احسان علیخانی و فصل دوم جدید عصر جدید، از امشب روی آنتن می‌رود

احسان علیخانی و فصل دوم جدید عصر جدید، از امشب روی آنتن می‌رود

عصر جدید که یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون در ۴ دهه اخیر بود، فصل دوم خود را از از امشب و فردا شب (۱۷ و۱۸ اسفند۹۸) آغاز می کند و ادامه آن به شب های نوروزی فروردین ماه ۹۹ موکول می شود.

آن طور که احسان علیخانی، تهیه کننده و مجری برنامه در اینستاگرامش اعلام کرده است، هر شب، مهمان خانه های ایرانیان در شب های نوروز ۹۹ است. نوروز ۹۹، تحت تاثیر ویروس کرونا است. گردشگری در نوروز ۹۹، احتمالا نیمه تعطیل است و همین باعث می شود که برنامه های تلویزیون ایران و خارج ایران، مخاطبان بسیاری داشته باشد.

فصل دوم سری جدید مسابقه استعدادیابی عصر جدید شبکه ۳ سیما، احتمالا بعد از خبر شبانگاهی ساعت ۲۲ این شبکه روی آنتن می رود تا میلیون ها مخاطب تلویزیونی، شاهد هنرنمایی جوانان با استعداد کشور در سری جدید این برنامه پربیننده باشند. فصل دوم با فصل اول، تغییراتی داشته است. یکی از مهم ترین تغییرات آن است که ۴ داور این رقابت استعدادیابی، صرفا در زمان اجرای برنامه توسط شرکت کنندگان، فرصت دارند تا نظر موافق یا مخالف خود را با فشردن کلیدهای سفید یا قرمز اعلام کنند.

آن طور که از تیزرهای برنامه بر می آید، هیات داوران در سری جدید فصل دوم عصر جدید، تغییر نکرده است. احسان علیخانی گفته است که سری دوم برنامه عصر جدید، پیش از ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ضبط شده است و صحنه های مربوط به روبوسی با شرکت کنندگان و حضور پر شمار تماشاگران، مربوط به دوران پیش از تراژدی کرونا می باشد.

احسان علیخانی گفته که پخش یک برنامه مفصل از سری دوم عصر جدید، شامگاه ۲۸ اسفند ماه ۹۸ روی آنتن شبکه ۳ خواهد رفت. حتما این قسمت را در نظر داشته باشید. برای ۱۵ روز اول فروردین ماه ۱۳۹۹، ۱۵ برنامه سری دوم عصر جدید روی آنتن می رود و طبق گفته های احسان، به اندازه کافی، برنامه برای پخش در ایام فروردین و اردیبهشت، ضبط شده است.

عصر جدید
پست اینستاگرامی احسان علیخانی درباره فصل دوم عصر جدید

ضمنا، قرار است در صورت ادامه یافتن بساط کرونا در بهار ۹۹، عصر جدید بدون تماشاگر ضبط شود. موضوعی که به خنداونه و دورهمی رامبد و مهران مدیری نیز کشیده شده است. متن و حاشیه سری جدید عصر جدید را در اینستاگرام احسان علیخانی دنبال کنید.احسان علیخانی اکنون با انتشار ۳۳۵ پست، قریب به ۲.۷ میلیون دنبال کننده دارد.

توضیحات کرونایی احسان علیخانی درباره عصر جدید

روزهای عجیبی شده در پایان سال ٩٨، سالی پر تنش و پر فرار و نشیب، کرونا مهمترین آزمون امسال برای تک تک ماست، ترسناک نیست ولی کاملا جدیه، رعایت کنیم و به شدت مراقبت کنیم هم برای خودمون هم برای سایرین …
.
ویروس کرونا، بزرگترین ضربه رو به ضبط و تولید عصر جدید زده، اما حتما سلامتی تماشاگر و شرکت کننده و عوامل مهمترین موضوعه و با شیوع این ویروس و ابلاغ وزارت بهداشت ضبط ما متوقف شد و هر چیزی که شما خواهد دید، چه مرحله راستی آزمایی و چه مسابقه اصلی، اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه ضبط شده است.

فقط ٢ قسمت بدون تماشاگر ضبط کردیم که خیلی مطلوب نیست بدون حضور شما، منتظریم ببینیم با رعایت و همت همگی چه زمانی شرایط عادی خواهد شد که با حضور شما ادامه بدیم.

تمام مشکلات و مختل شدن سیر و نظم عصر جدید، فدای یک تار موی تماشاگر، شرکت کننده و تمام گروه عصر جدید که سلامتیشون مهمتر از هر چیزیه، ألبته ما به شدت نگرانِ استرس، ترس و افسردگیه هموطنانمون هم هستیم که امیدوارم با همت همگی به سرعت حل بشه، برای از بین رفتن کرونا باید همه کمک کنیم و این کاره یک جا، یک دولت، یک نهاد نیست .

باز اگر لازم باشه بدون تماشاگر مسابقه ضبط می‌کنیم ولی بخش عمده شرکت کننده های ما از شهرستان تشریف میارن و این کار سخت میکنه با اینکه تیم پزشکی داریم و همه چی تست میشه، اما در این ایام هر چی از سفر غیر ضروری جلوگیری کنیم بهتره، عصر جدید بدون تماشاگر عین داربی پرسپولیس / استقلال بدون تماشاگره، تماشاگره ما باید رای بده به شرکت کننده انرژی بده و با داور چالش داره در قوانین فصل جدید، اگر بخوایم از نزدیک ۱۰۰۰ نفر تماشاگر تست پزشکی بگیریم خوشبینانه ۵ ساعت طول میکشه….

احتمالا اجرای برنامه ویژه سال تحویل شبکه ۳ سیما که در چند سال اخیر با هدایت احسان علیخانی روی آنتن رفته بود، با مجری گری رضا رشیدپور همراه شود. رشیدپور، اجرای برنامه ویژه شب یلدا شبکه ۳ را بر عهده داشت و در سال نود و هشت، حضور خاصی را در شبکه سوم سیما تجربه نکرد. احتمالا با برنامه «اتفاق» در سال ۹۹ دوباره به آنتن بازگردد.

برنامه “اتفاق” هم جزو برنامه‌هایی است که با چالش “کرونا” روبرو شده و تاکنون چند قسمت از این برنامه تصویربرداری شده و به دلیل شیوع این بیماری و عدم امکان حضور تماشاگران در استودیو، متوقف شده است.

این برنامه تلویزیونی از ۱۷ اسفند ۹۸ روی آنتن می‌رود و تا قبل از نوروز ۱۳۹۹ دو قسمت از این برنامه به پخش می‌رسد. گفته می‌شود برنامه “اتفاق” با اجرای رضا رشیدپور با حضور ۵۰۰ تا ۷۰۰ تماشاگر، ضبط می‌شود. ۲ قسمت عیدانه دارد و اما اعلام کرده‌اند که بعد از پایان تعطیلات ۱۳ روزه عید نوروز ۱۳۹۹ و در روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین ۹۹ روی آنتن خواهد رفت.

بدون نظر

ورود