انتقاد بهزاد فراهانی از سانسور در برنامه «دورهمی» بخاطر حرفهایش درباره گلشیفته

انتقاد بهزاد فراهانی از سانسور در برنامه «دورهمی» بخاطر حرفهایش درباره گلشیفته

بهزاد فراهانی متولد اول بهمن سال ۱۳۲۳ در اراک است. دوره های تئاتر را در کشور فرانسه در دانشگاه ملی فرانسه در استراسبورگ در سال ۱۹۷۸ میلادی سپری کرده و در حوزه نویسندگی و کارگردانی دانش آموخته شده است. بهزاد فراهانی را باید یکی ازپیشکسوت های عرضه بازیگری وکارگردانی تئاتر دانست. بهزاد فراهانی، همسر فهیمه رحیمی نیا و پدر شقایق و گلشیفته فراهانی است.

گلشیفته فراهانی با ۹.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرامش در خارج از کشور به سر می برد و خواهرش شقایق نیز چندی پیش، مهمان برنامه دورهمی شبکه نسیم بود. بهزاد فراهانی در سریال های تلویزیونی هم حضور خاطره انگیزی داشته است. بهزاد فراهانی در سن ۲۳ سالگی ازدواج کرد و دو دختر و یک پسر دارد. آذرخش متولد ۱۳۶۰ است و ۲ سال از گلشیفته بزرگ تر است.

بهزاد فراهانی

شقایق فراهانی در آغوش پدرش بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی

از کلکسیون تصاویر مشترک بهزاد فراهانی در کنار گلشیفته

بهزاد فراهانی در قسمت ۷۳ از فصل چهارم برنامه دورهمی شبکه نسیم به مجری گری مهران مدیری حضور یافت و یکی از برنامه های پرمخاطب این برنامه را در تابستان کرونایی ۹۹ رقم زد. او از اینکه بخش هایی از گفته هایش درباره دخترش گلشیفته فراهانی، سانسور شده است، انتقاد کرد.

بهزاد فراهانی در گفت و گوی تازه‌اش درباره گلشیفته فراهانی گفت: «متاسفانه پول ندارم که به دیدن گلشیفته بروم. اگر یکی از وزرای محترم بخواهد برود به فرانسه باید هفتاد میلیون پول بدهد. من همچین پولی ندارم و از میلیاردهایی که از کشورمان رفته چیزی به ما نرسیده که بتوانیم برویم به فرانسه به دیدن بچه‌مان در نتیجه فعلا آه می‌کشیم تا ببینیم کی می‌توانیم این راه را برویم».

بهزاد فراهانی درباره حضورش در برنامه «دورهمی» هم گفت: «همه چیز در «دورهمی» خوب بود بجز بخش‌هایی از صحبت‌ها که حذف شده بود . بیشتر انتقاد از تلویزیون و بخشی که مختص گلشیفته بود زده و حذف شده بود و از این اتفاق آزرده شدم. هرچند دیگر داریم به سانسور عادت می کنیم. نمی‌شود من در یک برنامه صحبت کرده باشم و راجع به گلشیفته صحبت نکرده باشم. من راجع ارزش‌های والای او و خیلی چیزها صحبت کردم و متاسفانه هرچه گفته بودم درآوردند».

یک نظر

ورود

  • زندگانی آذر ۱۶, ۱۴۰۰

    از صداسیما بیشتر از این نباید توقع داشت