شوخی زننده و رکیک مجری شبکه ورزش که باعث اخراج او شد + ویدیو

شوخی زننده و رکیک مجری شبکه ورزش که باعث اخراج او شد + ویدیو

مجتبی پوربخش مجری برنامه فوتبال یک به دلیل یک شوخی رکیک و زننده در جریان ارتباط زنده با علی نظرمحمدی مربی تیم رایکای بابل از شبکه ورزش اخراج شده و برنامه او که به بررسی مسابقات لیگ یک یا همان لیگ آزادگان می پرداخت نیز تعطیل شد. برنامه فوتبال یک هر جمعه از شبکه ورزش پخش می شد اما جمعه گذشته پخش نشدن این برنامه باعث گردید که شایعات در مورد اخراج مجری و تعطیلی برنامه بالا بگیرد.

اخراج مجتبی پوربخش مجری شبکه ورزش

با این وجود گفته شده است که تصادف پوربخش باعث شده که این برنامه در هفته گذشته پخش نشود هر چند برخی منابع دلیل این امر را شوخی زننده او در برنامه هفته گذشته می دانند. به گفته یک منبع آگاه در شبکه ورزش «ماجرا مربوط به پخش ویدیویی از مصاحبه پوربخش با علی نظرمحمدی سرمربی تیم رایکای بابل است که باعث به وجود آمدن حساسیتهای زیادی شده و به همین دلیل گویا نه تنها برنامه فوتبال یک، تعطیل شده بلکه پوربخش هم از شبکه ورزش کنار گذاشته شده است».

در جریان تماس تلفنی زنده با نظرمحمدی، مجری برنامه شروع به گفتن صحبت هایی بسیار عجیب در مورد اتفاقات بازی تیم رایکا و تیم مقابل و صحبت های رد و بدل شده بین بازیکنان و نیمکت و تیم می زند که در ابتدا با تعجب نظرمحمدی نیز مواجه می شود اما پوربخش همچنان صحبت های جنجالی خود را ادامه می دهد.

اخراج مجتبی پوربخش مجری شبکه ورزش

به گفته یک منبع آگاه در شبکه خبر، اگر چه ممکن است خبر تصادف مجری برنامه درست و واقعیت باشد اما صحبت هایی که وی در جریان تماس تلفنی با میهمان برنامه در هفته قبل داشته باعث اخراج او و تعطیلی برنامه اش شده است. وی گفته که این مجری جنجالی قبلاً نیز فعالیت های در فضای مجازی داشته که علیرغم تذکرات متعدد، دست از این کارها برنداشته بود.

اخراج مجتبی پوربخش از شبکه ورزش

ظاهراً پوربخش پست ها و استوری هایی منتشر کرده بود که با شرایط یک مجری صدا و سیما همخوانی نداشت. بعد از اخراج مجتبی پوربخش قرار است اتفاقات هفته های آخر لیگ آزادگان از برنامه شب های فوتبالی که به مسابقات لیگ برتر اختصاص داشت پیگیری شود. گفته می شود که تصاویر مربوط به تصادف مجتبی پوربخش منتشر شده و این ماجرا واقعیت داشته است.

بیشتر بخوانید: پاره کردن دلار در برنامه زنده شبکه خبر و واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی + ویدیو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • سامان مرداد ۲۰, ۱۳۹۹

    متاسفانه اینجور آدما یه بیماری دارن به اسم خود بانمک‌ پنداری و از شدت کیوت بودنشون به خودشون می بالن. در حالی که بقیه به این جور افراد یا …خل یا …نمک میگن

  • علیرضا مرداد ۲۱, ۱۳۹۹

    پس بگو چرا دیگه نیست

  • هوادار ورزش مرداد ۲۱, ۱۳۹۹

    هنوز کسی مثل آقای فردوسی پور نتوانسته بصورت حرفه ایی تهیه کننده و مجری موفقی در اجرای برنامه های ورزشی باشد و ادعا درآوردن مشابه ایشان نیاز به محبوبیت و توانایی دارد که حتی میثاقی هم توانایی آن را ندارد