فصل ششم سریال Peaky Blinders با حضور دیوید بکهام ساخته خواهد شد؟

فصل ششم سریال Peaky Blinders با حضور دیوید بکهام ساخته خواهد شد؟

در حالی که طرفداران سریال Peaky Blinders خود را برای تماشای فصل ششم این سریال محبوب بریتانیایی که اکنون در حال فیلمبرداری است آماده می کنند، شایعاتی در مورد حضور دیوید بکهام در آن به گوش می رسد. سازندگان سریال Peaky Blinders اوایل سال جاری به خاطر شیوع کرونا مجبور به تعویق فیلمبرداری آن شدند. با اجرای طرح قرنطینه خانگی در بریتانیا، ساخت فیلم ها و سریال ها به طور موقت متوقف گردید اما با فروکش کردن موج شیوع، ساخت این محصولات در سراسر جهان و به طور خاص بریتانیا از سر گرفته شده است.

فصل ششم سریال Peaky Blinders

سریال درام جنایی و تاریخی Peaky Blinders نیز از این قاعده مستثنی نیست هر چند هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای فصل ششم آن اعلام نشده است. در طی سال هایی که از انتشار آن می گذرد، این سریال توانسته طرفداران وفادار بسیاری را بدست آورده که هر ساله با اشتیاق فراوان در انتظار انتشار و تماشای فصل جدید آن هستند. سریال Peaky Blinders نه تنها در میان مردم عادی بلکه در میان سلبریتی ها نیز سریال محبوبی به شمار آمده و بسیاری از آن ها در انظار عمومی از این علاقه خود صحبت کرده اند. سلبریتی هایی مانند برد پیت، ساموئل ال جکسون و جولیا رابرتز در میان بازیگران، جان تری در میان بازیکنان و مربیان فوتبال، اسنوپ داگ در میان خوانندگان، همگی در شبکه های اجتماعی خود یا مصاحبه هایشان از علاقه خود به سریال Peaky Blinders پرده برداشته و ادعا کرده اند آن را دنبال می کنند.

فصل ششم سریال Peaky Blinders

همه این سلبریتی ها شانس حضور در این سریال را داشته و استیون نایت، کارگردان Peaky Blinders نیز فاش کرده که ممکن است در فصل ششم این سریال شاهد حضور سلبریتی های شناخته شده ای غیر از بازیگران اصلی باشیم. در مصاحبه ای با روزنامه گاردین، نایت گفته است: «ما افراد زیادی داریم که با ما ارتباط برقرار کرده و خواستار مشارکت هستند، کسانی مانند برد پیت، اسنوپ داگ و همچنین ایسپ راکی. فکر می کنم در فصل ششم سریال در را برای ورود تعدادی بازیگران شناخته شده باز خواهیم کرد». نایت قبلاً نیز از صحبت با اسنوپ داگ در مورد این سریال سخن گفته بود.

فصل ششم سریال Peaky Blinders
پل اندرسون در نقش آرتور شلبی در سریال Peaky Blinders

او در مصاحبه با رادیو تایمز چنین گفته بود: «ما یک پاسخ جذاب از افراد مشهور به دلایل مختلف دریافت کردیم. ایجنت من تماسی داشته مبنی بر اینکه اسنوپ به لندن می آید، [و اینکه] او می خواهد با دو نفر ملاقات کند و یکی از آن ها تو [نایت] هستی». یکی دیگر از سلبریتی های مشهوری که از او به عنوان یکی از بازیگران فصل ششم سریال Peaky Blinders یاد می شود دیوید بکهام است که در سال های اخیر حضورهای کوتاهی در فیلم های سینمایی داشته است. پل اندرسون که در  این سریال نقش آرتور شلبی جونیور را بازی می کند اخیراً تصویری از خود و کیلیان مورفی، بازیگر نقش اصلی تام شلبی، را در یک کافه منتشر کرده و در قسمت شرح عکس چنین نوشته است:«بدرود ای زیبا، مثل اینکه او جیی در اسمال هیث است و برای فصل ششم آماده می شود».

فصل ششم سریال Peaky Blinders

اندرسون، بدنبال این شرح، گای ریچی (کارگردان بریتانیایی)، لوکاس هاس (بازیگر)، بلا ثورن (بازیگر سریال گرگ و میش) و البته دیوید بکهام را تگ کرده است. اسمال هیث منطقه ای است که بخش زیادی از سریال Peaky Blinders در آن در حال فیلمبرداری است و همین موضوع می تواند اشاره ای به حضور دیوید بکهام در فصل ششم این سریال تلقی شود. بر اساس گزارش ها، دیوید بکهام از طرفداران این سریال پرطرفدار بوده و حتی در سر صحنه فیلمبرداری فصل پنجم نیز حضور یافته است. او همچنین از دوستان نزدیک اندرسون بوده و قبلا تصاویری از این دو در کنار هم در یک مهمانی در شبکه های اجتماعی بکهام منتشر شده بود.

فصل ششم سریال Peaky Blinders

بدین ترتیب اگر چه این موضوع به طور رسمی تایید نشده اما صحبت های کارگردان و پست اخیر اندرسون می تواند به حضور دیوید بکهام در فصل ششم سریال Peaky Blinders دلالت داشته باشد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ سریال تاریخی-فانتزی که قرار بود جایگزین بازی تاج و تخت باشند [قسمت اول]

منبع: express
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود