شیرین کاری جدید آرنولد شوارتزنگر در قرنطینه + ویدیو

شیرین کاری جدید آرنولد شوارتزنگر در قرنطینه + ویدیو

آرنولد شوارتزنگر هنرپیشه ۷۲ ساله آمریکایی- اتریشی و سیاستمدار سابق که دستی هم در زمینه فیلم سازی، تجارت و نویسندگی دارد و در زمینه بدنسازی فعالیت می کند این روزها مانند خیلی ها به خاطر شیوع کرونا ویروس در قرنطینه خانگی به سر می برد.

شوارتزنگر روز گذشته ویدیوی جالبی از شیرینکاری خود در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد تا اندکی از حس ناامیدی مخاطبان خانه نشینش بکاهد و خنده را بر لب های آنها بیاورد که دیدن آن را به شما توصیه می کنیم.

او که بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ فرماندار کالیفرنیا بوده وزنه برداری را از سن ۱۵ سالگی شروع کرد و در سن ۲۰ سالگی عنوان مستر یونیورس را از آن خود کرد و هفت مرتبه برنده رقابت های مستر المپیا شد. آرنولد با وجود سن و سال بالای خود همچنان در زمینه بدن سازی فعالیت دارد و کتاب ها و مقالات زیادی را هم در این زمینه تالیف کرده است. آرنولد پایه گذار یک فستیوال ورزشی به نام آرنولد است که دومین رویداد مهم در زمینه بدنسازی بعد از مستر المپیا محسوب می شود. آرنولد اکنون یکی از بزرگ ترین بدنسازان دنیا به شمار می رود و از جمله سیاستمداران کاریزماتیک و مشهور در سراسر عالم است.

شوارتزنگر بعد از حضورش در فیلم های اکشن هالیوودی به شهرت جهانی دست یافت. یکی از مهم ترین فیلم هایی که این بازیگر در آن بازی کرد شمشیر و فریب نام دارد. اپیزودهای مختلف ترمیناتور و فیلم دروغ های واقعی نیز از دیگر فیلم های موجود در کارنامه شوارتزنگر است.

آرنولد شوارتزنگر در ۳۰ جولای ۱۹۴۷ میلادی در تال اشتریا اتریش متولد شد. پدرش از سربازان جنگ جهانی دوم و افسر پلیس بود که در جوانی به حزب نازی ملحق شده بود اما هیچ شواهدی دال بر ارتکاب جرائم جنگی از سوی او وجود نداشت و از اتهاماتش در این زمینه تبرئه شد.

خودش می گوید پدر و مادرم همیشه از برادر بزرگترم طرفداری می کردند و این تصور در ذهنم وجود داشت که شاید فرزند واقعی شان نباشم. پدرم ابدا تحمل گوش دادن به من یا درک مشکلاتم را نداشت.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • رضا اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۹

    عالی بود عالی …..