دستمزد بیش از ۱۰ میلیون دلاری جانی دپ برای یک سکانس فیلم Fantastic Beasts 3

دستمزد بیش از ۱۰ میلیون دلاری جانی دپ برای یک سکانس فیلم Fantastic Beasts 3
بدون نظر

جانی دپ دستکم ۱۰ میلیون دلار به خاطر فیلمبرداری یک سکانس از فیلم Fantastic Beasts 3 دریافت خواهد کرد، حتی پس از آنکه استودیو برادران وارنر به همکاری خود با این بازیگر هالیوودی را بعد از شکست خوردن وی در پرونده شکایت از امبر هرد و روزنامه سان به خاطر افترای همسرآزاری پایان داد. از زمان آغاز فیلمبرداری های این فیلم از ۲۰ سپتامبر گذشته، جانی دپ تنها در یک سکانس از این فیلم جلوی دوربین رفته اما به گزارش هالیوود ریپورتر، اکنون استودیو برادران وارنر باید تمام دستمزد این بازیگر ۵۷ ساله را به وی بپردازد. استودیو وارنر هفته گذشته به تیم تولید فیلم Fantastic Beasts 3 اطلاع داد که دپ دیگر نقش گلرت گریندلوالد را در مجموعه داستان های جی کی رولینگ بازی نخواهد کرد.

جانی دپ دستکم 10 میلیون دلار به خاطر فیلمبرداری یک سکانس از فیلم Fantastic Beasts 3 دریافت خواهد کرد، حتی پس از اینکه نقش گریندلوالد را از دست داد.

علاوه بر این، تاریخ انتشار این فیلم تا ۱۵ جولای ۲۰۲۲ به تعویق انداخته شده در حال یکه قرار بود این فیلم در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ منتشر شود. تصمیم استودیو برادران وارنر برای قطع همکاری با این بازیگر اهل کنتاکی بعد از آن صورت گرفت که دادگاهی در لندن شکایت جانی دپ از روزنامه سان و امبر هرد را به اتهام افترای همسر آزاری رد کرده و ادعاهای همسر وی را در موارد متعددی تایید کرد. در قرارداد جانی دپ با استودیو وارنر یک بند مشروط و ویژه به مفهوم پرداخت در مقابل بازی گنجانده شده که بر اساس آن وی باید دستمزد کامل خود را دریافت نماید بدون توجه به این که چه اتفاقی برای فیلم رخ می دهد و بدین ترتیب حتی اگر نقش او به بازیگر دیگری سپرده شود نیز وی دستمزد خود را که بیش از ۱۰ میلیون دلار تخمین زده می شود دریافت خواهد کرد.

جانی دپ دستکم 10 میلیون دلار به خاطر فیلمبرداری یک سکانس از فیلم Fantastic Beasts 3 دریافت خواهد کرد، حتی پس از اینکه نقش گریندلوالد را از دست داد. جانی دپ دستکم 10 میلیون دلار به خاطر فیلمبرداری یک سکانس از فیلم Fantastic Beasts 3 دریافت خواهد کرد، حتی پس از اینکه نقش گریندلوالد را از دست داد.

برخی رسانه ها گفته اند که استودیو برادران وارنر قرارداد همکاری خود با جانی دپ را ملغی نکرده بلکه از وی خواسته اند که از بازی در نقش گریندلوالد کناره گیری کند. هفته گذشته جانی دپ در صفحه اینستاگرامی خود بیانیه ای در مورد جدایی خود از فرانچایز Fantastic Beasts منتشر کرد، فرانچایزی که تاکنون بیش از ۱.۴ میلیارد دلار در باکس آفیس فروش داشته است. وی مدعی شد که اتهامات وارده به او کذب بوده و اعلام کرد که پرونده دیگری علیه امبر هرد در ویرجینیا باز کرده است. کمپانی برادران وارنر نیز در بیانیه ای در مورد پایان دادن به همکاری خود با جانی دپ چنین گفته است: «ما از جانی به خاطر کارش در این فیلم تا به امروز تشکر می کنیم».

بیشتر بخوانید: ختم دادرسی پرونده جانی دپ و امبر هرد؛ مروری بر عجیب ترین ادعاهای طرفین در دادگاه

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود