حیوانات خانگی عجیب که در خانه بازیگران مشهور جا خوش کرده‌اند

حیوانات خانگی عجیب که در خانه بازیگران مشهور جا خوش کرده‌اند

حیوانات خانگی عجیب را می‌توان یکی از شاخصه‌های بارز در زندگی برخی از افراد مشهور دانست، افرادی که اغلب اوقات زندگی متفاوتی نسبت به مردم عادی تجربه می‌کنند. در این مطلب تصاویر این افراد مشهور را همراه با حیوانات خانگی عجیب شان خواهید دید، حیواناتی که کمتر کسی به خانه‌اش راه می‌دهد.

‌۱ – آرنولد شوارتزنگر سر میز ناهار همراه خر و اسبش

حیوانات خانگی عجیب

فعالیت‌های هنری آرنولد در کسوت بازیگری و همچنین حضورش در عرصه‌ی سیاست بر کسی پوشیده نیست. او در صفحه‌ی اینستاگرام خود ویدیویی منتشر کرده که خرش به اسم لولو و اسبش به اسم ویسکی را به غذا دعوت می‌کند. این حیوانات عجیب اما بامزه همراه آرنولد و سگش به اسم چِری زندگی می‌کنند.

 

۲ – ماییم بیالیک یک گربه از نژاد پیتربالد دارد

حیوانات خانگی عجیب

ماییم بیالیک که چهره‌اش یادآور کاراکتر اِیمی در سریال بسیار دیدنی و طنز بیگ‌بنگ تئوری است گربه‌ای از نژاد پیتربالد دارد که البته نمی‌توان گفت حیوان خوش‌چهره‌ای است. نکته‌ی جالب در مورد این نوع گربه این است که ظاهراً بی‌موست اما در حقیقت پشم این حیوان به قدری ظریف است که راحت دیده نمی‌شود و بدن بسیار بسیار نرمی دارند. برخی از چهره‌ی این نژاد گربه خوششان نمی‌آید اما بد نیست بدانید که در موارد دیگر با گربه‌هایی از نژادهای متفاوت هیچ فرقی ندارند.

 

۳ – سالما هایک و جغدش

حیوانات خانگی عجیب

پرنده‌های زیادی را می‌توان اهلی کرد و در خانه نگه داشت، از طوطی بگیرید تا کبوتر. اما سالما هایک، بازیگر مشهور هالیوودی یک جغد زیبای طوسی‌رنگ دارند که ظاهراً سرگرمی‌اش این است که با موهای سالما بازی کند. جغد معمولاً از حیوانات خانگی به شمار نمی‌آید و از جمله حیوانات خانگی عجیب این فهرست است.

 

۴ – جنیفر گارنر در اولین جشن تولد جوجه‌هایش

حیوانات خانگی عجیب

داشتن مرغ و جوجه در خانه چنان صفایی دارد که نمی‌توان به راحتی با دیگر حیوانات مقایسه‌اش کرد. او در این عکس شاهد تولد جوجه‌هایش بوده.

 

۵ – توری اسپلینگ صاحب یک سوسمار و چندتا بچه خوک است

حیوانات خانگی عجیب

پیش‌تر نیز رسانه‌ها از مرغ این بازیگر هالیوودی به اسم کوکو گفته بودند که او لباس تنش می‌کند و با خودش به پیاده‌روی می‌برد. توری و خانواده‌اش از حیوان‌دوستان دوآتیشه هستند و از خوک کوچکی هم نگهداری می‌کنند که همین اواخر چند بچه به دنیا آورده. خانواده‌ی او حتی یک سوسمار هم دارند!

 

۶ – سلفی آماندا سِیفرید با اسب و مرغش

حیوانات خانگی عجیب

آماندا سیفرید در باغی که در شمال نیویورک دارد از یک اسب و چندتا مرغ نگهداری می‌کند. در خانه‌ی خودش هم سگ و گربه دارد که جای تعجبی نیست.

 

۷ – جاستین بیبر صاحب دو گربه‌ی ساوانا است

حیوانات خانگی عجیب

او در گذشته از یک میمون کاپوچین نگهداری می‌کرده اما حالا صاحب دو گربه‌ی ساوانا است. جاستین و همسرش آنقدر به این دو گربه علاقه دارند که برایشان یک صفحه‌ی اینستاگرام مجزا ساخته‌اند.

 

۸ – ریس ویتِرسپون با بزغاله‌اش یوگا تمرین می‌کند

حیوانات خانگی عجیب

ریس ویترسپون دو بزغاله دارد و علاوه بر این دو، چندتا میمون، مرغ و خوک در خانه‌اش نگهداری می‌کند.

 

۹ – وانیلا آیس و سیاهگوشش

حیوانات خانگی عجیب

وانیلا آیس صاحب یک سیاهگوش به اسم جینکس بود و مثل بچه گربه با او بازی می‌کرد. سیاهگوش‌ها عملاً جزئی از حیوانات خانگی به حساب نمی‌آیند و به همین دلیل از دیگر حیوانات خانگی عجیب هستند.

 

۱۰ – کریستین استوارت یک گرگی دارد

حیوانات خانگی عجیب

کریستین استوارت، از بازیگران شهیر هالیوود است که آثاری بسیار دیدنی از جمله سری‌های گرگ‌ومیش در کارنامه دارد. او نیز صاحب یک گرگی است، یکی دیگر از نمونه‌های حیوانات خانگی عجیب افراد مشهور. او همچنین علاقه‌ی خاصی به این حیوان دارد. مادر کریستین چندین سال پیش گرگی‌ها را نجات دد و حال او در خانه‌اش ۴ گرگی و یک بچه گربه دارد.

 

۱۱ – ملانی گریفیت و مادرش همراه یک شیر اهلی زندگی می‌کردند

حیوانات خانگی عجیب

از دیگر حیوانات خانگی عجیب می‌توان به شیر اهلی ملانی گریفیث اشاره کرد. او که از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون آمریکا در دهه‌ی هفتاد میلادی است در دوران جوانی‌اش صاحب شیری اهلی به اسم نیل بود. تیپی، مادر ملانی با سفری که به آفریقا داشت که عاشق این حیوانات شد و پس از بازگشتش یک شیر به خانه‌شان آورد. علاقه‌ی مادر ملانی به حدی بود که خانه‌شان را پر از گربه‌سانان بزرگ کرده بود.

 

۱۲ – مایلی سایروس یک بچه خوک ماده به اسم پیگ‌پیگ داشت

حیوانات خانگی عجیب

مایلی سایروس، ستاره‌ی سابق دیزنی نیز از جمله افرادی است که علاقه‌ی بسیاری به حیوانات دارد. او پیش‌تر در مزرعه‌اش هم اسب داشته و هم گربه. اما به این بچه‌خوک علاقه‌ی خاصی داشت که سال پیش آن را از دست داد. او اکنون نیز صاحب یک سگ کوچک به اسم بینی است.

 

۱۳ – مایک تایسون هم ببر داشته و هم کبوتر

حیوانات خانگی عجیب

مایک تایسون، مشت‌زن مشهور آمریکایی هنگامی که به اوج شهرتش رسید طوری با سه ببرش در خیابان‌ها پرسه می‌زد که انگار حیواناتی بی‌آزار هستند. او از کودکی نیز علاقه‌ی خاصی به کبوتر داشت.

 

دیگر مطالب خواندنی:

قالی کرمان هالیوودی: بازیگران هالیوودی مشهور که در گذر زمان جذاب‌تر شدند

سلبریتی هایی که ثروت عظیم خود را به خیریه‌ ها اهدا کرده‌ اند

پدربزرگ های هالیوود؛ سلبریتی های مردی که نمی دانستید نوه دار شده اند

۱۲ حقیقت جالب که ثابت می کند حیوانات از هر انسانی انسان ترند

حیوانات به ظاهر بامزه ای که بسیار خطرناک هستند

مرگبارترین حیوانات جهان که آرواره‌ای آهنین دارند

چگونه حیوانات سه بعدی گوگل را مشاهده کنیم؟

دانستنی های جالب و شگفت انگیز در مورد حیوانات که شاید نتوانید آن ها را باور کنید

منبع: brightside
یک نظر

ورود

  • یارسان خرداد ۱۲, ۱۴۰۰

    خوش به حالتون ما یه سگ میخوام مامانم بدش میاد ولی پدرم مشکلی نداره