کتک خوردن یک زن اهل هند از ۴ مرد به خاطر طلب کردن پولش + ویدیو

کتک خوردن یک زن اهل هند از ۴ مرد به خاطر طلب کردن پولش + ویدیو

هشدار: ادامه مطلب حاوی صحنه های دلخراش و ناخوشایند است.

در ویدیویی که به تازگی در یوتیوب منتشر شده و خشم بسیاری از کاربران را برانگیخته است، زنی در هند را در حال کتک خوردن از چهار مرد با چوب و میله فلزی نشان می دهد. در این ویدیو می توان صدای گریه و فریاد زن از درد در حالی که مردان سنگدل او را کتک می زنند شنید، ویدیویی که ظاهراً در منطقه لودیانا در پنجاب، در شمال غربی هند گرفته شده است. در این ویدیو دلخراش دیده می شود که این زن بی پناه سعی دارد با دست های خود مانع از کتک خوردن شود اما تلاش های او در برابر ضرباتی که از هر طرف به بدن او وارد می شود بیفایده به نظر می رسد.

کتک خوردن یک زن هندی توسط چهار مرد

در ابتدای کلیپ دیده می شود که یک زن دیگر همراه با مردی مسن سعی دارند به قربانی کمک کند اما خود نیز مورد حمله مردان قرار گرفته و به ناچار صحنه را ترک می کنند. در حالی که زن قصد دارد از دست ضربات چوب و میله فلزی فرار کند، آن ها او را گوشه ای گیر انداخته و ضربات خود را حواله او می کنند. این زن که ظاهراً اهل منطقه بیهار بوده به این دلیل کتک خورده که ۲۰.۰۰۰ روپیه معادل ۲۴۲ پوند از یکی از این مردان طلبکار بوده و بعد از درخواستش برای بازگرداندن این پول مورد حمله قرار گرفته است. حتی زمانی که زن به زمین می افتد نیز مردان دست از کتک زدن وی بر نمی دارند.

این زن ویدیو ضبط شده از کتک خوردنش که توسط یک تلفن همراه گرفته شده را در اختیار پلیس قرار داده است. پلیس نیز اعلام کرده که چهار متهم شناسایی شده و بزودی دستگیر خواهند شد. ماه گذشته نیز ویدیوی مشابهی منتشر شد که در آن زنی بعد از شکایت به خاطر آزار جنسی، توسط نیروهای پلیس مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. هند یکی از ناامن ترین و خطرناک ترین کشورهای جهان برای زنان و دختران بوده و هر ساله موارد متعددی از تجاوز دسته جمعی و قتل زنان پس از هتک حرمت آن ها گزارش می شود که در اغلب موارد خاطیان از عدالت گریخته یا تنها بهای اندکی برای جنایات خود می پردازند.

کتک خوردن زنی در هند از 4 مرد

از سال ۲۰۱۲ و به دنبال تجاوز و قتل یک دانشجوی دختر رشته پزشکی توسط ۶ مرد در داخل یک اتوبوس در حال حرکت، خشونت علیه زنان در هند به یک معضل برجسته تبدیل شده و فعالان حقوق زنان در هند و خارج از آن بر تلاش های خود برای جلوگیری از فجایع مشابه افزوده اند، تلاش هایی که دولت را وادار به تغییر قوانین در زمینه دفاع از زنان و افزایش مجازات عاملان این خشونت ها واداشته است.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • اسمال تیر ۴, ۱۳۹۹

  هر مزخرفیرو تو سایتتون نزارید دیگه

  ۸ میلیارد جمعیته. از این اتفاقا زیاده
  نه میشه کاری کرد. نه اهمیتی داره
  مگه اینکه برا خودت اتفاق بیفته

  فقط الکی حافظه سرورتونو پر میکنی

 • آنتی رضا ستوده تیر ۵, ۱۳۹۹

  دیجیاتو هم شده زردیاتو،یا هی بیوگرافی خیانتکارای ترکیه ای رو میزاره یا با این خبرا میخواد مثلا احساساتمون رو جریحه دار کنه.داداش ما صدبرابر بدترشو تو ایران دیدیم.رفقیم تعریف میکرد که یه زنه میخواست پولشو از ۴تا فامیلش بگیره،جوری بهش تجاوز کردن که قدرت تکلمشو از دست داده و الآن داره روی ویلچر راه میره…

 • ابرام تیر ۵, ۱۳۹۹

  چاکره اسمال اقا از اعضای هیئت علمی هستیم

 • لویزانی خرداد ۲۱, ۱۴۰۱

  خیلی دوست دارم با کشورهای همسایه حاشیه خلیج فارس اشنل بشوم بلیط و رزرو هتل شود به روی چشم قطر امارات متحده عربی و عربستان بحرین و را بازدید میکنم