جری استیلر، کمدین و پدر بن استیلر درگذشت

جری استیلر، کمدین و پدر بن استیلر درگذشت

جری استیلر، کمدین و پدر بن استیلر، بازیگر مشهور هالیوودی در سن ۹۲ سالگی بر اثر مرگ طبیعی درگذشت.

بن استیلر ۵۴ ساله خبر فوت پدر خود، جری استیلر را در توئیتر خود اعلام کرد. او در توئیت خود نوشته: «متأسفانه باید بگویم که پدرم، جری استیلر به دلایل طبیعی از دنیا رفت.»

او در ادامه افزود: «او پدر و پدربزرگی عالی و برای ۶۲ سال همسری از جان گذشته برای آن (مادر بن استیلر) بود. جایش بسیار خالی خواهد بود. دوستت دارم پدر.»

جری استیلر و هسرش آن میرا، پدر و مادر بن استیلر

بسیاری از طرفداران بازیگر مشهور و همینطور تعدادی از سلبریتی های هالیوودی در واکنش به این توئیت همدردی خود را با او ابراز کردند.

جری استیلر بیشتر به خاطر بازی در برنامه های تلویزیونی کمدی مشهور بود. در واقع به نوعی می توان گفت پسر معروفش، بن استیلر موفقیت خود در عرصه ی بازیگری را مدیون پدر و مادرش است.

کودکی بن استیلر از همان بدو تولد بر روی صحنه ی نمایش سپری شد. والدین استیلر هر دو بازیگر کمدی بودند و او را از همان سن کم با خود به سر صحنه ی فیلمبرداری می بردند. پدر و مادرش، جری استیلر و آن میرا، در برنامه های تلویزیونی مختلفی مثل «شوی اد سالیوان» (The Ed Sullivan Show) با یکدیگر همبازی بودند. آن ها مشهورترین زوج کمدی زمان خود بودند. جری و آن وقتی کارشان رو به افت گذاشت، به بازی در فیلم های سینمایی و آگهی های تبلیغاتی روی آوردند.

آن میرا مادر استیلر هم در سال ۲۰۱۵ درگذشته بود.

منبع: express
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • فرید اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۹

    نقش ماندگارش داخل ساینفیلد هیچ وقت از یادها نمی ره.