شکنجه زن جوان رودباری توسط شوهر ۸۰ ساله

شکنجه زن جوان رودباری توسط شوهر ۸۰ ساله

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پیرمرد ۸۰ ساله ای اهل روستای چهارمحل بخش خورگام، همسر دوم و جوان خود را به بهانه ی وجین نکردن مزرعه ی عدس با سیخ داغ مورد ضرب و شتم قرار داده است.

این زن که ۲۲ سال دارد و همسر دوم مرد کهنسال است، به همراه پسر حدوداً ۵ ساله ی خود از دست شوهر فرار کرد و به همسایه ها، مردم و مغازه داران میدان اصلی چهارمحل پناه برد. طبق اظهارات شاهدان عینی، وی در حالی که شرایط جسمی نامناسبی داشت و رمقی برای تنفس و سرپا ماندن در جسم بی جانش باقی نمانده بود نقش بر زمین شد.

به همین دلیل همسایگان پس از مداوای اولیه با برقراری تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ و اورژانس اجتماعی درخواست کمک کردند و زن جوان را برای درمان به بیمارستان رستم آباد انتقال دادند.

برحسب تصاویر و گواه شاهدان، بیشتر بدن این زن، زخمی و کبود شده و آثار سیخ داغ و دستگاه پریموس کله پاچه پزی ها بر روی آن نمایان بود و از شدت جراحات، انگار چشمانش از کاسه بیرون زده بودند.

صادقی رئیس اداره بهزیستی رودبار در تشریح این حادثه می گوید: از لحظه ای که با اورژانس اجتماعی بهزیستی (تلفن ۱۲۳) تماس گرفتند پرسنل اورژانس به چهارمحل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با همکاری فرمانده ی انتظامی خورگام خانم آسیب دیده و بچه خردسال را از خانه منتقل کردند و صورت جلسه ای در نیروی انتظامی در همین رابطه تنظیم شد.

رئیس اداره ی بهزیستی رودبار، بیان داشت: همکاران اورژانس اجتماعی با مشاوره دادن از التهابات جلوگیری نمودند و خانم و فرزندش را جهت مداوا به بیمارستان رودبار انتقال دادند. همچنین پس از انتقال به بیمارستان این خانم تحویل خانواده پدری اش شد.

صادقی افزود: مراحل قانونی و قضایی پرونده از طریق خانواده ی این خانم در حال پیگیری است.

منبع: رکنا
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود