ماجرای کت و شلوار ۲۰ میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

ماجرای کت و شلوار ۲۰ میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

در روزهای اخیر شایعه ای همراه با افشاگری و ارائه اسناد توسط خبرگزاری ایسنا مبنی بر اینکه محمد حسن انصاری فرد ، مدیرعامل سابق پرسپولیس ، کت و شلوارهای گران قیمت خود را با هزینه باشگاه خریده است بسیاری از طرفداران این باشگاه پرطرفدار را شوکه کرد. با توجه به این اسناد، محمد حسن انصاری فرد دو دست کت و شلوار، جوراب و یک عدد ژاکت از یک برند معتبر خریداری کرده و فاکتور ۹ میلیون و ۱۹۶ هزار تومانی آن را رضا یلوه، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس از جیب خود پرداخت کرده و در ادامه با سربرگ باشگاه به مدیرعامل نامه نوشته و از وی می خواهد این مبلغ از حساب باشگاه به حساب شخصی وی پرداخت شود. درخواست وی با تایید انصاری فرد همراه می شود.

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

در موردی دیگر نیز انصاری فرد البسه شخصی خود را از یک برند معتبر ایتالیایی خریداری کرده و در ادامه دستور پرداخت فاکتور آن از طریق حساب پرسپولیس به حساب فروشگاه مذکور را صادر می کند. این فاکتور نیز شامل چهار دست کت و شلوار و سه پیراهن به مبلغ کلی ۹ میلیون و ۷۷۸ هزار و ۴۷۱ تومان است که از محل حساب باشگاه پرداخت می شود. بدین ترتیب در روزهایی که باشگاه پرسپولیس به شدت با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد و طلبکاران بسیاری داشت، مدیرعامل سابق باشگاه نزدیک به ۱۷ میلیون تومان هزینه های شخصی خود را از حساب باشگاه پرداخت کرده است.

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی مدیرعامل سابق پرسپولیس چیست؟

محمد پاشا ،ذی حساب سابق باشگاه پرسپولیس، نیز در واکنش به این صحبت ها چنین گفته است: « بله! ما پرداخت این پول‌ها را به حساب یک شخص و یک فروشگاه تایید می‌کنیم اما نکته اینجاست که این پول‌ها پس از پرداخت جزو هزینه‌های باشگاه پرسپولیس محسوب نشده و به عنوان مساعده از حقوق آقای انصاری‌فرد که مدیر عامل وقت باشگاه بودند کسر شده است».

حسین قدوسی ،مدیر سابق روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و مشاور محمد حسن انصاری فرد نیز واکنش تندی به این شایعات داشته و درباره آن چنین اظهارنظر کرد: «متأسفانه آقایان از زمانی که محمدحسن انصاری‌ فرد باشگاه پرسپولیس را ترک کرد، مکرر از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها و تریبون‌هایی که در اختیار دارند در حال تخریب و سم‌پاشی علیه انصاری‌فرد هستند. انصاری‌ فرد تنها مدیرعامل تاریخ سرخابی‌ها بود که عضو هیأت مدیره نبود و کارشکنی‌های زیادی هم علیه وی انجام گرفت اما با تمام وجود و با چنگ و دندان امورات باشگاه را پیش برد و در چهارمین قهرمانی پرسپولیس هم با مدیریت بحران و تصمیمات مهم درست از جمله بازگشت پیروانی و جذب بهترین مربی ایرانی پس از جدایی کالدرون و تزریق پول به تیم به رغم پیش خور شدن کلان درامدها نقش موثری داشت».

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی محمد حسن انصاری فرد چیست؟

وی در مورد اسناد ارائه شده که نشان می دهند هزینه خرید کت و شلوار گران قیمت مدیرعامل سابق توسط باشگاه پرداخت شده نیز افزود: «امروز اسنادی را در اختیار یک رسانه قرار داده و مدعی شدند مدیرعامل از محل پول باشگاه کت و شلوار خریده و اسناد آن را هم رونمایی کردند، اما این بخش مهم خبر که هزینه خرید کت و شلوار از محل حقوق وی پرداخت شده است را مخفی کردند. آقای انصاری فرد بابت حقوق و برخی مسائل دیگر به گفته ذیحساب باشگاه طلبکار هم هستند.خبر کت و شلوار در تمام رسانه‌ها و فضای مجازی پخش کرده و با آبروی انصاری‌فرد بازی کردند. این موضوع را هم نگفتند که پس از پرداخت پول از محل حقوق انصاری‌فرد هزینه کت و شلوارها داده شده است. چرا آقایان دست به این کارها می‌زنند؟ از مسؤولان مربوطه از مجلس و نهادهای نظارتی گرفته تا وزارت ورزش می‌خواهم به این مسائل و تلاش مداوم برای تخریب انصاری فرد که پیشکسوت پرسپولیس است ورود کنند. ۷ ماه است با تمام وجود در حال تخریب انصاری‌فرد هستند اما وی به دلیل آرامش پرسپولیس سکوت اختیار کرده است».

قدوسی در مورد حقوق محمد حسن انصاری فرد در دوران مدیرعاملی پرسپولیس نیز چنین گفت: «برخی می گویند مگر حقوقش چقدر بوده. باید بگویم حقوق انصاری فرد ۱۱ میلیون تومان بود در حالی که همین الان برخی کارمندان حقوق ۷ تا ۹ میلیون تومانی دارند. آیا در فوتبالی که میلیاردی هزینه می‌شود حقوق ۱۱ میلیون تومانی یک مدیرعامل زیاد است، آن هم در شرایطی که برخی مدیران دولتی و حتی برخی کارمندان حقوق ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومانی دارند».

ماجرای کت و شلوار 20 میلیون تومانی محمد حسن انصاری فرد چیست؟

مدیر روابط عمومی سابق باشگاه پرسپولیس در پایان افزود: «بزودی خواهم گفت چه ریخت و پاش هایی در پرسپولیس شده و پاداش های پنجاه تا دویست میلیون تومانی به چه کسانی داده شده است. انصاری فرد دو کت و شلوار گرفته و از حقوق یازده میلیونی اش کسر شده. من که نزدیک ترین فرد به انصاری فرد و مشاورش بودم هفت ماه کار کردم و ریالی حقوق نگرفتم. او  در حساب باشگاه بابت حقوق طلبکار است. بروید ببینید کجاها ریخت و پاش شده است.کاش لیست پاداش های کلان که برخی ها و اطرافیانش در این سالها گرفته اند منتشر شود. به هر حال در روزهایی که پنجره نقل و انتقالاتی در آستانه بسته شدن است با طرح این مسائل اذهان را منحرف می‌کنند».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود