مهران مدیری به دلیل عارضه قلبی راهی بیمارستان شد: «دورهمی» و «هیولا۲» از مهر۹۹

مهران مدیری به دلیل عارضه قلبی راهی بیمارستان شد: «دورهمی» و «هیولا۲» از مهر۹۹

مهران مدیری امروز دچار یک حمله قلبی شد و در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. هنوز جزییاتی از علت عارضه قلبی مهران مدیری و وضعیت جسمانی او در دسترس نیست.

مهران مدیری، کارگردان، مجری و هنرپیشه سینما و تلویزیون، ظهر امروز پس از برگزاری یک کنفرانس خبری، دچار عارضه قلبی شد. او هیچ صفحه ای رسمی در اینستاگرام، توییتر و فیسبوک ندارد. طبق اعلام سازمان ثبت احوال ایران در سال ۹۸، بیماری های قلبی و عروقی، در صدر علل مرگ و میر ایرانیان در سال ۹۷ بوده است. ۲۷ درصد مرگ ایرانیان در سال ۹۷ به دلیل حملات قلبی بوده است.

او امروز طی یک کنفرانس خبری، جزییاتی از فعالیت های تجاری و تلویزیونی خود را به اطلاع مخاطبانش رساند. موضوعات اصلی کنفرانس خبری مهران مدیری، درباره فصل بعدی دورهمی شبکه نسیم سیما، فصل دوم سریال شبکه خانگی هیولا و هم‌چنین هدایایی است که سلبریتی ها و مهمانان دعوت شده به برنامه دورهمی، به موزه دورهمی تقدیم کرده اند.

مهران مدیری امروز اعلام کرد که قصد همکاری با یک فروشگاه زنجیره ای دارد. اما گفت که هدفش، مسئولیت های اجتماعی (CSR) بود و مسائل غیر تبلیغاتی را دنبال می کند.

اما حضور او در بیلبوردهای این فروشگاه زنجیره ای، نشان از حضور مهران مدیری در عرضه تبلیغات بازرگانی دارد. اتفاقی که با تعدد تولید تیرزهای تبلیغاتی و همکاری در تولید برنامه های مشارکتی مهران مدیری و این برند خرده فروش بزرگ، در آینده به صورت جدی تر دنبال می شود.

مهران مدیری برای ساخت دورهمی و فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر خودش، با اپلیکیشن های مطرح، همکاری میلیاردی داشت. مهران مدیری امروز ظهر درباره تبلیغاتی نبودن همکاری خود با یک فروشگاه زنجیره ای گفت که قرار است بخشی از فروش روزانه، ماهانه و سالانه این فروشگاه به کودکان کار اختصاص یابد و بخشی نیز به خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا و کودکان سرطانی.

مهران مدیری تا کنون در تبلیغات بیلبوردی یا اسپانسری برندهای داخلی یا خارجی بر خلاف برخی از سلبریتی ها که این روزها در حال تبلیغ شامپو و رب گوجه فرنگی تا آبمیوه و شامپو و لوازم شوینده هستند، حضور نداشته است.

مهران مدیری در کنفرانس خبری امروزش نیز اعلام کرد که علاوه بر این هفته، ۳ قسمت دیگر دورهمی ساخته شده است و پس از آن بخاطر محرم و صفر، ساختی ندارد و دورهمی فصل چهارم تمام می شود.

مهران مدیری از سرمایه گذاران و کلکسیونرهای ایران خواست تا پیشنهادات خود را برای خرید محصولاتی که به موزه دورهمی در سال های اخیر هدیه شده است،ارسال کنند تا به بالاترین پیشنهاد، کل محصولات هدیه شده، فروخته شود. قرار است مبلغ فروش هدایای موزه دورهمی، رسانه ای شده و مبلغ دریافتی، به کارهای نیکوکاری اختصاص یابد.

فصل پنجم دورهمی از اوایل مهر ماه استارت می خورد و فصل دوم سریال هیولا نیز از نیمه دوم سال ۹۹ استارت می خورد. مهران مدیری در جلسه امروز خود، درباره سانسورهای برنامه دورهمی، سکوت کرد و گفت که نمی تواند درباره آن صحبت کند. پس از این کنفرانس، وی دچار عارضه قلبی شد.

برنامه دورهمی این هفته، روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود.

مهران مدیری
مهران مدیری در کنار محمد حسین مهدویان کارگردان فیلم درخت گردو
مهران مدیری
سیگار کشیدن مهران مدیری در کنفرانس خبری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر

مهران مدیری تا کنون در چند کنفرانس خبری شرکت کرده است که هر بار، خبرساز شده است. از کنفرانس خبری امروز که او را راهی بیمارستان کرد تا کنفرانس خبری فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر که او پشت میکروفون، سیگار روشن کرد تا کنفرانس خبری فیلم درخت گردو در جشنواره فیلم فجر که او با عینک دودی ظاهر شد.

مهران مدیری
۲ فروشگاه زنجیره ای ایران که در بورس فعالیت دارند

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و رفاه، ۲ فروشگاه بزرگ زنجیره ای کشور هستند که در بازار بورس فعالیت دارند. هنوز مشخص نیست که مهران مدیری با این ۲ فروشگاه بزرگ همکاری تبلیغاتی دارد یا خیر. اخیرا، شرکت بورسی تبرک، به تبلیغ سهام خود از طریق معرفی محصولاتش در اگهی های رادیو و تلویزیون اقدام کرده است و با شخصیت «فرانچسکو»، مشغول تبلیغ سهم است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • علیرضا مرداد ۱۶, ۱۳۹۹

    آقای زمانی دارا یکم رو بفروشم یا نگه دارم ممکنه بالا بره یا پایین میاد نظر شما در این مورد چیه ؟؟