با مشهورترین و پردرآمدترین حیوانات اینفلوئنسر در اینستاگرام آشنا شوید

با مشهورترین و پردرآمدترین حیوانات اینفلوئنسر در اینستاگرام آشنا شوید

حیوانات اینفلوئنسر در اینستاگرام اهمیت بسیاری دارند، از این بابت که صاحبانشان با برندهای معتبر و مطرح جهان قرارداد می‌بندند.

حیوانات اینفلوئنسر
لوییس همیلتون، ‌راننده‌ی پرآوازه‌ی فرمول یک بریتانیا، سگ بولداگش به اسم رُسکو را  با قراردادی وارد دنیای مد کرد.

حتی لوییس همیلتون، راننده‌ی بسیار معروف فرمول یک بریتانیا، با قراردادی سگش را به دنیای مدلینگ فرستاد و هم‌اکنون روزانه ۵۰۰ پوند از همین راه کسب درآمد می‌کند.

لیلا فلَهِرتی، مدل و هنرپیشه‌ی ایرلندی، مؤسسه‌ای را در همین حوزه تأسیس کرده به اسم اِربِن‌پاز (به معنای پنجه‌های اهلی) که از سال ۲۰۱۵ تا کنون ۲۵۰۰ حیوان را (از سگ و گربه بگیرید تا طوطی و لاما) وارد دنیای مد کرده است. درآمد متوسط این حیوانات اینفلوئنسر به حدود ۶۵۰ پوند در روز می‌رسد اما برخی‌شان حتی قراردادهای چندصد هزار پوندی دارند. لیلا که اکنون ۳۷ ساله است و در لیورپول زندگی می‌کند، سگی از نژاد یورکشایر تریِر به اسم باتِنز دارد، در این مورد می‌گوید برندها شیفته‌ی همزیستی واقعی انسان و حیوانات معمولی هستند و این موارد را به تزئین گربه‌ها ترجیح می‌دهند. او می‌گوید: «در حال حاضر حیوانات چندنژاده و همچنین چند نژاد اصیل، پرطرفدارترین حیواناتی هستن که در این حوزه فعالیت می‌کنن، مثل تریرهای آیردال، جک راسل، یا نژادهایی مثل لابرادوررِتریوِر و کاکِپو. گربه‌ها هم اکثراً از نژاد ماگی هستن.»

نکته‌ی دیگری که فلهرتی در مورد مدلینگ حیوانات اینفلوئنسر بیان می‌کند در رابطه با میزان آموزش آن‌هاست. او می‌گوید: «حیواناتی که پا به دنیای مد می‌گذارن باید انقدر تربیت درستی داشته باشن و انقدر اجتماعی باشن که بتونن با بازیگران و افرادی به جز صاحبانشون هم همراه بشن.»

موضوع دیگری که لیلا در مورد مدلینگ حیوانات اینفلوئنسر بیان می‌کند کار اجباری حیوانات است. او بر این باور است که درآمدزایی حیوانات برای صاحبانشان موضوعی مهم است اما از طرفی هم رفاه حیوان همیشه اولویت دارد و می‌گوید: «همیشه پیش میاد که صاحب حیوانات اونارو مجبور به مدلینگ می‌کنن. مثل مادرهایی که دخترانشون‌و مجبور می‌کنن به کلاس رقص برن. اما نکته اینجاست که اگر احساس کنیم کسی بیش از حد به حیوانش فشار میاره، ‌قطعاً رفاه حیوان‌و در اولویت قرار می‌دیم و با اون فرد همکاری نمی‌کنیم.»

در ادامه با چهار سگ و صاحبانشان آشنا می‌شویم که از حیوانات اینفلوئنسر در اینستاگرام هستند و در حوزه‌ی مدلینگ فعالیت می‌کنند.

کِنی با درآمد ۶۵۰ پوند در روز

حیوانات اینفلوئنسر

صاحب کِنی خانم ۵۰ ساله‌ای به اسم جِین تومز است که این سگ را از مرکز نگهداری سگ‌ها خریده و می‌گوید کِنی چندین سال قفس زندگی می‌کرده.

حیوانات اینفلوئنسر
کِنی از مدل‌های برند اِچ‌انداِم بوده

اما اشتیاق کِنی به انجام کارهای روتین و همچنین تمرکز بسیار بالای او از او سگی موفق در صنعت مد ساخته است و او را به یکی از حیوانات اینفلوئنسر اینستاگرام بدل کرده. کِنی که از نژاد پارسون راسِل تریر است یک مربی خصوصی دارد و روی تردمیل راه می‌رود و او را هر شش ماه یک‌بار به دندانپزشکی می‌برند. او سابقه‌ی همکاری با برند اچ‌انداِم داشته و در کمپین‌هایی برای برندهای دیگری نیز همچون ریباک، آلدی و اکوینور شرکت کرده. جین می‌گوید «کِنی زندگی خوبی نداشته و چندین بار او را به پناهگاه حیوانات سپردند. اما حالا شده محور زندگی‌مون و هرجا می‌ریم اون‌و هم با خودمون می‌بریم باهاش بازی می‌کنیم. بالاخره بعد از مدت‌ها به زندگی خوبی رسیده.»

بَری با درآمد ۲۰۰ پوند در روز

بَری دوست‌داشتنی با برندهای معروفی همچون پِتس اَت هوم، ویرجین مِدیا، اسکای بِت، اسپاتیفای، فایرباکس و کارپِت‌رایت همکاری کرده است. صاحب بَری که نیکول لِین نام دارد زنی ۳۲ ساله و اهل بیرمنگام است و بیشتر وقت روزش را صرف پاسخ‌گویی به پیام‌های ۸۵۰۰۰ فالوئر صفحه‌ی سگش در اینستاگرام می‌کند.

حیوانات اینفلوئنسر
بَری شش‌ساله خیلی آرام است و شیفته‌ی ژست جلوی دوربین
حیوانات اینفلوئنسر
بَری و صاحبش، نیکول

بَری که اکنون شش سالش است و از حیوانات اینفلوئنسر اینستاگرام به شمار می‌آید از آن دسته سگ‌های بسیار آرام است و از اینکه جلوی دوربین بایستد و عکس بگیرد بسیار لذت می‌برد، به همین دلیل هم کار بسیار ساده‌ای است که بهترین عکس ممکن را بتوان از او گرفت.

نیکول می‌گوید: «خیلی دوست دارم بهش برسم و سی تا قلاده و پاپیون مختلف براش گرفتم.»

روپِرت بیر با درآمد ۵۰۰ پوند در روز

روپرت صدای کلیک دوربین را که می‌شنود می‌فهمد وقت یک غذای خوشمزه رسیده. صاحبش به اسم کارن پاور ۴۳ ساله، اهل پورتموث می‌گوید او شیفته‌ی این است که جلوی دوربین ژست بگیرد.

حیوانات اینفلوئنسر
روپرت سه‌ساله برای برندهایی همچون مارک اَند اِسپنسر مدل بوده.

 

حیوانات اینفلوئنسر
کارن او را با خودش به همه‌جا می‌برد.

کارن پس از آنکه صفحه‌ی اینستاگرامی سگش را به راه انداخت تصمیم گرفت او را وارد دنیای مد کند. روپرت ۳ ساله که اکنون از حیوانات اینفلوئنسر اینستاگرام است اکثراً از غذاهای تازه تغذیه می‌کند با برندهایی همچون مارک‌انداسپنسر،  یاپی و فِچ همکاری کرده است. کارن سگش را طوری تربیت کرده که به زیبایی جلوی دوربین ژست می‌گیرد و می‌گوید ۳۰ لباس هماهنگ خریده که جفتشان مثل دوقلوها می‌پوشند. او می‌گوید: «برام مایه‌ی افتخار بود که کریسمس اون‌و توی تبلیغ اِچ‌انداِم دیدم.»

لیلی، بوریس و دارسی با درآمد روزانه ۸۰۰ پوند

این سه سگ زیبا برای برندهایی همچون دایسون، سِینسبوریز، وَکس، رافویر، پِرپِل‌بریکس، باربور و غیره مدل بوده‌اند. سوزی کول ۲۸ ساله که صاحب این سه سگ است و در وِست بریجفورد زندگی می‌کند. این سه سگ که از حیوانات اینفلوئنسر اینستاگرام هستند در اصل خانواده‌اند و لیلی که ۸ سال دارد مادر خانواده است، بوریس پدر خانواده و ۵ ساله است و دورسی، فرزندشان نیز ۲ سالش است.

حیوانات اینفلوئنسر
لیلی ۸ سال دارد و مادر خانواده است، بوریس پدر خانواده و ۵ ساله است و دورسی، فرزندشان نیز ۲ سالش است
حیوانات اینفلوئنسر
سوزی به آن‌ها آموخته که چطور روی پای عقبشان به سمت عقب هم حرکت کنند.

سوزی به آن‌ها آموخته که چطور روی پای عقبشان به سمت عقب هم حرکت کنند. این سه سگ در اینستاگرام حدود سی هزار فالوئر دارند در اوقات فراغتشان حسابی گِل‌بازی می‌کنند و حتی سوزی برایشان حمام مجزا در نظر گرفته. او می‌گوید: «اونا را با خودمون به شمالگان بردیم و توی دمای منفی ۳۰ درجه یک دسته‌ی ۲۰ تایی اُرکا و نهنگ گوژپشت دیدیم. با خودمون بردیمشون ونیز و دنبالمون روی کوه‌ها می‌دوییدن. این سفرهای کاری به خاطر مدلینگ اونا باعث شده که می‌شنوم همه می‌گن کاش اونا صاحب این سه سگ بودن!»

در ادامه نیز تصویر چند حیوان اهلی را می‌بینیم که از اینفلوئنسرهای مشهور اینستاگرام هستند.

حیوانات اینفلوئنسر

یکی دیگر از حیوانات اینفلوئنسر این گربه به اسم نالا است که ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار فالوئر دارد.

 

حیوانات اینفلوئنسر

اسم این سنجاب جیل است و ۷۴۰ هزار نفر او را در اینستاگرام دنبال می‌کنند.

 

حیوانات اینفلوئنسر

این سگ نیز پاپای نام دارد و ۴۱۶ هزار نفر در صفحه‌ی اینستاگرامش او را دنبال می‌کنند.

 

حیوانات اینفلوئنسر

صفحه‌ی اینستاگرام این بوزینه‌ی بامزه که از حیوانات اینفلوئنسر است ۹۲۳ هزار فالوئر دارد.

 

حیوانات اینفلوئنسر

این سگ بامزه به اسم لیلیپوت هم ۲۳۵ هزار فالوئر اینستاگرامی دارد.

 

حیوانات اینفلوئنسر

اسم این سگ بودهی است و ۴۰۱ هزار فالوئر دارد.

 

حیوانات اینفلوئنسر

خوکی با اسم هملت و ۳۷۲ هزار فالوئر اینستاگرامی

 

حیوانات اینفلوئنسر

یکی دیگر از حیوانات اینفلوئنسر این سگ به اسم جِف است. او بیشترین فالوئر در میان این حیوانات را دارد و هم اکنون بیش از ۱۰ میلیون نفر صفحه‌ی اینستاگرامش را دنبال می‌کنند.

 

حیوانات اینفلوئنسر

صفحه‌ی اینستاگرام این روباه به اسم جونیپِر ۳ میلیون فالوئر دارد.

 

حیوانات اینفلوئنسر

این سگ بامزه به داگ نیز در صفحه‌ی اینستاگرامش ۴ میلیون فالوئر دارد.

دیگر مطالب خواندنی:

تلفن بازی با حیوانات خانگی؛ چالش جدید شبکه اجتماعی تیک تاک که با انتقاد روبه‌رو شد

حیوانات خانگی عجیب که در خانه بازیگران مشهور جا خوش کرده‌اند

۱۲ حقیقت جالب که ثابت می کند حیوانات از هر انسانی انسان ترند

مرگبارترین حیوانات جهان که آرواره‌ای آهنین دارند

چگونه حیوانات سه بعدی گوگل را مشاهده کنیم؟

منبع: thesun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود