جدول پخش برنامه های شبکه آموزش سیما در هفته دوم فروردین ماه ۹۹

جدول پخش برنامه های شبکه آموزش سیما در هفته دوم فروردین ماه ۹۹

برنامه های شبکه آموزش سیما و جدول پخش برنامه های مدرسه شبکه آموزش سیما که با نام مدرسه تلویزیونی ایران از هفته پایانی اسفند ماه ۹۸ برای آموزش دانش آموزان سراسر کشور ساخته شد، در سایت tv7.ir در دسترس است. برنامه های شبکه آموزش سیما در هفته دوم فروردین ماه ۹۹ از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۹ فروردین ماه ۹۹ آغاز می شود و تا عصر ادامه دارد.

این برنامه ها همه تکرار دارد و جزییات آن را در کانال سروش و اینستاگرام این شبکه که در ادامه گفتار معرفی شده است، تماشا کنید.

هر روز، در ساعات مشخص و با ظرفیت تکرار، برنامه های درسی مقاطع مختلف تحصیلی در شبکه آموزش سیما، توسط مدرسان با سابقه، تدریس می شود تا ۱۴ میلیون دانش اموزی که از اسفند ماه ۹۸ تا اطلاع ثانوی، مدرسه نمی روند و شاهد تعطیلی چند ماهه مدارس بخاطر بیماری کرونا هستند، از درس و مشق و علم آموزی غافل نشوند.

برنامه های شبکه آموزش سیما همه مقاطع تحصیلی را پوشش می دهد. در واقع شبکه آموزش سیما، مدتهاست که بزرگ ترین مدرسه تلویزیونی ایران شده و میلیون ها مخاطب پیدا کرده است.

مخاطبانی که از طریق درس های تلویزیونی شبکه آموزش سیما، هر روز با مطالب جدید آشنا شده و می توانند تکرار دروس پخش شده در شبکه آموزش سیما را از طریق سایت شبکه آموزش و اپلیکیشن آن شاهد باشند.

مدرسه تلویزیونی ایران یک نیاز مهم صنعت آموزش کشور به خصوص آموزش و پرورش است که برای گذار از دوران بحرانی مثل تراژدی کرونا، می تواند به کمک صنعت آموزش کشور آمده و رونق بخش آموزش از راه دور باشد. موضوعی که کارآفرینان دیجیتال را بر آن داشته تا در عصر پسا کرونا، به ظرفیت های اموزش آنلاین و وبینارها، بیش تر توجه کنند.

سایت مشاهده جدول پخش برنامه های پایه های ۱۲ گانه تحصیلی

در سایت http://tv7.ir/tvschool که مربوط به سایت مدرسه تلویزیونی سیما شبکه آموزش می باشد، می توانید برنامه های شبکه آموزش سیما را که برای آموزش دانش آموزان در پایه های اول تا دوازدهم متوسط است را مشاهده کنید.

در این درگاه که لینکش در بالا ارائه شده است، شما می توانید ساعت پخش و نام درس و مدرس هر برنامه آموزشی مربوط به پایه های مختلف تحصیلی را ببینید و در جریان اطلاعات مربوطه قرار بگیرید.

همه مقاطع تحصیلی شامل پایه اول ابتدایی تا پایه پنجم، پایه هفتم متوسطه تا پایه نهم متوسطه، پایه ۱۰ متوسطه علوم انسانی تا پایه ۱۲ متوسطه علوم انسانی، پایه ۱۰ متوسطه علوم تجربی تا پایه ۱۲ متوسط علوم تجربی، پایه ۱۰ متوسطه ریاضی و فیزیک تا پایه ۱۲ متوسطه ریاضی و فیزیک، پایه ۱۰ هنرستان فنی کار و دانش تا پایه ۱۲ هنرستان فنی کار و دانش، برنامه مدون ویژه آموزشی از طریق شبکه آموزش سیما دارند که هر روز پخش می شود.

هر درس در هر پایه و مقطع تحصیلی، در روز، ساعت و زمان مشخصی برای پخش دارد که با مراجعه به لینک بالا، در جریان جدول پخش برنامه های آموزشی قرار می گیرید.

برنامه های شبکه آموزش سیما
تصویر جدول پخش برنامه های شبکه آموزش سیما در طول هفته

با کلیک بر روی هر بنر که در بالا مشاهده می کنید، صفحه ای به نمایش در می آید که مربوط به ویدیو آموزش هر درس در شبکه آموزش است. در واقع مشاهده اینترنتی کلیه دروس پخش شده در شبکه اموزش، در دسترس دانش آموزان گرامی و والدین آن ها قرار دارد.

برنامه های شبکه آموزش
تصویر صفحه نمایش ویدیوهای آموزش دروس پایه های مختلف تحصیلی در سایت شبکه آموزش سیما

مدت هر برنامه تدریس کتاب های مقاطع مختلف تحصیلی مدارس ایران در شبکه آموزش، حدود ۲۸ دقیقه است.

از والدین می خواهیم که با مراجعه به سایت مدرسه تلویزیونی سیما در سایت شبکه آموزش، جدول پخش روزانه و هفتگی برنامه های شبکه آموزش برای تدریس دروس فرزند دلبند خود را مشاهده کرده و یادداشت کنند تا موارد را به دانش اموز منتقل دهند و او سر ساعت، بیننده برنامه مربوط به خود باشد. تکرار این برنامه ها در بخش آرشیو شبکه آموزش در دسترس می باشد.

از طریق اینستاگرام @SIMABEEN می توانید در جریان برنامه های شبکه آموزش سیما برای آموزش دروس مقاطع تحصیلی و سایر برنامه های آموزشی این شبکه قرار بگیرید.

شماره تلفن و سایت شبکه آموزش سیما

برای ارتباط با کارشناسان، مسئولان و معلمانی که در شبکه آموزش سیما فعال هستند، می توانید از روش های زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که مدرسانی که به تدریس کتب مقاطع مختلف تحصیلی در دوران کرونا و پسا کرونا مشغول هستند، پاسخ گویی تلفنی یا اینترنتی ندارند و زیر هر ویدیو، پاسخ گوی سوالات دانش آموزان و والدین گرامی نیستند. ویدیوهای شبکه آموزش سیما از جمله بخش های پر مخاطب این سایت است.

  • تلفن پیامگیر شبکه آموزش سیما: ۲۷۸۶۷۰۰۰
  • شماره پیامک شبکه آموزش سیما : ۳۰۰۰۰۷
  • شماره تلفن شبکه آموزش سیما: ۲۲۶۵۸۶۹۶
  • پست الکترونیک شبکه آموزش سیما: sima7@irib.ir
  • سایت شبکه آموزش سیما: TV7.IR
  • پخش زنده شبکه آموزش سیما: TV7.IR/LIVE
  • کانال شبکه آموزش در پیام رسان سروش: https://sapp.ir/amoozeshtv

جد.ول پخش برنامه های شبکه آموزش سیما به صورت روزانه و هفتگی در سایت شبکه آموزش بارگذاری می شود که توصیه می کنیم، هم دانش آموزان گرامی، هم والدین و هم دانشجویان و هم کلیه علاقمندان به مباحث آموزشی، برای مشاهده برنامه های علمی و آموزشی، جزییات آن را یادداشت کنند.

برای یادگیری دروس مقاطع مختلف تحصیلی از ابتدایی تا متوسطه و کار و دانش، از سایت های آموزش آنلاین قدرتمند فارسی زبان نیز می توانید استفاده کنید. آموزش آنلاین، یک فرصت عالی کسب و کار در عصر پسا کرونا است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود