۴ شهریور روز کارمند گرامی باد! + پیام تبریک و عکس نوشته

۴ شهریور روز کارمند گرامی باد! + پیام تبریک و عکس نوشته

امروز ۴ شهریور روز کارمند در ایران است. در ادامه می خواهیم ببینیم علت نامگذاری روز کارمند چیست و تعدادی پیام تبریک و عکس نوشته به مناسبت روز کارمند برای شما آماده کرده ایم.

علت نامگذاری روز کارمند چیست؟

هر روزی از تقویم به پاس قدردانی از تلاش های ارزشمند قشری از جامعه به نام آن نامگذاری شده است. مثلاً روز ۴ شهریور را روز کارمند نامگذاری کرده اند. اما علت نامگذاری روز کارمند چیست؟

۴ شهریور ماه، سومین روز از هفته دولت و یادآور خاطره شهیدان بزرگوار هفته دولت در سال ۱۳۶۰ به خصوص شهیدان رجایی و باهنر است. این روز به پاس یادآوری خدمات، ایثار و ارزش نهادن به تلاش‌ ها و زحمات گروه کثیری از جامعه، روز کارمند نامگذاری شده است. این روز فرصت مغتنمی است تا از خدمات و فعالیت‌ های تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش قدردانی شود.

در این روز به منظور تجلیل از کارگزاران دولت جمهوری اسلامی و ارج نهادن به خدمت، با تبیین ملاک های انتخاب، کارمندان نمونه به عنوان نمایندگان خیل عظیم کارکنان نظام در اقصی نقاط کشور، انتخاب و مورد تشویق و تقدیر قرار می گیرند.

روز کارمند ، تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدف شان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است، آنان که همه ی همت و تلاش شان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته ی تقدیر و بیان است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.

برخی صفاتی که کارمندان باید از آن برخوردار باشند عبارت است از کاردانی، بردباری، مردم دوستی، فروتنی، گشاده رویی، خدمت به مردم، تسریع در کار مردم، حفظ حرمت مردم، عدل و انصاف، ترک منت، اطاعت و پیروی از مافوق، برادری و صمیمیت با همکاران و هم فکری و مشورت.

پیام تبریک روز کارمند

پیام تبریک روز کارمند عکس نوشته

گفته جان پرور است، پیام هر کارمند
ز هرچه والاتر است مقام هر کارمند
صرف کند عمر خود، در ره خدمت به خلق
دانش و علم و هنر، پیام هر کارمند

جایگاه ارزیابی و نقد شما بر کارکرد دیگران می تواند آغازگاه نخستین گام شما برای سازندگی باشد

روز کارمند مبارک باد

هر صبح به امید روزی پرتلاش بر می خیزی و گام در مسیر خدمت رسانی و تلاش می نهی. تو خود خوب می دانی که چه گره های بزرگی از مشکلات مردم با دست و قلم تو باز می شود. ثانیه ها، دقیقه می شوند و دقیقه ها، ساعت. تا آن هنگام که صدای اذان تو را به خود می آورد. اصلا متوجه نمی شوی که چگونه گذشت. روز به نیمه رسیده و تو روز خود را با خدمت به خلق گذرانده ای. مهیای نماز می شوی با قلبی آرام و خرسند از یاری رساندن به هموطنت. بدان دعای خیر او پشتوانه توست، ای کارمند.

کارها به دست کارمندان راست و درست می‌ شود

روز کارمند رابه کارمندان زحمت کش تبریک عرض می نماییم

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد

به گیتی نام خود را جاودان کرد

روز کارمند مبارک باد

خدمت نوع بشر، مرام هر کارمند

ترقی جامعه ز پرتو روز اوست

جهاد اکبر بود، قیام هر کارمند

جهاد هر کارمند جهاد بی ریایی است

جهان کند افتخار، به نام هر کارمند

زمام هر کشوری در کف تدبیر اوست

فاتح هر عرصه‌ای، حسام هر کارمند

روز کارمند مبارک باد

کارمندان محترم؛ تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه ی وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه ی بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می‌ نشیند و نوید بخش آینده‌ ای پرنشاط و زیبا است. درود بر همت بلندتان. بدین وسیله ضمن تبریک روز کارمند از زحمات و تلاش‌ های بی دریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت می‌ نماییم.

روز کارمند بر شما تبریک و تهنیت باد

فرمانروایان نیرومند

رایزنانی باهوش و کارآمد در کنار خود دارند

روز کارمند مبارک باد

حضرت حافظ اگه زنده بود بدون شک می‌ گفت:

گشت بیمار که چون چشم بست، صبح شد

شیوه تو نشدش حاصل و کارمند بماند

از صدای ناله آلارم گوشی ندیدم بدتر

یادگاری که در این شش روز هفته بماند

روز کارمند مبارک

روز کارمند تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است، آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

روز کارمند گرامی باد

موفقیت سازمان ها در گرو تلاش و توانمندی نیروهای ماهر، خلاق و مسئولیت پذیری است که همواره می کوشند تا در سیر حرکت سازمان به سوی چشم اندازهای تعیین شده، نقش مؤثری ایفاء نمایند و بی شک هر تلاش مضاعف و انگیزه ی افزون، گامی بلند خواهد بود برای نیل به تعالی سازمان و ثمره ای شیرین به بار خواهد آورد که کام تمامی اعضای سازمان و جامعه ی ذینفع را شیرین خواهد نمود.

روز کارمند خجسته باد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود