۱۳ واقعیت باورنکردنی در مورد رابرت پتینسون که بدون شک نمی دانستید

۱۳ واقعیت باورنکردنی در مورد رابرت پتینسون که بدون شک نمی دانستید

اگر چه رابرت پتینسون بیشتر به خاطر بازی در نقش یک خون آشام دمدمی مزاج در فرانچایز Twilight شناخته می شود اما این بازیگر سرشناس در فیلم های دیگری مانند Water for Elephants، Remember Me و The Rover نیز بازی کرده است. وی اخیراً در فیلم جدید کریستوفر نولان با عنوان Tenet و تریلر Devil All the Time از محصولات سرویس نتفلیکس نیز نقش آفرینی کرده است. بزودی پتینسون قرار است در نقش یک ابرقهرمان نیز بازی کرده که همان بازی در نقش بتمن در فیلم Batman ساخته مت ریوز است، فیلمی که قرار است سال آینده منتشر شود. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با واقعیاتی در مورد رابرت پتینسون آشنا کنیم که بدون شک کمتر کسی از آن ها اطلاع دارد.

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۱- فیلم Harry Potter and the Goblet of Fire اولین پروژه بزرگ رابرت پتینسون بود

در سال ۲۰۰۵، رابرت پتینسون یک بازیگر تازه کار بود که تا قبل از آن تنها در سه فیلم نقش آفرینی کرده بود اما توانست نقش سدریک دیگوری در فیلم Harry Potter and the Goblet of Fire را بازی کند. این اولین نقش آفرینی پتینسون در یک فیلم سینمایی بزرگ بود که او را به تماشاگران شناساند.

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۲- پتینسون بازی در فیلم Harry Potter را به رفتن به دانشگاه ترجیح داد

زمانی که پتینسون نقش سدریک دیگوری را پذیرفت تنها ۱۷ سال سن داشت. پتینسون در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۷ انجام داد گفت که وی مجبور بوده بین بازی در فیلم هری پاتر و رفتن به دانشگاه یکی زا انتخاب کند: «آنقدر از برنامه عقب افتاد که نتوانستم بروم. قرار بود تنها ۴ ماه باشد اما در نهایت ۱۰ یا ۱۱ ماه طول کشید. من هفده ساله بودم و تنها کسی بودم که به دانشگاه نمی رفتم. فقط برای خودم می چرخیدم».

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۳- پیش از هری پاتر، پتینسون نقشی کوتاه و حذف شده در فیلم Vanity Fair داشت

اگر چه سدریک دیگوری اولین نقش بزرگ رابرت پتینسون بود اما وی سال قبل از ایفای این نقش در فیلم Vanity Fair نقشی بسیار کوچک را ایفا کرده بود. او در این فیلم با ریس ویثرسپون، همبازی آینده اش در فیلم Water for Elephants، همبازی شد اما صحنه های مربوط به پتینسون در نسخه نهایی فیلم حذف شد.

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۴- رابرت پتینسون به خاطر دزدیدن و فروش مجلات پورنوگرافی از مدرسه ابتدایی اخراج شد

در جریان مصاحبه با هاوارد استرن در سال ۲۰۱۷، پتینسون گفت که از مدرسه ابتدایی بسیار مشهوری به خاطر سرقت مجلات پورنوگرافی و فروختن آن ها به دوستانش اخراج شده است. او با سرقت این مجلات از یک مغازه محلی توانسته بود کلکسیونی بزرگ از مجلات بزرگسالان جمع کند اما در نهایت گیر افتاد. پتینسون به استرن در این باره چنین گفت :«همیشه داخل می رفتم و یکی یا دو تا بر می داشتم و سپس آن ها را در کیفم می گذاشتم. وقتی این کار را می کردم لباس های مدرسه را به تن داشتم و این کار کمی ریسک بود. در نهایت، آنقدر جسور شده بودم که همه مجله ها را بر می داشتم».

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۵- علیرغم موفقیتش در سینما، پتینسون هرگز در یک سریال تلویزیونی بازی نکرده است

اگر چه پتینسون در فیلم های تلویزیونی و ویدیوهایی کوتاه متعددی حضور یافته اما در طول دوران فعالیت ۱۵ ساله خود هرگز در هیچ سریالی بازی نکرده است.

۶- رابرت پتینسون موسیقیدان نیز هست

علاوه بر نواختن گیتار و پیانو، پتینسون ترانه خوانده و متن ترانه هایش را نیز خود می سراید. شاید شما هم متوجه صدای او در ترانه های اورجینال Never Think و Let Me Sign از فیلم Twilight شده باشید. پتینسون هنوز هم ترانه می خواند و یکی از تازه ترین آهنگهای او نیز سال گذشته برای فیلم High Life ضبط شد.

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۷- پتینسون گفته که همیشه می خواسته رپر باشد

در جریان حضور در برنامه شب دیروقت با سث میرز، پتینسون به مجری برنامه گفت که وقتی جوان تر بوده می خواسته رپر باشد و هنوز هم همین خواسته را دارد. نام رسمی رپری او Big Tub بود و چندین آهنگ منتشر نشده نیز ضبط کرده است. وی در این باره چنین گفته است: «بله، یاد می آید که هیچی بلد نبودم و سپس همیشه با زیپ هودی خودم بازی می کردم… درست شبیه همین است».

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۸- پتینسون فاش کرده که راننده خوبی نیست

رابرت پتینسون در مصاحبه با الن دجنرس در اولین حضورش در این برنامه گفته است که رانندگی بلد نیست: «از لحاظ تکنیکی رانندگی می کنم اما در واقع نمی دانم چطور رانندگی کنم. واقعاً ترسناک است. دیگر اینکه نمی دانم چطور از آن چیز پاک کننده روی شیشه جلو اتومبیل استفاده کنمریال به همین خاطر در واقع نمی توانم موقع رانندگی چیزی ببینم».

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۹- او در نشان دادن روابط عاشقانه در سینما بسیار موفق است

از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲، پتینسون و کریستن استوارت که در فیلم های Twilight با او همبازی بود چهار بار برنده جایزه بهترین رابطه عاشقانه شدند. تاکنون هیچ بازیگرانی موفق به بردن این جایزه در دو سال پیاپی نشده اند، چه برسد به چهار بار.

۱۰- رابرت پتینسون تقریباً از پروژه Twilight اخراج شده بود

بعد از تقریباً یک دهه از اولین فیلم Twilight، پتینسون در مصاحبه با هاوارد استرن در سال ۲۰۱۷ گفته است که او نزدیک بوده از این پروژه کنار گذاشته شود. به گفته پتینسون، از نظر کارگردان وی بیش از حد جدی بازی کرده و به گفته شده بود که کمی آرام تر بازی کند. بدین ترتیب نسخه ای از کتاب Twilight استفانی مایر به وی داده شده بود تا تمامی جنبه های شخصیت خندان خود را در آن خوانده و از آن ها الهام بگیرد. در نهایت خوشبختانه پتینسون و کارگردان بر سر این شخصیت به توافق رسیدند.

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۱۱- در اولین روز از فیلمبرداری فیلم Twilight پتینسون دچار یک مصدومیت عجیب شد

پتینسون در سال ۲۰۱۲ در مصاحبه ای گفته بود که در اولین روز فیلمبرداری Twilight وی در یکی از صحنه های مبارزه نزدیک بود با پارگی عضله لگن مواجه شود. پتینسون خود در این باره چنین گفته است: «آن ها مجبور شدند یک فیژیولوژیست به صحنه آورده تا برای ادامه روز لگن مرا ماساژ دهد. مدت سه ماه را آنجا مشغول کار بودم و این چیزها. در اوج خود بودم، اوج قدرت فیزیکی و سپس همه چیز بد شد».

نکاتی جالب در مورد رابرت پتینسون که شاید نمی دانستید

۱۲- پتینسون لقب مشهور R-Patz را دوست ندارد

پتینسون گفته است که فرهنگ لقب گذاشتن برای افراد را درک نمی کند و به باور او، لقب خودش یعنی R-Patz «شبیه یک یک قرص ضد اسید معده» است.

۱۳- یک سیارک به نام پتینسون نامگذاری شده است

تیمور کریاچکو، فضانورد روس، یک سیارک را در سال ۲۰۱۴ کشف کرده و با پیشنهاد همسرش آن را پتینسون نامید. نام کامل این سیارک ۲۴۶۷۸۹ Pattinson است.

بیشتر بخوانید: رژیم غذایی و ورزش های دشوار رابرت پتینسون بازیگر نقش بتمن ۲۰۲۱

منبع: insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • درسا بهمن ۹, ۱۳۹۹

  من عاشق رابرت پتینسون و کریستین استوارت هستم چون این دوتا واقعا در فیلم گرگ و میش بی نظیر هستن ❤❤❤❤❤❤❤

 • ایح اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰

  کراشمه خو?

  • سارا مرداد ۱۰, ۱۴۰۰

   بسیار عالی ممنونم از حسن انتخاب شما

 • سارا مرداد ۱۰, ۱۴۰۰

  بسیار عالی ممنونم از حسن انتخاب شما

 • تیارا مرداد ۲۰, ۱۴۰۰

  من عاشق رابرت پتینسون هستم واقعا قیافش جذابه و خواستنی. ایخدا ایران از این پسرا نداره?♥

  • محمد بهمن ۱۵, ۱۴۰۰

   از این خوشتیپ ها هم تو ایران هست خانوم ولی متاسفانه قصد ازدواج ندارن یا وضع خوبی ندارن