اظهارات جالب لیلا اوتادی درباره کراش دخترهای اکباتان روی نیما نکیسا و منقلب شدن سحر قریشی

اظهارات جالب لیلا اوتادی درباره کراش دخترهای اکباتان روی نیما نکیسا و منقلب شدن سحر قریشی

لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در گفتگوی جدید خود صحبت های جالبی درباره ی علاقه ی خانم ها به فوتبالیست ها و ماجرای منقلب شدن سحر قریشی مطرح کرد.

لیلا اوتادی نیما نکیسا سحر قریشی

لیلا اوتادی به همراه نیما نکیسا ، فوتبالیست سابق، مهمان یک برنامه ی اینترنتی به نام ویژه برنامه فوتبالی تی وی پلاس بودند و در این گفتگو به مرور خاطرات فوتبالی خود پرداختند.

در بخشی از این گفتگو لیلا اوتادی به ماجرای کراش دخترهای شهرک اکباتان تهران روی نیما نکیسا پرداخت.

لیلا اوتادی گفت: «آقای نکیسا منزل شان شهرک اکباتان بود و من یادم است که تقریباً تمام دخترهای اکباتان روی ایشان کراش داشتند. من جایی می رفتم که دخترهای اکباتان در آنجا جمع می شدند و یادم هست که چطور برایشان ابراز احساسات می کردند. همه ی خانم ها یک روزی یک کراش فوتبالی داشتند.»

در جایی دیگر وقتی مسأله ی حضور خانم ها در ورزشگاه مطرح شد، پای سحر قریشی و ماجرای معروف شدن منقلب شدنش هم به میان آمد.

اوتادی گفت: «دنیا دارد به سمتی می رود که زن و مرد کنار هم هستند نه مقابل هم. و به نظر من اگر خانمی دوست داشته باشد که بازی تیم محبوبش را در ورزشگاه تماشا کند قطعاً این حق را دارد.»

و وقتی مجری از اوتادی پرسید آیا خود او هم دوست دارد به ورزشگاه برود اوتادی گفت: «نه من حتی سینما رفتن را هم دوست ندارم.»

در اینجا مجری از اوتادی پرسید آیا این بی علاقگی او ربطی به جمله ی معروف «منقلب شدن» دارد که لیلا اوتادی در پاسخ گفت: «نه ایشان که مشکلاتی دارند. من به طور کلی دوست ندارم چیزی را در جمع تماشا کنم تا بتوانم با تمرکز آن را ببینم. البته بحث بازی های ملی و حساس و شادی های آن فرق می کند. اما به طور کلی استادیوم برو نیستم.»

در سال ۹۶ و با داغ شدن موضوع ورود زنان به ورزشگاه، سحر قریشی ، بازیگر مشهور در مصاحبه ای بیان کرد که با رفتن زنان به ورزشگاه مخالف است و خودش از اینکه مردان در کنار او باشند «منقلب» می‌ شود. این اظهار نظر قریشی در حالی بود که خود پیش تر برای تماشای بازی پرسپولیس و الهلال در ابوظبی، به ورزشگاه بن زاید رفته بود و تصاویری از او در این ورزشگاه در فضای مجازی منتشر شده بود. این اظهارنظر جنجالی موجب انتقادهای تند و گسترده‌ ای از او به ویژه در فضای مجازی شد و برخی چهره های مشهور هم به آن واکنش نشان دادند. قریشی در مصاحبه ی دیگری در پاسخ به این انتقادات، دیدگاهش درباره ی حضور زنان در ورزشگاه را نظر شخصی خود برای طرفدارانش دانست و دلیل آن را «امنیت نداشتن زنان در ورزشگاه‌ ها» عنوان کرد.

بیشتر بخوانید:

جنجال‌های «لیلا اوتادی» : از تعمیر BMW تا پست‌های حریم خصوصی

 

تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • احمد مهر ۱۵, ۱۳۹۹

    واقعا فساد اخلاقی سینمای ایران رو گرفته . یاد بازیگران قدیمی بخیر .

    • محسن منصوری مهر ۱۵, ۱۳۹۹

      منظورت از قدیمی علی فردین هست از اونا که دیگه اصلا پیدا نمیشه