زندگی خصوصی مهناز شیرازی؛ گوینده سابق اخبار تلویزیون

زندگی خصوصی مهناز شیرازی؛ گوینده سابق اخبار تلویزیون

مهناز شیرازی بانوی متولد دهه چهل شمسی کارشناس حقوق و علوم سیاسی در تهران ، گوینده سابق رادیو و تلویزیون است که با خالی که در چهره داشت و تسلط بر خبر، گوینده ای شناخته شده بود. او در ۱۷ سالگی وارد رسانه ملی شد و در کنار قاسم افشار و فواد بابان از پیشکسوتان عرصه گویندگی خبر فعالیت کرد. او بازنشسته شده و با بخش های مختلف رسانه ملی دیگر همکاری ندارد.

پوشش و استایل مهناز شیرازی در دهه پنجاه زندگی و اینستانوشته هایش اخیرا بازتاب هایی پیدا کرده است. همواره مشاهده تصاویری از سبک زندگی گوینده های مطرح رسانه ملی که معمولا رسمی و اتو کشیده هستند، موضوع جذابی برای کاربران ایرانی است. جریانات سیاسی هم سبب معروفیت چهره های رسانه ملی می شود. بعضی از چهره های رسانه ملی به دلیل ممنوع التصویری و رد کردن خط قرمزها و این چیزها، از کار برکنار شده اند که محمد رضا حیاتی، معروف ترین گوینده خبر سیاسی شبکه ۱ سیما به خاطر تراژدی «ابی»، یکی از آنها محسوب می شود.

مهناز شیرازی زمانی که وارد رسانه ملی شد، هنوز دیپلم نگرفته بود و سن کمی داشت. او در پشت صحنه در حوزه اخبار شهرستان فعالیت داشت و در نهایت با واحد خبر در شبکه ۲ به عنوان گوینده خبر سیاسی همکاری کرد. مهناز شیرازی در کنار محمد رضا حیاتی، عضو کمیته گویندگان تلویزیون بود. او در قامت مدرس فن بیان فعالیت دارد.

مهناز شیرازی گوینده بخش خبری رادیو و تلویزیون ایران، از بانوان مسلط به فن بیان است و سالهاست در رسانه ملی حضور دارد. مهناز شیرازی بیش از ۲۰۰ تصویر در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته و قریب به ۱۰ هزار دنبال کننده دارد.

پرویز پرستویی از جمله سلبریتی های سینمای ایران است که صفحه مهناز شیرازی را دنبال می کند. البته مهناز شیرازی صرفا ۴۸ صفحه را دنبالمی کند. اینستاگرام مهناز شیرازی مملو از قطعات ادبی و نظم و نثر است و به نظر می رسد که مهناز شیرازی علاقه زیادی به شعر و ادب و فرهنگ و البته کتابخوانی دارد.

مهناز شیرازی و قلیان و گلاب و بهار نارنج
مهناز شیرازی و ورزشگاه آزادی
مهناز شیرازی
پست گردشگری مهناز شیرازی در سفر به یکی از مناطق کشور در بهار ۱۳۹۹

اگر به اینستاگرام مهناز شیرازی مراجعه کنید، با قطعات ادبی از حکما و فضلای علم و ادب ایران آشنا می شوید که جالب توجه است. هم چنین مهناز شیرازی معمولا در طول سال، سفرهایی به نقاط مختلف کشور دارد که ما را با آداب و رسوم و سبک زندگی اقوام ایرانی آشنا می کند.

مهناز شیرازی علاقه زیادی به استور دارد که کلکسیونی از پرتره های او با آرایش ها و استایل های مختلف را به نمایش می گذارد.

در سال های اخیر به دلیل بودجه و نوع سیاست های رسانه ملی، برخی از چهره های صاحب نام این شبکه از مزدک میرزایی وعادل فردوسی پور تا فواد بابان از بخش های مختلف سیاسی و ورزشی این رسانه خارج شدند. به نظر می رسد پرورش استعداد و هدایت استعدادها در حوزه رسانه، بایستی به صورت تخصصی دنبال شود و از سرمایه های فعالی، به بهترین وجه ممکن استفاده شود. موضوعی که در ۴ دهه اخیر، رسانه ملی، کارنامه قابل قبولی در این زمینه ندارد.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود