یک نظر

شب های مافیا نام جدید ترین محصول عرضه شده در شبکه نمایش خانگی است که از ۲۷ آبان ۹۹ در دسترس علاقمندان به رئالیتی شو قرار گرفته است. شب های مافیا را سعید ابوطالبی کارگردانی کرده که قبلا با مجموعه برنامه شام ایرانی، مردم را به خانه سلبریتی ها برده بود تا دست پخت آن ها را مشاهده کنند.

کاوه آفاق به عنوان خواننده تیتراژ شب های مافیا معرفی شده است. در هر فصل از شب های مافیا ، یکی از هنرپیشه های مطرح سینما و تلویزیون، میزبان ۱۲ تن از دوستانش می شود و با هم مشغول بازی می شوند.

لیدری این برنامه با محمدرضا علیمردانی است که او را به عنوان صدا پیشه شخصیت های کارتونی «دیرین دیرین » می شناسیم. محمدرضا علیمردانی قرار است به عنوان برگزار کننده، بازی کاملا واقعی و بدون دخالت گروه کارگردانی را مدیریت کند. به هر حال شب های مافیا در شب های پاییز ۹۹ می تواند یکی از گزینه های سرگرم کننده برای علاقمندان به این بازی باشد.

بازیگران مرد مجموعه شب های مافیا عبارتند از: سید جواد هاشمی، هادی کاظمی، بیژن بنفشه خواه، محمد رضا هدایتی، حامد آهنگی، رضا شفیعی جم، کاوه خداشناس، هومن حاج عبداللهی، عماد طالب زاده، مجید واشقانی، میرطاهر مظلومی و بهرنگ علوی.

شب های مافیا

تصویری از سکانس قسمت اول از فصل اول مجموعه شب های مافیا

تصویری از سکانس قسمت اول از فصل اول شب های مافیا با حضور بیژن بنفشه خواه

در فصل دوم مجموعه شب های مافیا، نسرین مقانلو، فریبا نادری، بهاره رهنما، نسیم ادبی، شبنم فرشاد جو، خاطره حاتمی، سیمرا حسن پور، سیما تیرانداز، سارا خوئینی ها، آزیتا ترکاشوند و روشنگ گرامی بازیگران زن شب های مافیا هستند.

شب های مافیا هر هفته سه شنبه ها ساعت ۸ صبح روی پلتفرم اینترنتی نمایش مجموعه های شبکه خانگی در دسترس خواهد بود. بیلبوردهای گسترده شب های مافیا در سطح شهر تهران نشان می دهد که این مجموعه قصد دارد در کنار سریال جنجالی آقازاده، پیش از پخش سریال قورباغه هومن سیدی، در فهرست پربیننده ترین مجموعه های شبکه نمایش خانگی قرار بگیرد.

داستان مجموعه شب های مافیا این است که در این مسابقه دوستانه، دو گروه، مافیا و شهروند هستند و باید با آزمون و خطا، همدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت، بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

تصویر اینستاگرام برنامه شب های مافیا

تصویر اینستانوشته محمدرضا علیمردانی لیدر برنامه شب های مافیا

صفحه اینستاگرام شب های مافیا که ۱۳۰ هزار دنبال کننده دارد در نشانی: @iranianrealityshow قرار دارد و اینستاگرام برنامه شام ایرانی است. برای اطلاع از متن و حاشیه مجموعه شب های مافیا و پشت صحنه شب های مافیا به هشتگ: #realityshow مراجعه کنید.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • دیبا آذر 1, 1399

    خیلی عالی بود قسمت اولش ممنون از همه عوامل و بازیگران خوبش