واکنش‌های ویدیویی تهدید آمیز محسن افشانی به شکایت همسر سابق

واکنش‌های ویدیویی تهدید آمیز محسن افشانی به شکایت همسر سابق

محسن افشانی همسر سویل تیانی خیابانی که سال ۹۷ با وی ازدواج کرده بود و به خاطر انتشار ویدیویی موزیکال با چاقو وحمل سلاح سرد، به یک سال زندان محکوم شد، اخیرا با شکایت همسرش در دادسرا تهران به خاطر ضرب و شتم و انتشار تصاویر خصوصی مواجه شده است.

سویل تیانی خیابانی در مصاحبه با یکی از رسانه ها گفته بود که محسن افشانی، او را کتک زده و تصاویر خصوصی اش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که با اقدام پلیس فتا، این صفحه مسدود شد. سویل خیابانی شکایتش را به دادسرا تسلیم کرده و باید منتظر حضور محسن افشانی در دادگاه برای پاسخ به اتهامات مطروحه باشیم.

سویل تیانی خیابانی درخواست طلاق از محسن افشانی کرده که گویا محسن افشانی طبق آنچه سویل خانم اعلام کرده است، خواستار درخواست ۱۵ میلیارد ریال برای اعطای حق طلاق شده است. چندی پیش، صفحه اینستاگرام رسمی محسن افشانی، چند ویدیو منتشر کرد که نشان می دهد او به درخواست طلاق و شکایت سویل تیانی خیابانی، واکنش سختی نشان داده است.

محسن افشانی در اینستاگرام، خود را سلطان خطاب می‌کند!

اعلام سویل خیابانی به کتک خوردن از محسن افشانی و انتشار تصاویر خصوصی او در اینستاگرام، بازتاب های گسترده ای در شبکه های اجتماعی ایرانیان در هفته سوم تیر ماه ۹۹ داشت. اکنون با ۳ ویدیویی که محسن افشانی در اینستاگرام۱۰۰ هزار فالوئریش به اشتراک گذاشته به نظر می رسد داستان شکایت سویل از محسن افشانی که سال ۹۸ را با تجربه زندان سپری کرد، وارد فاز جدیدی شده است.

در نخستین واکنش ویدیویی محسن افشانی به شکایت سویل تیانی خیابانی از وی، ایشان چند روز پیش ویدیویی از یک روز برفی را به اشتراک گذاشت که درباره اش نوشت: بفرموده سلطان! مبارزه واسه ورزشکاراس! جنگ واسه جنگیا! ببین! مبارزه برد و باخت داره ولی جنگ یا دو سر سوخته یا برد برد . من جنگ را ترجیح می دهم. حالا نتیجه اش هر چی میخواد باشه. منور بزن.

این ویدیو بیش از ۷۶۰ هزار بار در صفحه محسن افشانی دیده شده است. محسن افشانی، امکان کامنت گذاری روی این پست را مسدود کرده است.

در ویدیو دیگری که محسن افشانی در هفته سوم تیر ماه ۹۹ در واکنش به شکایت سویل خیابانی از او به اشتراک گذاشت، وی از لوکیشن میدان اعدام در این پست استفاده کرد و نوشت: بفرموده سلطان! دستم بست. اگه نه اینجوری نمی موند. او از هشتگ هایی چون: دروغ! مظلوم نمایی، سند، به وقتش قانونی برای دیده شدن بهتر و بیشتر این ویدیو استفاده کرد. ویدیویی که محسن افشانی را با سویل خیابانی در حال پاساژ گردی نشان می دهد.

این ویدو نیز تا کنون۵۰۰ هزار بار  دیده شده است.

سومین ویدویی که محسن افشانی در واکنش به شکایت سویل تیانی خیابانی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، شامگاه روز ۴ شنبه ۲۵ تیر ۹۹ بود. او از لوکیشن دریاچه نمک برای اشتراک گذاری این ویدیو در اینستاگرامش استفاده کرد و نوشت: بفرموده سلطان! میدونی مشکل کجاست؟

دستم! دستم نمک نداره! آخه تو خوشی که همه هستن، واسه سختیامم همراه میخواستم که نبود! فقط خوشی میخواست! دستم نمک نداشت دیگه خدا و شما که شاهد بودین تمام!

واکنش ویدیویی محسن افشانی
تصویر جدید ترین ویدیو محسن افشانی در واکنش به شکایت سویل تیانی خیابانی

سویل تیانی خیابانی پس از ادعای انتشار تصاویر خصوصی اش توسط محسن افشانی در اینستاگرام، تمام تصاویر اینستاگرام خود را حذف کرد. او هنوز به ویدیوی های تهدید آمیز محسن افشانی در پی شکایتش از وی، پاسخی نداده است.

واکنش ویدیویی محسن افشانی
تصویر اینستاگرام سویل تیانی خیایانی

به نظر می رسد جنجال های محسن افشانی و سویل تیانی خیابانی در روزهای آینده، وارد فاز جدیدی شود. در هر حال، تهدیدهای اینستاگرامی همچون زورگیری های خیابانی، با مجازات های سختی در قانون مجازات اسلامی همراه شده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • masoud4880 تیر ۲۶, ۱۳۹۹

    ممنون که به موضوعات بسیار مهم که دغدغه شب و روز ملته میپردازید.
    موضوع مهم‌تر از یه مشت انگل پیدا نکردید؟