تایید ساخت ۶ اپیزود اضافی بعد از پایان فصل دهم سریال مردگان متحرک

تایید ساخت ۶ اپیزود اضافی بعد از پایان فصل دهم سریال مردگان متحرک

اگر فکر می کردید که فصل دهم سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) در اپیزود شانزدهم به پایان خواهد رسید اشتباه می کنید. گفته می شود که بعد از پایان فصل دهم در ماه اکتبر، ۶ اپیزود دیگر از این درام زامبی محور در سال آینده تولید و منتشر خواهد شد. در جریان پنل مجازی کامیک کان سن دیگو، آنجلا کانگ شورانر این سریال اعلام کرد که پس از پایان فصل دهم، ۶ اپیزود اضافی دیگر نیز در اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد.

فصل یازدهم سریال مردگان متحرک

وی درباره اپیزودهای اضافی سریال مردگان متحرک چنین گفته است: «ما اپیزودهای فصل یازدهم را آنطور که همیشه در ماه اکتبر انجام می دادیم پخش نخواهیم کرد اما باید اعلام کنیم که فصل دهم توسعه یافته و ۶ اپیزود اضافی به دنبال فصل پایانی خواهند آمد». بدین ترتیب تعداد اپیزودهای فصل دهم مردگان متحرک به ۲۲ اپیزود خواهد رسید در حالی که به طور معمول هر فصل این سریال در ۱۶ اپیزود ساخته و پخش شده است.

فصل یازدهم سریال مردگان متحرک

اما این به چه معناست؟ آیا در فصل یازدهم شاهد اپیزودهای کوتاه تری خواهیم بود؟ پاسخ منفی است. یکی از سخنگویان شبکه AMC تایید کرده است که این اپیزودهای جدید، اضافی، لایو اکشن تاثیری بر تعداد اپیزودهای فصل یازدهم نخواهد داشت. هیچ چیزی جایگزین پایان فصل دهم نخواهد شد. این اپیزودهای اضافی تنها فصل دهم را طولانی تر خواهند کرد. کانگ در جریان مراسم مجازی کامیک کان سن دیگو اعلام کرده است که تیم نویسندگان در ماه های اخیر به صورت دورکاری و از راه دور روی فصل یازدهم این سریال کار می کرده اند. اپیزودهای اضافی فصل دهم راهی است که مسئولان شبکه برای تغذیه طرفداران سریال مردگان متحرک تا بازگشت فصل یازدهم در پیش خواهند گرفت.

فصل یازدهم سریال مردگان متحرک

به نظر می رسد که این اپیزودهای اضافی راهی برای نقب زدن عمیق تر در شخصیت های اصلی سریال و اشاره ای به داستان گذشته برخی از شخصیت های دیگر محبوب آن خواهد بود. ممکن است در این اپیزودهای اضافی شاهد رمزگشایی از غیبت شخصیت مگی و کانی به ترتیب در فصول نهم و دهم، جزییاتی در مورد جماعت کنار ساحلی و شخصیت سیندی، استفانی و گروهش و بسیاری موضوعات دیگر باشیم.

بیشتر بخوانید: ساخت ۳ فیلم تلویزیونی از روی سریال «مردگان متحرک» با بازی اندرو لینکلن تایید شد

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود