوری که می توان بسیاری از آموزش های مورد نیاز خود را با جست و جو در بین دوره ها پیدا نمود.از دوره آشنایی با گیاهان دارویی تا دوره های بورس و… در این مراکز به صورت مجازی تدریس می شود.به همین منظور شما می توانید به صورت همزمان چند دوره ی آموزشی را فرا بگیرید و در نهایت مدارک آن ها را اخذ نمایید.

پس از اینکه آموزش دوره شما به پایان رسید آزمونی به صورت آنلاین از شما گرفته خواهد شد که با توجه به نمره کسب شده و در صورت قبولی در آزمون مدرک و گواهینامه معتبر و بین المللی دوره مربوطه توسط آموزشگاه به شما اهدا خواهد گردید.

امروزه موسسات بسیاری اقدام به آموزش دوره های مختلف به صورت مجازی می کنند. برخی از این موسسات به صورت غیر مجاز مشغول به فعالیت می باشند که مدارک دوره های آن ها معتبر نمی باشد.به همین دلیل پیش از ثبت نام در هر موسسه ای می بایست از اعتبار و مجوز های رسمی آن ها مطمئن شویم.

یکی از معتبر ترین و با سابقه ترین موسسات آموزش مجازی ، دپارتمان آموزش مجازی A2Z می باشد.این موسسه که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است به منظور بهبود و افزایش سطح آموزشی و انجام تفاهم نامه با اساتید مجرب و موسسات آموزشی عالی رتبه در مباحث مختلف تشکیل شده است.شما می توانید با ثبت نام در این موسسه به آموزش انواع دوره های مورد نیاز خود پرداخته و در آخر معتبر ترین مدرک دوره خود را از موسسه A2Z دریافت نمایید.

تلفن تماس: ۲۲۲۲۷۸۵۸-۰۲۱ و ۲۲۲۲۷۸۵۸-۰۲۱

آدرس وبسایت:www.a2zelearn.com

 

دیجیاتو
بدون نظر

ورود