امکان سنجاق کردن نظرات به پست های اینستاگرام اضافه شد

امکان سنجاق کردن نظرات به پست های اینستاگرام اضافه شد

به منظور ترویج گفتگوهای سالم میان کاربران، امکان سنجاق کردن نظرات به پست های اینستاگرام فراهم شد. این قابلیت که دو ماه پیش وارد مرحله تست شد حالا به صورت گسترده در اختیار کاربران اینستاگرام در سراسر دنیا قرار گرفته است و با کمک آن می توانید حداکثر سه کامنت را به پست های خود پین یا سنجاق کنید تا در بالاترین بخش نمایش داده شوند.

امکان سنجاق کردن نظرات به پست های اینستاگرام همزمان با قابلیت حذف انبوه پست های قدیمی در این پلتفرم و فیسبوک (شرکت مادر اینستاگرام) ارائه می شود. طبق اعلام اینستاگرام این قابلیت به کاربران کمک خواهد کرد که کنترل بیشتری روی گفتگوهای صورت گرفته در این پلتفرم داشته باشند و با کمک آن دنبال کنندگان خود را تشویق به انتشار نظرات مثبت کرده و آنها را از قرار دادن کامنتهای منفی منع کنند.

سنجاق کردن نظرات به پست های اینستاگرام

یکی از سخنگویان اینستاگرام در این باره گفته است:

با این کار شما میتوانید برای کاربران خود مشخص کنید که با چه ادبیاتی صحبت کنند و با پین کردن حداکثر سه کامنت تعامل بهتری با آنها داشته باشید.

برای سنجاق کردن نظرات به پست های اینستاگرام کافیست که روی کامنت مورد نظرتان انگشت خود را به سمت چپ بکشید تا چند آپشن از جمله ریپورت یا گزارش کردن، حذف و یا پاسخگویی برایتان نمایش داده شود. چهارمین گزینه هم به شما اجازه می دهد کامنت را بالای پست خود سنجاق کنید.

هدف نهایی اینستاگرام از معرفی این قابلیت به صورت انبوه مقابله با قلدری آنلاین و رفتارهای سمی در فضای مجازی است. علاوه بر پین کردن کامنت ها، اینستاگرام از یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی نیز رونمایی کرده به صورت خودکار کامنتهای مضر را بلاک میکند.

این پلتفرم اجتماعی که به فیسبوک تعلق دارد پیشتر ابزارهای دیگری را ارائه کرد که امکان محدود کردن بینندگان محتوای یک پست را در اختیار کاربران اینستاگرام قرار می دهد و با کمک آن میتوانید مشخص کنید چه کسی محتوای شما را ببیند و چه کسی نبیند. یکی دیگر از امکانات جدید اینستاگرام قابلیت کنترل تگ هاست که به شما اجازه می دهد روی پست هایی که در آنها تگ می شوید کنترل بیشتری داشته باشید.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود