دونالد ترامپ سکته کرده است؟ + ویدیو

دونالد ترامپ سکته کرده است؟ + ویدیو

دونالد ترامپ ، رییس جمهور ایالات متحده مت دراج مدیر وبسایت Drudge Report را به خاطر ادعایش مبنی بر اینکه ترامپ یک سکته خفیف داشته است مورد انتقاد قرار داد. دراج با اشاره به ویدیویی که در آن ظاهراً ترامپ پای راست خود را روی زمین می کشد چنین ادعایی را مطرح کرده بود. ترامپ در توییتی در این باره نوشته است: «دراج در سال ۲۰۱۶ از من  حمایت نکرد و می شنوم که این بار نیز از من حمایت نمی کند. شاید به همین دلیل است که او عملکرد خوبی ندارد. گزارش ساختگی او از سکته های خفیف واقعیت ندارد. شاید به خودش فکر کرده [یا] کاندیدای آن حزب دیگر».

پیش از این نیز جو لاکهارت از کارشناسان دموکرات سی ان ان که در دوران بیل کلینتون مشاور رسانه ای کاخ سفید بود در توییتی مدعی شده بود که ترامپ یک سکته خود را مخفی کرده است. توییت لاکهارت در مورد سکته کردن دونالد ترامپ توجه اندکی در میان خبرنگاران رسانه های بزرگ به خود جلب کرد تا اینکه رییس جمهور ایالات متحده به آن واکنش نشان داد.

دونالد ترامپ سکته کرده است

دونالد ترامپ در ادامه واکنش خود به شایعات در مورد سکته کردنش چنین گفته است: «این موضوع پایانی ندارد! اکنون آن ها سعی می کنند بگوین که رییس جمهور محبوب شما، من، به مرکز درمانی والتر رید رفته ام، یک سریل سکته خفیف داشته ام. این موضوع هیچگاه برای این کاندیدا رخ نمی دهد، خبرهای جعلی. شاید دارند به کاندیدای دیگر از حزب دیگر اشاره می کنند!».

<div id="45784548996"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/fSzk2?data[rnddiv]=45784548996&data[responsive]=yes"></script></div>

در کتاب تازه ای که منتشر شده ادعا شده که مایک پنس معاون رییس جمهور در جریان یک مراجعه برنامه ریزی نشده دونالد ترامپ به مرکز درمانی نظامی والتر رید در سال ۲۰۱۹ در حالت آماده باش قرار داشته است، موضوعی که کاخ سفید علت آن را هفته خالی و آزاد دونالد ترامپ اعلام کرده بود. مایک پنس نیز آماده باش بودن برای اعلام هر گونه اتفاق ناگواری برای رییس جمهور را رد کرده است. مایکل اشمیت خبرنگار روزنامه نیویورک تایمز مدعی است که این مراجعه ناگهانی به علت یک سری سکته خفیف رخ داده است. پزشک مخصوص رییس جمهور نیز ادعاهای مربوط به سکته کردن یا مشکلات قلبی ترامپ را رد کرده است.

بیشتر بخوانید : خودداری دوباره ملانیا ترامپ از گرفتن دست دونالد ترامپ + ویدئو

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود