پربیننده ترین ویدیو اینستاگرام ایران + ویدیو

پربیننده ترین ویدیو اینستاگرام ایران + ویدیو

در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی مردم ایران ویدیویی دست به دست می شود که از آن با عنوان پربیننده ترین ویدیو اینستاگرام ایران یاد می شود. در این ویدیو پسربچه ای دیده می شود که قرار است از وی نمونه خون گرفته شود. وی که مانند بسیاری دیگر از سرنگ و خون گرفتن می ترسد به کسی که می خواهد از او خون بگیرد می گوید که در صورت جیغ و داد کردن به او توجهی نکند و کار خود را ادامه دهد.

در ادامه وقتی پرسنل درمانی مشغول خون گرفتن از او می شود، پسربچه شروع به جیغ و داد می کند و همزمان به شخص خون گیرنده می گوید که به کارش ادامه دهد. اگر چه این صحنه برای تمام ما صحنه آشنایی است و اکثر ما چه در کودکی و چه بزرگسالی خود چنین ترس و استرسی را تجربه کرده ایم اما رویکرد این کودک و واکنش او چه پیش از ورود سرنگ به دستش و چه پس از آن بسیار منحصربفرد است. همه ما در کودکی در چنین شرایطی به دنبال راهی برای فرار بودیم چون سرنگ و فرو رفتن چیزی نوک تیز در بدن در ذات خود ناخوشایند است اما این کودک واکنش متفاوتی دارد و از همان ابتدا به گیرنده خون اعلام می کند که به جیغ و دادهایی که ممکن است داشته باشد توجه نکند.

ویدیو طنز آمپول زدن پسربچه ایرانی

همین موضوع باعث جذابیت این ویدیو و دست به دست شدنش در شبکه های اجتماعی به نحوی شده که از آن با نام پربیننده ترین ویدیو اینستاگرامی ایرانیان یاد می شود. ترس از آمپول نوعی فوبیاست که در سراسر جهان وجود دارد و نباید از ترس از سرنگ و آمپول خجالت کشید. Aichmophobia به ترس از سوزن و اشیا نوک‌تیز گفته می‌شود و Trypanophobia ترس از تزریق است.

ویدیو طنز آمپول زدن پسربچه ایرانی

برای غلبه بر ترس از آمپول زدن می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

به فردی که قرار است تزریق را انجام دهد بگویید که از آمپول می‌ترسید. این کار باعث می‌شود تا پرستار یا فردی که تزریقات انجام می‌دهد با حرف زدن حواس شما را پرت کند یا به شما این اطمینان را بدهد که آمپول خیلی درد ندارد و سریع هم تمام می‌شود. به هیچ وجه از بیان این ترس خجالت نکشید و مطمئن باشید پرستارها این فوبیا را به طور کاملا درک می‌کنند.
اگر با دیدن آمپول ضعف می‌کنید، تپش قلبتان بالا می‌رود و معده درد می‌گیرید، قبل از تزریق حتما چندین نفس عمیق بکشید تا ریلکس و آرام شوید.

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری آمپول زدن به پشت

از درد آمپول تا سرگیجه؛ با ۱۰ ترفند ساده و کاربردی کنترل بدن تان را در دست بگیرید

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • سحر آذر ۵, ۱۳۹۹

    ممنون ار روزیاتو
    ولی به نظرم خیلی مسخره بود . وقتی این کار رو فیلم برداری کرده یعنی میخواسته فیلم بازی کنه . و مسخره بازی دربیاره . و واقعی نیست