هشدار برادرزاده دونالد ترامپ: «اگر او ببازد همه مردم آمریکا را با خود غرق خواهد کرد»

هشدار برادرزاده دونالد ترامپ: «اگر او ببازد همه مردم آمریکا را با خود غرق خواهد کرد»

ماری ترامپ ، برادرزاده دونالد ترامپ ، در مصاحبه با شبکه خبری کانال ۴ بریتانیا هشدار داد که رییس جمهور کنونی ایالات متحده که در آستانه شکست در انتخابات قرار دارد، در صورت پیروزی جو بایدن، «برای نابود کردن آمریکایی ها» در ۷۶ روز باقیمانده خود در کاخ سفید دست به هر کاری خواهد زد. وی همچنین مدعی شده که ترامپ هیچ نشانه ای از پشیمانی نسبت به کارهایی که در چهار سال گذشته انجام داده نشان نخواهد داد. ماری ترامپ در این مصاحبه چنین گفته است: «هیچ گونه پشیمانی در کار نخواهد بود زیرا این موضوع بدین معنا خواهد بود که او پذیرفته کار اشتباهی انجام داده است، کاری که او نمی تواند بکند. به همین دلیل ما یک دوره بسیار دشوار ۷۶ روزه را در پیش خواهیم داشت. هیچ شکی در ذهن خود ندارم که چالش های قانونی وجود خواهد داشت که به احتمال فراوان به هیچ جایی نخواهند رسید که سطح خطر او را افزایش خواهند داد».

ماری ترامپ ، برادرزاده دونالد ترامپ ، هشدار داد که عمویش در صورت شکست، «برای نابود کردن آمریکایی ها» در 76 روز باقیمانده دست به هر کاری خواهد زد.

برادرزاده رییس جمهور کنونی ایالات متحده همچنین افزوده است: «از این رو او می تواند به صدمات بسیار بیشتری ادامه دهد زیرا وقتی و اگر بایدن معاون سابق رییس جمهور به عنوان رییس جمهور انتخاب شود، او همچنان قدرت های ریاست جمهوری را برای ۷۶ روز آینده خواهد داشت و ما باید برای هر چیزی که او ممکن است در ذهن داشته باشد آماده باشیم. چیزی که در مورد دونالد بسیار مهم است این است که اگر فکر بکند در حال غرق شدن است، سعی خواهد بقیه ما را نیز با خود غرق کند». روز جمعه، دونالد ترامپ در صحبت هایی نشان داد که بی سروصدا و بدون دردسر از اتاق بیضی شکل نخواهد رفت و در توییتی نوشت: «جو بایدن نباید به نادرستی ادعای ریاست جمهوری کند. من هم می توانم این ادعا را داشته باشم. بررسی های قانونی تازه آغاز شده اند. من در تمامی ایالت ها تا اواخر شب انتخابات به مقدار زیادی جلو بودم، اما به شکلی معجزه آسا به یکباره و با گذشت روزها همه چیز از بین رفت. شاید این پیش بودن ها با پیشبرد شکایات قانونی ما بازگردند».

ماری ترامپ ، برادرزاده دونالد ترامپ ، هشدار داد که عمویش در صورت شکست، «برای نابود کردن آمریکایی ها» در 76 روز باقیمانده دست به هر کاری خواهد زد.

کمپین بایدن نیز در پاسخ به این توییت نوشت: «همانطور که در روز ۱۹ جولای گفتیم، مردم آمریکا نتیجه این انتخابات را تعیین خواهند کرد و دولت ایالات متحده به خوبی قادر است غاصبان را از کاخ سفید به بیرون مشایعت کند». ماری ترامپ در ادامه ادعاهای خود افزوده است: «او در موقعیت بی سابقه ای قرار دارد. برای اولین بار در زندگی اش او با شکستی غیرقابل انکار روبرو شده که کسی نمی تواند در آن به او کمک کند، کسی نمی تواند با قدرت و پول او را از این شکست بیرون بکشد، هیچ کس نمی تواند سر او کلاه بگذارد. ترس او از شکست بخشی بزرگی از مسئله است. موضوع به این سادگی نیست که او در حال شکست خوردن است. جمهوری خواهان کرسی های خود را در مجلس بدست آورده اند و این بدان معناست که تنها اوست که پس زده شده و این موضوع او را عصبانی تر خواهد ساخت».

بیشتر بخوانید: پیشگویی بابا وانگا درست بود؟ دونالد ترامپ دچار ناشنوایی و تومور مغزی خواهد شد؟

منبع: express
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • رسول آبان ۱۸, ۱۳۹۹

    اینم حکم پلیس بد و پلیس خوب رو داشت. اولش یه فیلمی بازی کرد که من مخالف ترامپ هستم. بعدش میگفت اگه ترامپ نشه خون به پا خواهد شد. خب نتیجه کار به نفع ترامپ بود . اینا همشون با هم فامیل بودن خب خخخخ