ماجرای دعوای سینا ولی الله با بهنوش بختیاری در شب عاشورا چه بود؟

ماجرای دعوای سینا ولی الله با بهنوش بختیاری در شب عاشورا چه بود؟

بهنوش بختیاری هنرپیشه سینما و تلویزیون که سابقه مجری گری در شبکه نسیم هم در کارنامه دارد، چند روز پیش با انتشار استوری جنجالی در اینستاگرامش، به اظهارات یک مجری برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد.

سینا ولی الله، مجری برنامه  چند شنبه با سینا درشبکه تلویزیونی فارسی زبان رادیو جوان ، در برنامه خود، به صورت طنز و جدی، مطالبی را به بهنوش بختیاری نسبت داده بود که گویا چندان به مذاق بهنوش بختیاری خوش نیامده بود. در پی انتشار اظهارات سینا ولی الله، بهنوش بختیاری در اینستاگرام ۹ میلیون فالوئری خود، یک استوری منتشر کرد که حاوی تصویری از سینا ولی الله بود.

بهنوش بختیاری در استوری طوفانی خود نوشت: هر کسی رو ببخشم، توی آشغال را در این شب عزیز (شب عاشورا) نمی بخشم! فقط به خدا واگذارت می کنم لات کوچه خلوت.

سینا ولی الله مجری برنامه تلویزیونی فارسی زبان چند شنبه با سینا، بیش از ۱۶۰۰ پست به اشتراک گذاشته در اینستاگرامش و ۳.۷ میلیون دنبال کننده دارد. برخی از هواداران این مجری، خواستار واکنش او به استوری بهنوش بختیاری در کامنت ها شده اند.

بهنوش بختیاری و سینا ولی الله
تصویر ۶ پست اخیر سینا ولی الله در اینستاگرامش

ماجرای دعوای بهنوش بختیاری با سینا ولی الله بیشتر به پست اینستاگرامی سینا ولی الله باز می گردد که بهنوش بختاری هم در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که با واکنش سینا ولی الله نیز روبرو شده بود. البته بهنوش بختیاری این پست را حذف کرد.

بهنوش بختیاری در ایام محرم امسال، ۲ پست را منتشر کرد که یکی مربوط به فردی به نام مسعود بود و دیگری درباره سفره مادرش که در پایین مشاهده می کنید.

بهنوش بختیاری و سینا ولی الله
تنها پست محرمی بهنوش بختیاری در اینستاگرامش
بهنوش بختیاری و سینا ولی الله
اینستانوشته بهنوش بختیاری درباره افشاگری های مجازی

بهنوش بختیاری، اواسط اردیبهشت ماه امسال نیز با انتشار ویدیویی کوتاه که ۳۵۰ هزار بار توسط شماری از ۹ میلیون فالوئرش دیده شده بود از هوادارانش به ویژه افرادی که آن ها را شاخ و شونه کش های فضای مجازی و لات های کوچه خلوت مجازی خطاب کرد گفت که مجازات های نقدی و سه تا شش ماه حبس برای تهدید کنندگان در فضای مجازی وجود دارد و لذا از راه قانونی به جای افشاگری های مجازی اقدام کنید.

اکنون چند ماه پس از این پست، بهنوش بختاری در جنگ مجازی با سینا ولی الله از کلمه لات های کوچه خلوت استفاده کرده است. شاید این از معدود دفعاتی است که شاهد استوری های شدید اللحن یک هنرپیشه داخلی به یک مجری برنامه فارسی زبان خارج از کشور باشیم.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود