پنلوپه؛ سگی که به خاطر چهره خنده‌دارش ستاره اینستاگرام شده

پنلوپه؛ سگی که به خاطر چهره خنده‌دارش ستاره اینستاگرام شده

می خواهیم با سگ دوست داشتنی ای آشنا شویم که به لطف ظاهر منحصر به فرد و حالت های انسان گونه ی چهره اش به ستاره ی شبکه اجتماعی اینستاگرام تبدیل شده است.

پنلوپه که سگی از نژاد گریهاند است، با صاحبش کایلا هاروی در ایالت کانزاس آمریکا زندگی می کند که او را در سال ۲۰۱۷ به سرپرستی گرفت.

این سگ بامزه که کایلا آن را «آب زیر کاه، بازیگوش و لجباز» توصیف می کند حالا ۳ سال دارد.

پنلوپه به لطف ظاهر غاز گونه و حالت های خنده دار چهره اش توانسته بیشتر از ۸۶،۹۰۰ دنبال کننده در صفحه ی اینستاگرامش دست و پا کند که کایلا در آن عکس های پنلوپه را با انواع و اقسام لباس ها منتشر می کند.

کایلا درباره ی سگش گفته: «وقتی پنلوپه را گرفتم انقدر عاشقش شدم که دائماً در فیسبوکم از آن عکس می گذاشتم.»

«پنلوپه تبدیل شد به تمرکز اصلی فیسبوکم و من به این نتیجه رسیدم که جالب می شود اگر جایی مخصوص به خودش داشته باشد تا عکس هایش را آنجا منتشر کنم. اینطور شد که صفحه ی اینستاگرامش را به راه انداختم.»

«فکر می کنم مردم به خاطر این صفحه ی پنلوپه را دوست دارند که سگ خیلی متفاوت و برونگرایی است. حالت های چهره ی پنلوپه شبیه آدم ها است.»

«همیشه با دلقک بازی هایش مرا به خنده می اندازد. خوشحالم که دیگران هم می توانند با من در آن سهیم شوند.»

کایلا می گوید پنلوپه با تمام سگ هایی که تا به حال دیده فرق می کند.

«از خیلی جهات من آن را به خودی خود یک نژاد جداگانه می بینیم! بامزگی پنلوپه شبیه آدم ها است. عاشق بازی و شوخی و شیرین کاری است و به نظر می آید واقعاً از اینکه آدم ها را به خنده بیاندازد لذت می برد.»

«گرچه دوست دارد کار خودش را بکند، اما حتی وقتی هم قرار نیست، باز هم به شدت دوست داشتنی، شیرین و عزیز است و به کسانی که دوست شان دارد عشق زیادی می دهد.»

«پنلوپه عشق و لذت بسیار زیادی به من می دهد. وقتی آنقدر مریض می شوم که نمی توانم جایی بروم پیشم می ماند و وقت هایی مرا به خنده انداخته که اصلاً فکر نمی کردم حتی بتوانم یک لبخند ساده بزنم. هیچ روزی نیست که شاکر وجود پنلوپه در خانواده مان نباشم.»

«خانواده ای که پنلوپه را از آن ها گرفتم به من گفتند که سگ شان با همه ی سگ هایی که دیده بودند فرق می کرد. طوری آرام و شیرین بود که در مورد بیشتر سگ ها سال ها طول می کشد که به چنین مرحله ای برسند.»

«پنلوپه دوست داشتنی ترین و مهربان ترین سگی است که تا به حال دیده ام. عاشق بغل کردن است و واقعاً بغل تان می کند!»

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود