رامبد جوان با خنداننده شو ۳ به تلویزیون باز میگردد

رامبد جوان با خنداننده شو ۳ به تلویزیون باز میگردد

به گزارش نشریه صبح سینما رامبد جوان قرار است با برنامه خنداننده شو ۳ به تلویزیون باز گردد. خنداننده شو ۳ نامی است که مسئولین تلویزیون برای برنامه استندآپ شو رامبد جوان انتخاب کرده اند که قرار بود به صورت اینترنتی پخش شود اما جلوی پخش آن گرفته شد.

حدودا ۱۶ ماه پیش بود که رامبد جوان پس از پایان فصل پنجم خندوانه برای تولد فرزندش همراه با نگار جواهریان عازم کانادا شد. سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا برای تولد فرزندانشان با حواشی بسیاری همراه بود و بسیاری به مجری خندوانه خرده گرفتند که چرا با وجود شعارهای وطن دوستانه اش (مردم ایران ما شمارو خیلی دوست داریم و …) چرا برای تولد فرزندش و دریافت پاسپورت کانادایی برای دخترشان نور دخت به این کشور سفر کرده است.

در این بازه ۱۶ ماهه از غیبت رامبد جوان در صدا و سیمای کشورمان مدیران تلویزیون مرتبا وعده آغاز پخش برنامه خندوانه را به هواداران آن می دادند اما به نظر می رسید که رامبد جوان چنین تصمیمی ندارد. او مرتبا در صفحه اینستاگرام شخصی خود که بالغ بر ۱۰ میلیون دنبال کننده دارد با مخاطبانش در ارتباط بود و حتی برنامه‌ای مجازی به نام «خونه‌بازی» را در صفحه رسمی خود منتشر کرد. رامبد جوان مانند «خندوانه» از حضور خوانندگان، کارشناسان و کمدین‌ها یا شرکت‌کننده‌های «خنداننده‌شو» در این برنامه مجازی استفاده می کرد و تلاش نمود به واسطه راه‌های مختلف مانند گپ‌ و گفت با دنبال‌کننده‌ هایش، ارتباط خود را با مردم از طریق فضای مجازی حفظ کند.

چندی پیش رامبد جوان اعلام کرد که قصد دارد برنامه ای به نام استندآپ شو را در فضای مجازی پخش کند و در آن به کشف استعدادهای تازه در اجرای زنده طنز بپردازد. فراخوان مسابقه استندآب شو چند ماه قبل اعلام و اواخر تیر اسامی برندگان آن معرفی شد. قرار بود اولین قسمت مسابقه چهارشنبه یکم مرداد در فضای مجازی پخش شود، اما مسابقه به پخش نرسید. رامبد جوان دوم مرداد با انتشار تیزری از مسابقه اعلام کرد ۲۴ ساعت تا پخش مسابقه باقی مانده، اما باز هم خبری نشد. پس از لغو پخش مسابقه برای بار دوم، به طرز عجیبی خبر تازه‌ای از زمان پخش «استندآپ شو» نشد و علت پخش نشدن آن نیز اعلام نشد.

در ادامه امیر مهدی ژوله در اینستاگرام خود خبر داد که صدا و سیمای کشور جلوی پخش مسابقه استندآپ شو را گرفته است و حالا صفحه رسمی نشریه صبح سینما در پستی خبر داده که این برنامه قرار است تحت عنوان برنامه خنداننده شو ۳ از تلویزیون و به احتمال زیاد شبکه نسیم پخش شود.

خنداننده شو ۳

البته این نخستین بار نیست که با توقف پخش برنامه های محبوب صدا و سیما مجریان و هنرپیشه های طرد شده برای حفظ ارتباطشان با مخاطبان خود به فضای مجازی و تلویزیون های اینترنتی روی می آورند. عادل فردوسی پور یکی از مثال های روشن در این زمینه است. بعد از آنکه به دستور مدیر جوان شبکه سوم سیما جلوی پخش برنامه محبوب نود گرفته شد عادل فردوسی پور با برنامه ال کلاسیکو که به صورت اینترنتی پخش شد رکورد تعداد بینندگانش را شکست و حالا زمزمه هایی در مورد پخش یک برنامه اینترنتی جدید و حتی بازگشت او به صدا و سیما شنیده می شود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود