فیلمبرداری «قاتلین ماه کامل» مارتین اسکورسیزی با بازی رابرت دنیرو و دی کاپریو از اسفند آغاز می شود

فیلمبرداری «قاتلین ماه کامل» مارتین اسکورسیزی با بازی رابرت دنیرو و دی کاپریو از اسفند آغاز می شود

فیلمبرداری فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی به نام قاتلین ماه کامل قرار بود که از ابتدای فروردین ماه آغاز شود حالا اما عوامل سازنده این فیلم تاریخ دیگری را برای آغاز فیلمبرداری آن اعلام کرده اند. طبق تازه ترین خبرها، بازیگران قاتلین ماه کامل قرار است که به خاطر دنیاگیری کووید ۱۹ از فوریه سال آینده (اسفندماه) بعد از یازده ماه تاخیر جلوی دوربین بروند. فیلمبرداری این اثر نیز قرار است که در Osage کانتی واقع در اوکلاهامای آمریکا انجام شود.

براساس گفته جفری استندینگ بیر شهردار Osage فیلمبرداری فیلم قتل ماه کامل طی ۱۶ هفته انجام می شود. علت اعلام این خبر از جانب شهردار هم آن است که ظاهرا فیلمبرداری آن قرار است مزاحمت های زیادی را برای ساکنین منطقه ایجاد کند. چاد رنفرو و آدی روآنهورس به عنوان نمایندگان شهردار سر صحنه فیلمبرداری که از متن آن از روی کتابی با همین عنوان (اثر David Grann) نوشته شده، حضور خواهند داشت.

قاتلین ماه کامل

رنفرو در بیانیه ای گفته است:

از آنجا که سلامت و ایمنی همه بزرگترین نگرانی ماست بعد از تعریف پروتکل های صنعت سینما و بی خطر شدن شروع این پروژه، عوامل فیلم کارشان را آغاز خواهند کرد.

لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو از جمله ستاره هایی هالیوود هستند که در این فیلم نقش آفرینی خواهند کرد. دی کاپریو قبلا نیز در فیلم های The Departed، شاتر آیلند و گرگ وال استریت با اسکورسیزی همکاری داشته است و در مورد رابرت دنیرو هم باید بگوییم که این دهمین تجربه همکاری مشترک او با اسکورسیزی از سال ۱۹۷۳ میلادی تا به امروز به شمار می رود و اغلب این فیلم ها نیز در زمره بهترین های تاریخ سینما هستند.

بانی آشنایی اسکورسیزی و دنیرو کارگردان مشهور آمریکایی رابرت دی پالما بود. در واقع دی پالما نخستین بار دنیرو را به اسکورسیزی معرفی کرد و به این ترتیب در سال ۱۹۶۳ میلادی و در حالی که دنیرو تنها ۲۰ سال داشت در فیلم جشن عروسی اسکورسیزی ایفای نقش کرد. البته این فیلم تا سال ۱۹۶۹ اکران نشد و اسکورسیزی و دنیرو در سال ۱۹۶۸ میلادی با فیلم خوشامدگویی Greetings بار دیگر به هم ملحق شدند.

قاتلین ماه کامل

جدیدترین اثر مارتین اسکورسیزی فیلم آیریشمن یا مرد ایرلندی است که دنیرو و آلپاچینو در آن ایفای نقش کرده اند. مرد ایرلندی در هفتاد و هفتمین مراسم گلدن گلوب در پنج رشته از جمله بهترین فیلم درام، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد فیلم درام برای پاچینو و پشی نامزد جایزه بود اما نتوانست هیچ‌کدام را بدست آورد. در نود و دومین دوره جوایز اسکار نیز، فیلم در ۱۰ رشته از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد نامزد دریافت جایزه اسکار بود اما باز هم در کسب جایزه ناکام ماند.

 

بیشتر بخوانید

داستان واقعی مرد ایرلند؛ روایت اسکورسیزی از گم شدن جیمی هوفا

اولین واکنش ها به مرد ایرلند؛ مارتین اسکورسیزی از یک شاهکار دیگر می گوید

 

منبع: gamespot
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود