دیدار با سوسن پرور؛ از کچل شدن تا اعتراض به رئیس جمهور

دیدار با سوسن پرور؛ از کچل شدن تا اعتراض به رئیس جمهور

سوسن پرور هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد بیست و هشتم آبان ماه سال ۱۳۵۴ در شهر اراک و فعلا مجرد است. این آبان ماهی اراکی، از سال ۱۳۷۲ کار خود را از تئاتر و آغاز کرد و نخستین تجربه بازیگری او در تلویزیون، به سریال بزنگاه باز می گردد.

از جشنواره های هنری منطقه ای در اصفهان و سمنان، جوایزی دریافت کرده است. او در فیلم زندان زنان به کارگردانی منیژه حکمت در سال ۱۳۷۹، رد کارپت محصول ۱۳۹۲ به کارگردانی رضا عطاران نقش آفرینی کرده بود. بیشترین فعالیت های سوسن پرور در مجموعه های تلویزیونی از اواخر دهه هشتاد تا به امروز است. سوسن پرور در مجموعه بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران، اولین حضور تلویزیونی را تجربه کرد.

در چند اپیزود سریال معروف روزگار قریب به کارگردانی کیانوش عیاری، روبروی دوربین رفت. در سریال دزد و پلیس به کارگردانی سعید آقاخانی در سال ۱۳۹۲ حضور یافت. جدید ترین کار سوسن پرور، در سریال طنز کودکانه بچه محل عمو پورنگ به کارگردانی احمد درویشعلی پور است که هم بازی سربالا ودیگر کاراکترهای این سریال طنز شده است. سوسن پرور را در مجموعه تلویزیونی خنده بازار در سال ۱۳۹۰ دیدیم.

سوسن پرور در تله فیلم های زیادی نقش آفرینی کرده است مثل مرغ تخم طلا به کارگردانی علی آشتیانی و برج میلاد به کارگردانی رضایار خلجی در سال ۱۳۸۱. بازی های تئاتری سوسن پرور مربوط به دهه هشتاد است و در سال ۱۳۹۰، در تئاتر بادها برای که می وزند، حضور یافت.

سوسن پرور

پشت صحنه سریال بچه محل با حضور داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) و سوسن پرور و بهاره حسینی

سوسن پرور

اینستانوشته غم انگیز سوسن پرور در غم از دست دادن پدری مهربان

سوسن پرور

داستان کچل شدن سوسن پرور را در این پست مشاهده می‌کنید

سوسن پرور

سوسن پرور در طول هفته، به صورت ویدیویی با مخاطبانش درباره زندگی کرونایی خود صحبت میکند

سوسن پرور در اینستاگرام، حدود ۸۰۰ پست به اشتراک گذاشته و قریب به ۱۳۱ هزار دنبال کننده دارد. در تلگرام، سوسن پرور را در نشانی t.me/sparvar دنبال کنید. استوری های سوسن پرور در اینستاگرام، بخشی از سبک زندگی دیجیتالی او را روایت می کند. به دلیل نقش آفرینی در سریال بچه محل، جدید ترین پست های وی، به این سریال اختصاص یافته است.

در اعتراض به افزایش بنزین آبان ۹۸ نوشت:

شما مثل همه ما نیستید این رو هرگز فراموش نکنید. ما پول زندگیمان را خودمان می دهیم ولی شما پول زندگیتان را از ما می گیرید . فرزندان ما در زندان هستند و فرزندان شما در خارج از کشور . شما به راحتی بنزین سه هزارتومانی میزنید و ما به سختی . اعتراض ما اغتشاش می شود و اعتراض شما حماسه ملی ! شما نفستان از جای گرم در می آید و ما اصلا نفسی برایمان باقی نمانده . من بابت نوشتن همین چند خط مجرم به حساب می آیم و شما با خندیدن به شرایط مردم حتما تشویق هم می شوید . پس لطفا دیگر نگویید من هم مثل شما . شما هرگز مثل ما نیستید

اینستاگرام عمو پورنگ (داریوش فرضیایی)، شما را با متن و حاشیه سریال بچه محل شبکه ۲ سیما،آشنا می کند.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود