دیدار با فاطمه گودرزی : «داگل» خانم سریال ایلدا

دیدار با فاطمه گودرزی : «داگل» خانم سریال ایلدا

فاطمه گودرزی متولد نوزدهم تیر ماه سال چهل و دو در تهران است. پدر و مادرش اهل لرستان هستند و علاقه بسیاری به این سرزمین زیبا دارد. بازیگر نقش داگل در سریال ایلدا، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اوا زن در فیلم غزال از جشنواره فیلم فجر است. داگل خانم سریال ایلدا، دو فرزند به نام پویان و آوا دارد. پویان گنجی هنرپیشه سینما است.

فاطمه گودرزی تحصیلات دانشگاهی نداشته و یکی از سلبریتی هایی بود که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به این کشور سفر کرد. فاطمه گودرزی را از مهاجران مهدی صباغ زاده در سال ۱۳۶۹ تا داش آکل محمد عرب در سال ۱۳۹۶ روی پرده سینما ها دیده ایم. نقش آفرینی او در فیلم می خواهم زنده بمانم ایرج قادری در سال ۱۳۷۳ در نقش فرنگیس مجتهدی، یکی از نقش های خاطره انگیز داگل خانم سریال ایلدا است.

خانه خلوت، جنگ نفتکش ها، بهشت پنهان، غزال، حریف دل، تلفن، همسر دلخواه من، ازدواج صورتی، نیما یوشیج، پایان راه از کارهای سینمایی داگل است. فاطمه گودرزی از سال ۱۳۶۶ در سریال آینه فریدون فرهودی تا سریال لحظه گرگ و میش همایون اسعدیان در سال ۱۳۹۷ برای رسانه ملی کار کرده است.

گالش های مادر بزرگ، رعنا، آپارتمان، فردا دیر است، راز ققنوس، ترانه مادری، جاده چالوس، پرستاران و نفس از جمله کارهای داگل خانم است. تنها کار فاطمه گودرزی برای مجموعه شبکه نمایش خانگی، سریال ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان است که او در نقش گیتی حضور یافته بود.

فاطمه گودرزی از بازیگران فعال در مجموعه شام ایرانی، امید شربتی را به عنوان ادمین اینستاگرام خود معرفی کرده است. اینستاگرام فاطمه گودرزی، ۱ میلیون دنبال کننده داشته و ایشان قبل از پخش سریال ایلدا از شبکه اول سیما، ۹۰۰ پست به اشتراک گذاشته بود. انتظار داریم داگل سریال ایلدا شبکه اول سیما در پاییز ۹۹، شاهد افزایش شمار فالوئورهایش باشد.

اینستاگرام فاطمه گودرزی در نشانی Instagram.com/fatemehgoudarzi با تیک آبی در دسترس است. یک روز پیش از پخش سریال ایلدا از شبکه اول سیما، فاطمه گودرزی از علائم مخصوص ناشنوایان استفاده کرد و هفته ناشنوایان را تبریک گفت.

فاطمه گودرزی بازیگر نقش داگل سریال ایلدا
تصویری از ویدیو تبریک فاطمه گودرزی (داگل سریال ایلدا) به ناشنوایان ایران

فاطمه گودرزی مثل پوریا پورسرخ (ایرج سریال ایلدا) عادت دارد در اینستاگرامش، تولد دوستان و آشنایان را تبریک بگوید.

فاطمه گودرزی بازیگر نقش داگل سریال ایلدا
استایل فاطمه گودرزی در فیلم سینمایی مهشید به کارگردانی نوید اسماعیلی که در تابستان ۹۹ فیلمبرداری شده است. این تله فیلم توسط حسن شکوهی هدایت می شود.
فاطمه گودرزی بازیگر نقش داگل در سریال ایلدا
فاطمه گودرزی در این عکس ها، یک مار را در آغوش گرفته است که گویا مربوط به قسمت هایی از مجموعه شام ایرانی است و او از نسیم ادبی تشکر کرده است.
داگل سریال ایلدا
فاطمه گودرزی و فوتوشوت های تابستان ۱۳۹۸
فاطمه گودرزی بازیگر نقش داگل سریال ایلدا
در این عکس ها، داگل سریال ایلدا در کنار ابوالفضل پور عرب و مرحوم استاد محمد علی کشاورز به مناسبت تولد هشتاد و هفت سالگی ایشان قرار گرفته است

فاطمه گودرزی در این عکس ها، ما را به طبیعت گلونی در استان لرستان می برد و می گوید که قدمت ۳۰۰۰ ساله داشته و میراث اجدادی لرهای قهرمان است. گلونی در خرم آباد لرستان از مقصدهای دیدنی طبیعت گردی ایران زمین محسوب می شود. استایل او در سریال ایلدا را مشاهده می‌کنید که مربوط به سال ۹۸ است.

فاطمه گودرزی
فاطمه گودرزی در این عکس ها ما را با استایل داگل خانم سریال ایلدا و منطقه ای زیبا با گل های زرد رنگ در استان لرستان ایران آشنا می کند
فاطمه گودرزی
داگل خانم سریال ایلدا را در کنار هنرپیشه های این سریال جنگی دفاع مقدسی مشاهده می کنیم در لباس اقوام پر افتخار لر ایران زمین. لباس داگل خانم، طرح ها و نقش هایی الهام بخش از هنر مردمان لر دارد
فاطمه گودرزی
داگل خانم در لباس های رنگارنگ و پر زرق و برق و زیبا دیار لرستان ایران زمین
داگل خانم سریال ایلدا
فاطمه گودرزی در ۲ قاب متفاوت. یکی با ماسک و دیگری با لباس زیبا قوم لر. مادر و پدر داگل خانم، لر هستند

پس از کرونا، مقصدهای طبیعت گردی ایران زمین از کردستان و لرستان تا نگارستان ایران (استان گلستان)، می‌تواند صنعت گردشگری ایران را جانی دوباره ببخشد. امیدواریم سریال ایلدا به کارگردانی راما قویدل نیز بتواند در معرفی ظرفیت های گردشگری و طبیعت گردی استان سرسبز و زیبا لرستان مثل سریال «نون خ ۲» به کارگردانی سعید آقاخانی که در استان کردستان بازی شد، موثر و موفق باشد.

فاطمه گودرزی در برنامه دورهمی شبکه نسیم به مجری گری مهران مدیری در سال ۹۸ حضور یافته بود.

امیدواریم با پخش سریال ایلدا شبکه اول، طبیعت لرستان به خصوص پوشاک اقوام ایران زمین مورد توجه طراحان لباس و کارآفرینان صنعت گردشگری قرار بگیرد.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود