ماجراهای «ریحانه پارسا»: از «مهدی کوشکی» تا «روزبه بمانی»

ماجراهای «ریحانه پارسا»: از «مهدی کوشکی» تا «روزبه بمانی»

ریحانه پارسا هنرپیشه سینما و تلویزیون اخیرا از مهدی کوشکی جدا شد. حذف کلیه تصاویر مشترک ریحانه پارسا با مهدی کوشکی در اینستاگرام هر دو هنرمند جوان سینما و تئاتری کشورمان که با انتشار ویدیوی توضیحات ریحانه پارسا از طلاق همراه شده بود، پایان بخش اولین تجربه ازدواج ریحانه پارسا بود.

مهدی کوشکی چندی پیش با انتشار ویدیویی در اینستاگرامش گفته بود که حق طلاق با مرد است و دادن این حق به زن، بی دلیل است. ویدیویی که بازتاب های زیادی پیدا کرد.

انتشار عکسی از ریحانه پارسا با روزبه بمانی در یک اتومبیل ، واکنش هایی در شبکه های اجتماعی داشت و دوباره شایعات درباره ریحانه پارسا را افزایش داد. این سلبریتی جویای نام در روزهای کرونایی ایران، از طریق اینستاگرامش با انتشار تصاویر مختلف از سبک زندگی خود، در کانون توجه عده ای قرار گرفت و توانست شمار فالوئرهایش را ۳۶۰ هزار نفری کرده و تیک آبی بگیرد.

جنجال طلاق ریحانه پارسا با مهدی کوشکی که گویا روزگار پر فراز و نشیبی با هم داشتند، هنوز تمام نشده که انتشار عکسی از ریحانه پارسا در خودرو روزبه بمانی، دوباره هزاران کاربر را به سمت صفحه اینستاگرامی روزبه بمانی و ریحانه پارسا برده است.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در کنار رزوبه بمانی

هنوز ریحانه پارسا و روزبه بمانی در اینستاگرام خود، واکنشی به این عکس نشان نداده و مشخص نیست در عکسی که ریحانه پارسا مشغول رانندگی است، مربوط به چه زمانی و چه شهری است. احتمالا در روزهای آینده، باید منتظر واکنش هایی به این عکس بود.

روزبه بمانی که اخیرا با انتشار عکسی، به شایعات درباره روابطش با ریحانه پارسا قوت بخشیده، خواننده و شاعر بوده و متولد ۷ آذر سال ۱۳۵۷ در تهران است و بیش از ۱۰ سال از ریحانه پارسا بزرگ تر است. ریحانه پارسا متولد ۴ اسفند سال ۱۳۷۷ است و ۲۰ سال از روزبه بمانی کوچک تر است. مهدی کوشکی، همسر سابق ریحانه پارسا، متولد ۱۳ مرداد سال ۱۳۶۰ بود و ۱۷ سال از ریحانه پارسا بزرگ بود. مهدی کوشکی، بازیگر تئاتر و دانش آموخته ادبیات نمایشی بود و از سال ۱۳۷۶ تا کنون فعالیت هنری دارد.

ریحانه پارسا و روزبه بمانی

از کلکسیون تصاویر ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

ریحانه پارسا و روزبه بمانی

از کلکسیون تصاویر ریحانه پارسا و مهدی کوشکی که استایل ریحانه پارسا را در مراسم جشن امضا کتاب مهدی کوشکی در تهران نشان می دهد

فعالیت روزبه بمانی با بهروز صفاریان آغاز شد و در عرصه فوتبال نیز تا اردوی تیم ملی جوانان ایران پیش رفت و در نهایت وارد تحصیل در رشته متالوژی شد و از این رشته انصراف داد و به مهندسی نرم افزار رفت و در آخر، بدون آنکه مدرکی از دانشگاه بگیرد، وارد دنیای ضرب و ریتم شد و اکنون یکی از خوانندگان پاپ ایران است که گویا در رشته کارشناسی ادبیات فارسی هم تحصیل کرد.

ریحانه پارسا

اینستانوشته جنجالی ریحانه پارسا مبنی بر جدایی اش از مهدی کوشکی

ریحانه پارسا ، اوایل شهریور ۹۹ با انتشار ویدویی در اینستاگرامش که از پشت بام یکی از برج های تهران گرفته شده بود، توضیحاتی درباره طلاقش از مهدی کوشکی ارائه کرد. این ویدیو ظرف ۱ هفته، بیش از ۱.۵ میلیون بازدید کننده داشت و یکی از پربیننده ترین ویدیوهایی بود که در هفته اول شهریور ماه امسال در اینستاگرام سلبریتی های ایرانی منتشر شده بود. بیش از ۷۰۰۰ کامنت نیز دریافت کرد.

او در ویدیوی کوتاهی که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، از هواردانش بخاطر احوال پرسی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که مهدی کوشکی هر جا که هست، خوب و سلامت باشد.

روزبه بمانی که بیش از ۴۵۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرامش دارد، اخیرا ترانه بی تو بودن را منتشر کرد که ظرف ۷۲ ساعت اخیر بیش از ۳۰۰ هزار بازدید کرده و میلاد پرقوه نیز در تنظیم ملودی با وی همکاری کرده است. این جدید ترین پست اینستاگرامی روزبه بمانی است که با واکنش هواداران و منتقدان ریحانه پارسا نیز در کامنت ها همراه شده است.

ریحانه پارسا

تصویر جدید ترین ترانه رزوبه بمانی که ۸ شهریور ۹۹ منتشر شد

روزبه بمانی پیش از آغاز کرونا سفری به یزد داشت و تا کنون در اینستاگرامش، حرف و سخنی و درباره ریحانه پارسا یا سایر هنرپیشه های سینما و تئاتر و تلویزیون به میان نیامده بود.

ریحانه پارسا

روزبه بمانی در دیار «ترین» های ایران -یزد-

مهدی کوشکی هم در اینستاگرام ۱۵۵ هزار فالوئری خود، توضیحاتی درباره جدایی اش از ریحانه پارسا ۲۲ ساله ارائه نکرده، گرچه جدید ترین اینستانوشته هایش از تئاتر مستقل تهران، محفل کامنت زنی موافقان و منتقدان ریحانه پارسا شده است.

ریحانه پارسا

تصویری از جدید ترین فوتوشوت های مهدی کوشکی ، همسر سابق ریحانه پارسا در اینستاگرام که توسط نازنین شیخ پور عکسبرداری شده است

ریحانه پارسا در شب عاشورا، با انتشار عکسی در اینستاگرامش که وی را در نمایی از سریال پدر نشان می دهد، جمله السلام علیک یا اباعبدالله الحسین را به اشتراک گذاشت و امکان کامنت زنی را بر روی هوادارانش مسدود کرد.

ریحانه پارسا

عکس بالا، فوتوشوت ریحانه پارسا را با میک آپ بلوبری نشان می دهد که روی اینستاگرامی به نام ژرفا به اشتراک گذاشت

ریحانه پارسا اخیرا از هواداران اینستاگرامی اش خواسته تا کانال ژرفا را دنبال کنند که نشان می دهد که دختر ۲۲ ساله سینمای ایران در حوزه میکاپ هم فعال شده است. فعلا همانطور که سریال تجاوز ها که این روزها ترند شده و از کیوان امام وردی تا محسن نامجو خواننده کشیده شده، سریال طلاق و ازدواج های ریحانه پارسا نیز به روزبه بمانی رسیده است.

بدون نظر

ورود