لحظه نجات پسربچه ۷ ساله روسی از چنگال بیمار جنسی توسط نیروهای ویژه + ویدیو

لحظه نجات پسربچه ۷ ساله روسی از چنگال بیمار جنسی توسط نیروهای ویژه + ویدیو

یک پسربچه ۷ ساله که به مدت ۵۲ روز توسط یک مظنون به تمایلات جنسی منحرفانه ربوده شده بود در عملیات نیروهای ویژه روسیه آزاد شد. گفته می شود این عملیات پس از آن انجام شده که افسر اینترپل ایالات متحده با یکی از کاربران دارک وب ارتباط برقرار کرده بود. این کودک که ساولی روگووتسف نام دارد از ۲۸ سپتامبر گذشته از مدرسه به خانه بازنگشت و از آن زمان تاکنون مفقود بود. او جایی بین ایستگاه اتوبوس و خانه اش در روستای گورکی در منطقه ولادیمیر ربوده شده بود. به گزارش دیلی میل، پلیس روسیه مطلع شد که ساولی در فاصله ۱۴ مایلی از خانه اش با رباینده دیده شده است.

یک پسربچه 7 ساله که به مدت 52 روز توسط یک مظنون به تمایلات جنسی منحرفانه ربوده شده بود در عملیات نیروهای ویژه روسیه آزاد شد،

یک پسربچه 7 ساله که به مدت 52 روز توسط یک مظنون به تمایلات جنسی منحرفانه ربوده شده بود در عملیات نیروهای ویژه روسیه آزاد شد،

یک پسربچه 7 ساله که به مدت 52 روز توسط یک مظنون به تمایلات جنسی منحرفانه ربوده شده بود در عملیات نیروهای ویژه روسیه آزاد شد،

دمیتری کوپیلوف ۲۶ ساله که اهل ماکاریخا در منطقه ولادیمیر است توسط پلیس دستگیر شده است. ویدیویی که توسط وزارت امور داخله روسیه منتشر شده، نیروهای ویژه این کشور را در حال هجوم به خانه این مظنون و نجات پسربچه نشان می دهد. یورگن استوک، دبیر کل اینترپل در سخنانی درباره این ماجرا گفته است: «امروز، یک پسربچه به جایی بازگردانده شد که به آن تعلق دارد- به خانواده اش- به لطف افسران کارکشته متعهد و واکنش سریع مقامات در سراسر جهان». به گزارش بی بی سی، برای کمک به ساولی و خانواده اش به منظور کنار آمدن با این شرایط دشوار، روانشناسانی نیز اکنون در حال خدمت رسانی به آن ها هستند.

پدر ساولی، الکساندر روگووتسف که ۴۷ سال دارد در این باره چنین گفته است: «همیشه ایمان داشتیم که او را پیدا می کنیم. او از دیدن مادرش بسیار خوشحال بود. او مادرش را بغل کرده و بوسید. ما به شدت احساسی شده ایم. این انفجار احساسات و آرامشی است که نشان دهنده پایان سختی است. بالاخره پیدا شد». وی در ادامه به این نکته اشاره کرد که فرزندش از لحاظ جسمانی سالم است و جز پدر و مادرش نمی خواهد با کسی صحبت کند: «او یک بچه نرمال است. او خودش را دور گردن ما می انداخت، روی پاهایمان می نشست، مثل یک بچه شاد».

بیشتر بخوانید: مادر سنگدل روسی نوزاد هفت روزه خود را برای خرید پوتین نو به قیمت ۳,۰۰۰ پوند فروخت

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • ali آذر ۴, ۱۳۹۹

  اینجا ازادش میکنن و ازش معذرت میخوان.
  یه زمانی که اینترنت مثل امروز نبود یه اخوندی بود هر شب برنامه اموزش قرانشو میزاشت تهران. اسمشو نمیگم. اما به خاطر بچه بازیش برنامه شو قطع کردن. تازه نمیخواستن قطع کنن. خانواده کودکا تهدید کردن چندبار جمع شدن تو میدان ارژانتین فکر کنم. منظورم طوسی نیستا. منظورم ۱۵ سال پیشا هستش و طرف یه اخونده. این اخونده هنوز مدرسه اداره میکنه ازاده. و حتی دادگاهی نشده.

  • امیر آذر ۴, ۱۳۹۹

   چه توقعی داره شما
   چاقو که دسته خودشو نمی بره
   تازه اینی که میگی موردیه که لو رفته اونایی که لو نرفته ببین دیگه چیه
   اینارو قبل … جزء آدم حسابشون نمیکردن بعدش آدم شدن و افتادن رو یه ثروت تموم نشدنی

   • امیر آذر ۴, ۱۳۹۹

    راضی نیستم سانسور میکنی

   • رضایی آذر ۴, ۱۳۹۹

    اگه دیدی از خونه بیرونت کردن گفتن یه زمانی وقف بوده تعجب نکن. تو مشهد یه زمانی طلاب بیابون بود کشاورزی میکردن توش. اوقاف میبینه تفکیک کنه زمینو بفروشه سودش بیشتره. همین کار رو میکنه. میفروشه . اما اونورا بزرگ میشه مردم میان میسازن. قیمتا میره بالا بعدم اوقاف دبه در میاره میگه سی سال پیش غلط کردن واگذار کردن. یعنی سند و واگذاری که خودشون انجام دادن رو باطل میکنن. بعدم به زور میخوان زمینا رو پس بگیرن. اوقاف دیروز واگذار میکنه سند میزنن. همون اوقاف بعد ده بیست سال وقتی قیمتا ۱۰ برابر میشه باطل میکنن. برا همینه این تبدیل به یه بازی شده. هر وقت بخوان بلدوزر میارن تخریب میکنن. و جالب اینه حرفشونم اینه این زمینا وقف بودن و باید پس گرفته بشن. اما نمیگن چرا فروختن چرا سند زدن چرا از وقف در اوردن؟ اخرشم یه ضد انقلاب بهشون گفتن شورش مردم رو سرکوب کردن . خیلیا رو بیخونه کردن. اکثرا مجبور شدن برن حاشیه شهر مشهد الونکی چیزی بسازن زندگی کنن. یکی از دلایلی که مشهد بیشترین حاشیه نشینو داره همینه. خیلیاشون تو طلاب خونه داشتن. یه شبه ضد انقلاب شدن خونه هاشون تخریب شد.

 • علی آذر ۴, ۱۳۹۹

  خدایا چرا دنیا داره اینقدر ترسناک میشه خدا …