فراخوان جایزه ایجاد ارزش مشترک سال ۲۰۲۰ شرکت نستله برای نوآورانی که در زمینه آینده بدون پسماند فعالیت می‌کنند

فراخوان جایزه ایجاد ارزش مشترک سال ۲۰۲۰ شرکت نستله برای نوآورانی که در زمینه آینده بدون پسماند فعالیت می‌کنند

تهران، ۹ آذر ۹۹- فراخوان جایزه ایجاد ارزش مشترک سال ۲۰۲۰ نستله با مشارکت Ashoka، شبکه‌ای جهانی و پیشرو از کارآفرینان اجتماعی حوزه تغییرات سیستماتیک، جهت پذیرش طرح نوآوران فعال در زمینه «ساخت آینده‌ای بدون پسماند» آغاز شد. ثبت‌نام در این فراخوان برای شرکت‌های عام‌المنفعه، اجتماعی، تجاری و سازمان‌های غیردولتی مقدور است.

برندگان از جایزه‌ای نقدی به ارزش ۲۵۰,۰۰۰ فرانک سوئیس، مزایای استفاده از منابع برخط و کارگاه‌های آموزشی Ashoka، جهت کشف ظرفیت‌های موجود برای همکاری با شرکت نستله و کسب صلاحیت لازم برای برگزاری برنامه‌ای آموزشی برخوردار می‌شوند.

جایزه نقدی و منابع تخصصی که به‌واسطه برنده شدن در این فراخوان در اختیار بهترین طرح‌های منتخب قرار می‌گیرد، فرصتی خواهد بود برای ارتقای اثرگذاری و نیز توسعه و اجرای راهکارها و طرح‌هایی از این قبیل در سراسر جهان.

هدف از اعطای جایزه ایجاد ارزش مشترک سال ۲۰۲۰ نستله، تقدیر از افرادی است که با نوآوری و ایجاد تغییرات در راهکارهای بسته‌بندی، در راستای نیل به آینده‌ای «بدون پسماند» تلاش می‌کنند. این رویکرد مسیر پیش‌روی نستله را نیز در تحقق چشم‌اندازش برای جلوگیری از دفن هیچ‌یک از بسته‌بندی‌هایش (حتی بسته‌بندی‌های پلاستیکی) به‌عنوان ضایعات یا زباله در زمین هموارتر می‌سازد.

چگونه ثبت‌نام کنیم؟

از نوآوران متقاضی دعوت می‌شود برای آگاهی بیشتر از شرایط و ارسال تقاضای ثبت‌نام، تا ۲۸ آذر ماه سال جاری، به وب‌سایت جایزه ایجاد ارزش مشترک سال ۲۰۲۰ نستله مراجعه کنند.

ارتباط با روابط عمومی نستله ایران:

آقای علیرضا سرابچی

تلفن: ۴۲۱۵۶۸۰۰ ۰۲۱

ایمیل: Alireza.Sarabchi@ir.nestle.com

درباره شرکت نستله ایران

شرکت نستله، بزرگترین شرکت در حوزه مواد غذایی و آشامیدنی در جهان است که بیش از ۱۵۳ سال از زمان تاسیس آن می‌گذرد. نستله در سال ۱۳۸۰ فعالیت رسمی خود را در ایران آغاز کرد. در سال ۱۳۸۲ با احداث کارخانه محصول ®NESTLÉ CERELAC در استان قزوین، به تولید مستقیم این محصول در ایران پرداخت. در سال ۱۳۸۶ نیز با گسترش فعالیتش، کارخانه تولید شیر خشک NESTLÉ NAN® را در استان قزوین احداث کرد. در سال ۱۳۸۷ نیز با سرمایه‌گذاری در صنعت آب آشامیدنی، NESTLÉ PURE LIFE® را نیز به بازار ایران عرضه کرد. در حال حاضر تعداد کارکنان شرکت نستله در جمهوری اسلامی ایران به حدود ۹۵۰ نفر می‌رسد که همگی آن‌ها به هدف اصلی نستله مبنی بر بهبود زندگی و ساخت آینده‌ای سالم‌تر متعهد هستند. در حال حاضر، ۱۶ برند از محصولات نستله در ایران در گروه‌های مختلف غذایی و آشامیدنی در دسترس مصرف‌کنندگان است:

NESTLÉ NAN®, NESTLÉ NANKID®, NESTLÉ CERELAC®, NESTLÉ PURE LIFE®, NESCAFÉ®, NESTLÉ COFFEE-MATE®, NESTLÉ FITNESS®, NESTLÉ CORN FLAKES®, NESQUIK®, NESTLÉ GUIGOZ®, CHOCAPIC®, PERRIER®, LION®, PETCARE®, NESTLÉ HEALTH SCIENCE®, and MAGGI®.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات ذیل مراجعه کنید:

آدرس وب‌سایت نستله ایران: www.nestle.ir/fa

صفحه اینستاگرام شرکت نستله ایران: www.instagram.com/nestle_iran/

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود