دانشجوی شیطان پرست ایتالیایی متهم به تجاوز به کودکان و خوراندن گوشت انسان به آن‌ها

دانشجوی شیطان پرست ایتالیایی متهم به تجاوز به کودکان و خوراندن گوشت انسان به آن‌ها

یک دانشجوی ایتالیایی که رهبری فرقه ای شیطان پرستی را بر عهده داشته، به اذیت و آزار جنسی نوجوانان پرداخته و آن ها را وادار به خوردن گوشت انسان می کرده است. متئو والدامبرینی، که خود را شیطان (Il Diavolo) می نامیده، بدنبال اتهامات شوکه کننده ای که علیه وی شده، در ایتالیا دستگیر شده است. رسانه های ایتالیایی گزارش داده اند که والدامبرینی به ۱۳ مورد خشونت جنسی، برده داری و تملک تصاویر سوء استفاده از کودکان متهم شده است.

شیطان پرستی دانشجوی ایتالیایی
متئو والدامبرینی

او در استان پراتو در منطقه شمالی توسکانی دستگیر شده است. والدامبرینی متهم است که رهبری یک فرقه مذهبی شیطان پرستی را بر عهده داشته و اعضای فرقه را به انجام اعمال جنسی با خود به بهانه بدست آوردن قدرت های فراطبیعی وادار کرده است. بر اساس گزارش ها، او دستکم ۱۳ نفر نوجوان و جوان که برخی ۱۷ ساله بوده اند را در جنگل های پراتو بین سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ مورد خشونت جنسی قرار داده است. رسانه های محلی ادعا کرده اند که متهم، که در دانشگاه فیرنزه مشغول تحصیل است، به قربانیان خود گفته که آن ها برای نجات دنیا انتخاب شده اند.

شیطان پرستی دانشجوی ایتالیایی

گفته می شود که وی قربانیان خود را از میان افراد آسیب پذیر و از طریق فضای مجازی و همچنین تبلیغ و عضوگیری از طریق اعضای گروه انتخاب می کرده است. ادعا می شود که وی یک «مراسم مذهبی رستاخیز» ترتیب داده بود که در آن توسط اعضای جدید فرقه خود خفه شده و بعد از تظاهر به مردن، به یکباره از جا بلند شده و ادعای بازگشت به زندگی و رستاخیز می کرده است. وی همچنین قربانیان خود را تهدید می کرده تا سوء استفاده های او را به پلیس گزارش نکرده و همچنین به یکی از دختران قربانی خود گفته در صورتی که با وی رابطه جنسی برقرار نکند، خواهر هفت ساله و والدین او خواهند مرد.

شیطان پرستی دانشجوی ایتالیایی

والدامبرینی به برخی از قربانیان خود نیز گفته بود که با برقراری رابطه جنسی با او از دست شیاطین درون خود رها خواهند شد. روزنامه محلی کوریر مدعی شده که در غروب روز کریسمس ۲۰۱۸، این دانشجوی شیطان صفت به قربانیان خود گفته «گوشت انسانی» را بخورند که به ادعای او از یک مرد فلورانسی که جسد می فروخت خریداری کرده بود. مشخص نیست که آن گوشت واقعاً گوشت انسان بوده یا خیر. قربانیان مجبور بوده اند تصاویر برهنه خود را برای رهبر فرقه ارسال کنند و از آنجایی که برخی از این افراد پایین تر از سن قانونی (۱۸ سال) هستند، والدامبرینی به پورنوگرافی کودکان نیز متهم شده است.

شیطان پرستی دانشجوی ایتالیایی

بر اساس گزارش ها، مراسم مذهبی این فرقه شیطان پرستی با خشونت فیزیکی مداوم همراه بود که در آن به قربانیان گفته شده بود دست هایشان گاز گرفته شود تا قدرت های ماوراءالطبیعه بدست آوردند «مانند خون آشام ها و گرگینه ها» و اینکه متهم ادعا کرده که پیروان او می توانند به موجودات مختلفی تبدیل شوند. این پرونده در ابتدا برای ۴ قربانی باز شده بود اما اکنون بر تعداد قربانیان افزوده شده و همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: ماجرای تشکر «کریستین بیل» از «شیطان» و واکنش دختر «دیک چنی» و «کلیسای شیطان»

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود