عکسی که قسمت آخر سریال دل را لو داد

عکسی که قسمت آخر سریال دل را لو داد

رفته رفته به قسمت آخر سریال دل نزدیک می شویم و گرچه از همین حالا میتوان انتهای ماجرا را حدس زد اما منوچهر هادی کارگردان سریال دل با انتشار تصویری در اینستاگرام خود اندکی هوادارانش را سردرگم کرده است.

سریال دل که با بازی ساره بیات، حامد بهداد، افسانه بایگان، سعید راد، یکتا ناصر و بیژن امکانیان از سال گذشته در شبکه سینمای خانگی پخش می شود یک ملودرام اجتماعی است که از همان ابتدا با گاف ها و البته سانسورهای زیادی همراه شد و نامش را بر سر زبان ها انداخت. این سریال که از نظر فیلمنامه و بازی عواملش نیز چندان مورد توجه منتقدین قرار نگرفته از سوی برخی حتی یک فاجعه خوانده شده است.

در سریال دل منوچهر هادی یک زندگی لوکس و تقریبا دست نیافتنی برای بسیاری از ایرانی ها را به تصویر کشیده که در آن طبق معمول همیشه دو خواهر بر سر یک عشق با یکدیگر وارد نبردی پنهان می شوند. از جمله نکات جالب توجه در مورد این سریال نقش آفرینی بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون از جمله سعید راد و افسانه بایگان است.

همانطور که قبلا در روزیاتو خواندید مسعود فراستی منتقد شناخته شده سینما چندی پیش این سریال را یک فاجعه خواند و هوشنگ گلمکانی کارگردان شناخته شده ایرانی و سردبیر مجله فیلم نیز از روند کند داستان دل و همچنین ظاهر غیرواقعی عوامل آن (مردان همیشه کراوات پوش و زنان همیشه آرایش شده) انتقاد کرد که خانم افسانه بایگان در پاسخ به این انتقاد گفت که این روند خواسته قلبی کارگردان بوده و ما در آن نقشی نداشته ایم هرچند خود خانم بایگان نیز به کند بودن روند داستان اقرار کرد.

در هر حال ملودرام اجتماعی دل به روزهای پایانی خود تمام می شود و در حالی که بسیاری از ما انتظار داریم با برملا شدن نیت شوم آوا (خواهر رستا که یکتا ناصر نقش آن را ایفا میکند) در قسمت آخر سریال دل رستا (ساره بیات) به عشق خود یعنی حامد برسد اما منوچهر هادی پیشتر با انتشار عکسی خون آلود از حامد بهداد این ذهنیت را تغییر داد.

از روی این عکس میتوان حدس زد که در قسمت آخر سریال دل حامد احتمالا قربانی خواسته آوا می شود و پخش صحنه هایی از قدم زدن رستا و حامد با لباس های روشن در کنار دریا نیز این ذهنیت را شکل می دهد که دیدار این دو عشق پس از مرگ صورت می گیرد. البته باز هم نمی توان با قطعیت در مورد همه چیز نظر داد و اگر قسمت آخر سریال دل هم پیرو سبک همیشگی آن باشد انتظار می رود که در قسمت آخر سریال دل شاهد به هم رسیدن رستا و حامد باشیم.

 

تماشای این ویدیو را به شما توصیه می کنیم:

منبع:
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • سمانه شهریور ۱۸, ۱۳۹۹

    در ساخت این سریال از کش واقعا مرغوبی استفاده شده .
    من با خودم عهد بستم سریال های این بشر را نبینم .

  • علی دی ۲۸, ۱۴۰۰

    مشتری جدید