باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی راه اندازی شد: قسطی خرید کنید

باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی راه اندازی شد: قسطی خرید کنید

باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی به عنوان جدید ترین سرویس سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۸، راه اندازی شد. این آخرین سرویسی است که سازمان تامین اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال پر فراز و نشیب نود و هشت رونمایی می کند.

با افزایش ابتلای هموطنان به ویروس کرونا، میزان مراجعه هموطنان به مراکز درمانی روند صعودی داشته و این امر، منجر به ابتلای بعضی از کارگران به کووید ۱۹ شده است. تامین اجتماعی بر اساس قوانین خود، موظف به پرداخت غرامت ایام بیماری و هم چنین پرداخت بیمه بیکاری به کارگرانی است که به صورت ناخواسته از کار، بیکار شده اند.

باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی، با همکاری بانک رفاه راه اندازی شده است تا خدماتی قسطی از دندان پزشکی و گردشگری تا خرید پوشاک را در اختیار چند میلیون مستمری بگیر و بازنشسته سازمان تامین اجتماعی در ۳۱ استان کشور ارائه کند.

بیش از ۱۴ میلیون نفر، بیمه پرداز اجباری یا خویش فرما یا صاحبان مشاغل آزاد سازمان تامین اجتماعی هستند و بیش از ۲ میلیون نفر، بازنشسته و مستمری بگیر بزرگ ترین صندوق بیمه کشور هستند. باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی تلاش دارد تا به بازنشستگان این سازمان، از طریق حمایت های رایتل و بانک رفاه کارگران، تسهیلات و خدمات اعتباری ارائه  کند.

اگر شما مخاطب گرامی از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی هستید، می توانید با ورود به سایت باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی به نشانی club.tamin.ir نسبت به ثبت نام رایگان در سامانه اقدام و از خدمات باشگاه مشریان سازمان تامین اجتماعی بهره مند شوید.

شرکت رایتل که از اپراتورهای تلفن همراه در کشور است، در راستای مسئولیت اجتماعی (CSR) در پروژه باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی حضور پیدا کرده است. مدیرعاملی رایتل، هم اکنون در اختیار مهندس رضا خواه است.

ثبت نام در باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی به صورت کاملا غیر حضوری، آنلاین و رایگان است. افراد پس از ثبت نام در این سامانه که تصاویرش را در این گفتار مشاهده می کنید، قادر هستند که نسبت به خرید اقساطی کالا از فروشگاه های طرف قرارداد با باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی اقدام و از پشتیبانی اطلاعاتی ۲۴ ساعته بهره مند شوند.

توجه داشته باشید، همان طور که در ابتدای این گفتار عرض شد، خدمات باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی صرفا برای رفاه حال بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان بوده و هیچ خدماتی به بیمه پردازان اجباری یا خویش فرما یا مشمولان دریافت بیمه بیکاری در سال  ۹۸ و ما قبل و ما بعد، ارائه نمی شود.

باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی

تصویر ایندکس سایت باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی

روی بخش ثبت نام در بالای صفحه ایندکس کلیک کنید تا صفحه ای که عکس آن را در بالا مشاهده می کنید، به نمایش در آید

تلفن همراه و کد ملی فرد بازنشسته یا مستمری بگیر در این قسمت وارد شود

ثبت نام در باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی

  • در قدم اول باید باید به سایت مراجعه کنید. پنل کاربری دریافت و اعتبار ماهانه را مشخص کنید. آدرس ثبت نام در این لینک  است.
  • سپس به فروشگاه های طرف قرارداد باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده و به صورت اعتباری و اقساطی، خرید کنید. فهرست مراکز طرف قرارداد با باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی در این گفتار ارائه شده است.
  • برای خرید از فروشگاه های طرف قرارداد با باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی، بایستی شماره همراهی که در سایت ثبت نام کردید، در اختیار صندوق دار قرار دهید. رمز یک بار مصرفی که در زمان خرید به شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه باشگاه مشتریان تامین اجتماعی برای شما ارسال می شود را به صندوق دار اعلام کنید.
  • شما می توانید، جزییات خرید و سر رسید اقساط خود و گزارشات مالی ماهانه و سالانه را در پنل اعتباری خود در سایت باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی مشاهده فرمایید.
  • پنل کاربری شما پس از ثبت نام در باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی در این نشانی قرار دارد.

اگر هر سوالی درباره استفاده از خدمات باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی، سقف خرید اقساطی، کالا ها و فروشگاه های طرف قرارداد باشگاه و تسهیلات قابل ارائه به بازنشستگان در سال ۱۳۹۹ دارید، با شماره تلفن: ۰۲۱۹۱۰۷۴۷۵۷ تماس بگیرید. اگر در اینستاگرام فعال هستید، از اخبار و گزارش های باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی در اینستاگرام در نشانی: INSTAGRAM.com/club.tamin استفاده کنید.

صدها فروشگاه طرف قرارداد با باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی در بخش فروشگاه ها در دسترس است

نوع کالاهایی که به صورت اقساطی قابل خرید است به شرح زیر است:

خدمات دندان پزشکی، خدمات گردشگری (تورهای قسطی داخلی و بین المللی)، کالاهای دیجیتالی، لوازم خانگی، دکوراسیون و مبلمان، فرش، عینک و لنز و انواع و اقسام پوشاک.

فهرست کالاها و خدمات قابل ارائه از طریق فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد با باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی

مخاطب گرامی

در صورتی که از اعضا باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی هستید و از خدمات مراکز و فروشگاه های ارائه خدمات و کالا استفاده کردید، نظرات خود را از طریق بخش کامنت به اطلاع روزیاتو برسانید. میزان مقرری ماهانه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و هم چنین میزان بیمه بیکاری مشمولان سازمان در سال ۱۳۹۹، پس از مشخص شدن حداقل حقوق کارگران در سال ۹۹ توسط شورای عالی کار، مشخص می شود.

دیجیاتو
یک نظر

ورود