پسری که به خاطر اعتیاد به بازی فورتنایت یک عمر پس‌انداز مادرش را به باد داد

پسری که به خاطر اعتیاد به بازی فورتنایت یک عمر پس‌انداز مادرش را به باد داد

یک مادر درمانده و ناراحت می گوید پسرش که معتاد به بازی فورتنایت بوده، تمام پس انداز او که حدود ۲۰,۰۰۰ دلار بوده را صرف بازی های کامپیوتری کرده است. ظاهراً این پسر نوجوان با استفاده از سرویس استریمینگ زنده ویدیویی Twitch تمام موجودی حساب بانکی مادرش را به گیمرهای آنلاین محبوبش داده است.

بازی فورتنایت

مادر این نوجوان می گوید که یک عمر پس اندازش تنها در عرض ۱۷ روز از دست رفته است پس از آنکه پسرش از یک کارت بانکی برای خرید هدایا و اشتراکات بازی فورتنایت استفاده کرده است. در پستی که این مادر در Reddit منتشر کرده، خواستار کمک برای بازگرداندن ۱۵,۵۹۰ پوند خود شده بعد از آنکه تلاش های اولیه اش برای بازپس گرفتن تمام پس اندازش بی نتیجه بوده است. وی در این باره گفته است: «وقتی که دیدم حساب بانکی ام تقریباً خالی شده است، لب هایم شروع به لرزش کرد و مجبور شدم سرم را پایین نگهدارم تا غش نکنم. در ابتدا گردم. باور نمی کردم که او توانسته چنین کاری با من بکند».

بازی فورتنایت

پسر او در ادامه اعتراف کرده که پول های مادرش را با استفاده از رمز عبور او به کارت اعتباری خود منتقل کرده اما ادعا کرده که نمی داند چه مقدار از این پول را انتقال داده و هزینه کرده است. وی می گوید که این پول را صرف استریمرهای توییچی مانند Tfue، Gorb و Ewokttv کرده است. مادر او که نخواسته نامش فاش شود می گوید که با مسئولین بانک، آمازون و حتی مدیرعامل Twitch تماس گرفته تا یک عمر پس اندازش را زنده کند اما هنوز پاسخی از آنان دریافت نکرده است. کاربران Reddit می گویند که اغلب بانک ها از پس دادن چنین پول هایی خودداری می کنند مگر اینکه این مادر از  فرزندش شکایت حقوقی کند.

بازی فورتنایت

این مادر در ادامه گفته است :«به محض اطلاع از ماجرا با بانکم تماس گرفتم و آن ها تمام حساب های ما را بلوکه کردند و کارت پول او نیز باطل شد. اگر از پسرم شکایت نکنم آن ها در این موضوع به من کمکی نخواهند کرد زیرا آن را کلاهبرداری خانوادگی می دانند». این مادر می گوید که توجه زیادی به فعالیت های آنلاین پسرش نداشته و امیدوار است که این تنها اشتباه بزرگ پسرش در زندگی باشد.

بیشتر بخوانید: مادربزرگ ۹۰ ساله ژاپنی پیرترین یوتیوبر دنیا لقب گرفت + ویدیو

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود