جوهر توکتاش ؛ فوتبالیست ترکیه ای که پسر ۵ ساله اش را به خاطر ابتلا به کرونا خفه کرد

جوهر توکتاش ؛ فوتبالیست ترکیه ای که پسر ۵ ساله اش را به خاطر ابتلا به کرونا خفه کرد

جوهر توکتاش ، بازیکن ۳۳ ساله اهل ترکیه که در لیگ آماتور فوتبال این کشور و در تیم Bursa Yildirimspor بازی کرده و سابقه حضور در سوپرلیگ این کشور را نیز دارد در اقدامی دیوانه وار، پسر ۵ ساله اش را به خاطر ابتلا به کرونا خفه کرد. بر اساس گزارش ها، فرزند این پدر سنگدل با نام کاظم، به دنبال مشکلات تنفسی مشکوک به ابتلا به ویروس کووید-۱۹ در بیمارستان بستری شده و پدرش نیز همراه وی قرنطینه شد. ساعاتی بعد جوهر توکتاش به پزشکان خبر داد که فرزندش دچار مشکل تنفسی شدید شده و نمی تواند نفس بکشد.

جوهر توکتاش

بدنبال این حادثه، کاظم توکتاش به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده اما دو ساعت بعد جانش را از دست می دهد. بررسی پزشکان نشان می داد که علت مرگ این پسربچه ۵ ساله ویروس کرونا نبوده و به شکلی مشکوک بوده است. یازده روز بعد بود که پدر او به کلانتری محل مراجعه کرده و اعتراف نمود که پسرش را در مدت حضور در بیمارستان با بالش خفه کرده است.

جوهر توکتاش

وی در مورد قتل فرزند خود چنین گفته است: «وقتی پسرم دراز کشیده بود، به مدت ۱۵ دقیقه بالش را روی صورتش فشار دادم. کاظم به سختی نفس می‌کشید و وقتی از حرکت افتاد، بالش را برداشتم و با فریاد زدن، از پزشکان کمک خواستم تا اتهامات را از خودم دور کنم. پسرم را کشتم چون او را دوست نداشتم. از زمانی که کاظم متولد شد، او را دوست نداشتم و نمی دانم چرا. دلیل این که او را کشتم، این بود که دوستش نداشتم. من بیماری روانی ندارم». وی اعلام کرده که از بدو تولد به کودک خود علاقه ای نداشته و هنگام تولدش دچار حمله عصبی شده است. این جنایت واکنش های گسترده ای در ترکیه و جامعه فوتبال در سراسر جهان را بدنبال داشت. پس از این اعتراف هولناک، این امکان وجود دارد که جوهر توکتاش به جرم قتل عمد به حبس ابد محکوم شود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود