نتیجه کالبدشکافی جسد مایکل جکسون؛ از تتوهای عجیب تا زخم ها و کلاه گیس چسبیده

نتیجه کالبدشکافی جسد مایکل جکسون؛ از تتوهای عجیب تا زخم ها و کلاه گیس چسبیده

مایکل جکسون به اجراهای پر انرژی اش مشهور بود، به حرکات عجیب و غریب بدنی و رقص های طولانی مدتش.

اما بدن مایکل جکسون تا پیش از مرگش در ژوئن ۲۰۰۹ بعد از سال ها جراحی، سوء مصرف داروهای تجویزی و مبارزه با بی اشتهایی عصبی، پژمرده و مملوء از زخم شده بود.

گزارش کالبدشکافی این ستاره نشان می دهد جکسون ۵۰ ساله در هنگام مرگ جز قرص های نیمه حل شده ای که بعد از یک وعده غذای مختصر آن ها را خورده بود، چیز دیگری در معده ی خود نداشت.

لگن، ران ها و کتف های جکسون پر بود از جای سوزن که تصور می شود جای تزریق داروهای آرامبخش بوده باشد.

لب های جکسون به رنگ صورتی تتو شده بودند و ابروهایش هم تتوهایی سیاه رنگ داشتند. جلوی کف سرش هم با رنگ سیاه تتو شده بود تا خط رویش موهایش شکل یکدستی پیدا کند.

در عین حال، زانوها و قلم پایش به طرز عجیبی کبود شده بودند و چند خراش هم روی پشتش بود که نشان می داد به تازگی از جایی سقوط کرده بود. بدن جکسون مملوء از لکه های پوستی تیره و روشن بود که ثابت می کرد او واقعاً به بیماری ویتیلگو مبتلا بود.

اما عجیب تر آنکه کالبدشکافی نشان داد موهای بلند و مواج او در واقع یک کلاه گیس بود که با چسب به سرش چسبانده شده بود.

سر جکسون زیر این کلاه گیس کاملاً بدون مو بود و روی پوست زخمی سرش تنها چند تکه کرک نازک بود.

یکی از نزدیکان جکسون به نشریه ی سان گفته: «مایکل پوست و استخوان بود، موهایش ریخته بودند و وقتی مُرد چیزی جز قرص نخورده بود.»

«جای تزریقی که روی تمام بدنش بود و تغییر چهره اش که به خاطر سال ها عمل زیبایی بود نشان می دهد او چند سالی دچار یک افول دوره ای شده بود.»

تصور می شود جکسون اولین بار بعد از آتش گرفتن موهایش در جریان فیلمبرداری یک آگهی تبلیغاتی پپسی در سال ۱۹۸۴ استفاده از کلاه گیس را شروع کرد، اتفاقی که چند سوختگی درجه دو و درجه سه برایش بر جای گذاشت.

هنگام ضبط این آگهی تبلیغاتی جکسون مجبور شد در حالی که در اطرافش وسایل آتش بازی قرار داده بودند روی یک پلکان کم ارتفاع برقصد.

اما بروز یک نقص فنی در جریان ضبط برداشت ششم باعث شد وسایل آتش بازی زودتر از موعد منفجر شوند. در همین حین بود که موهای جکسون که آن را غرق ژل مو کرده بودند آتش گرفت.

جکسون را دست آخر در حالی که تکه ای از سرش سوخته و بی مو بود با برانکار منتقل کردند.

برخی گمان می کنند این حادثه سرآغاز مصرف قرص توسط جکسون بود.

برای جکسون ۷ قرص آرامبخش برای رفع درد طاقت فرسای سوختگی های کف سر و صورتش تجویز شد و این امر به اعتیاد او به این قرص ها انجامید – اعتیادی که دست آخر جانش را گرفت.

برادرش تیتو پیش از این در مصاحبه ای به نشریه ی میرور گفته بود: «مایکل به خاطر سوختگی هایش قرص آرامبخش مصرف می کرد و از قرار معلوم به نوعی اعتیاد دچار شده بود.»

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۶ نظر

ورود

 • ستی دی ۴, ۱۳۹۹

  سلام نصف اخبار دروغ بودن فقط پیسی و برص درست بود با سوختن موهاش البته سوختن موهاش کچلش نکرده بود گوشه ی موهاش سوخته بود در ضمن نصف عکساتون فتوشاپه، و اینکه آره به خاطر اتهامات دارو میخورد لطفا درست خبر بدید

  • Mona Shaabani دی ۵, ۱۳۹۹

   اون عکس اول کاملا دروغه و فوتو شاپ من اصلی شو دارم حالا که کشتنش اون مرد فوق العاده بود و چون به او حسودی میکردن اینارو بهش گفتن اون تو یه مصاحبه چیز هایی رو گفت که دولت با اون به لج افتادنو اون رو کشتن ??حالا هم که کشتنش هم نمیتونن ببین مردم چقدددددر دوست دارنش تازه اون فقط و فقط دو تا عمل جراحی که روی دماغش انجام داده و لب و گونه هاش هم بخاطر لاغری اون اینجوری شده اون حق داشت هر کاری بخواد با خودش بکنه حالا هم که یازده ساله مرده ??

 • ستی دی ۴, ۱۳۹۹

  دکترش کشتش درواقع یه دنیا قاتلش بودن نه قرصاش قرصاش نصف کارن بقیه همش قتله اون همیشه از این قرصا میخورد چیزیش نمیشد ایندفعه خیلی چیزای دیگه هم بودن که کشتنش

  • فرشاد دی ۴, ۱۳۹۹

   میشه پشت سرش دیگه شایعه نسازین بزارین روحش در آرامش باشه ?
   حتی آهنگ TABILOUD JUNKER رو واسه خب های جعلی و شایعه پراکنی ها خوند ۱سال قبل از درگذشتش خودش گفته بود که میخان بکشنش .
   من از مایکل مهربانتر و بخشنده تر سراغ ندارم .
   عاشقشم و ۳۰ سال پشت سر هم بعنوان خیرترین مرد و انسان دنیا معرفی شد . I LOVE YOU MICHAEL JACKSON KING OF POP

 • نامنی دی ۵, ۱۳۹۹

  ببخشید مایکل عزیز دشمن بسیار داشت چرا دست از مزخرف گویی بر نمیدارین چرا حال مارو باانتشار این چرندیات بد میکنید اتفاقاً بعد از این سوختگی به هیچ وجه از کلا ه گیس استفاده نکرد چرا اینقدر حالمونو بد میکنید الهی با این دروغا واراجیف اگه میخواهید به شخصی انگ بزنین الهی خدا ازتون نگذره الهی خدا دامنتونو بگیره چه دشمنی دارین شما یه مشت آدما یی هستین که از سر حسادت به تخریب هنرمند عزیز واسطوره ای چون مایکل میپردازین

  • Mona Shaabani دی ۵, ۱۳۹۹

   هعی چرا انقدر دروغ میگین اون هیچ عمل جراحی به جز دوتا رو ی دماغش نداشت و اون رو کشتن چون توی یک مصاحبه درباره چیزی حرف زده شد که بعضی ها بعد از اون سعی داشتن اون رو بکشن ?? حالا که یازده سال مرده که اون عکس اول کاااااملا فوتو شاپه و اون گونه هاش برای این تو رفته بود که انقدر لاغر شده بود که اینجوری شد و درباره کسی که مرده حرف نزنین

 • zahranamny57@gmail.com دی ۵, ۱۳۹۹

  نظرم کووووووو

  • Amir دی ۵, ۱۳۹۹

   خیلی خبر مسخره ای بود.مایکل فقط زمانی از کلاه گیس استفاده میکرد که حوصله نداشت ساعت ها جلوی میز آرایش بشینه تا موهاش رو فرم بدن.باورم نمیشه این مطالب رو از کجا گیر اوردین؟مایکل هم به دست دکترش کشته شد یا به روشی دیگه.
   در ضمن وقتی برادر و خواهر و نزدیکاش اینا رو گفتن مجبور بودن و این ها حقیقت نداشت.لاتویا جکسون،خواهر مایکل از زور شوهرش به مایکل اتهام میزد.کل این مطلب دروغه به جز بیماری ویتیلایگو
   واقعا دلم براتون میسوزه که اینقدر بیکارین که همچین مطلب های دروغی رو بدون اطلاع از چیزی مینویسید.
   واقعا براتون متاسفم

 • وحید دی ۵, ۱۳۹۹

  شانس آورد که زنده نموند. همون موقع هم کلی تهمت بهش میزدن. الان اگر بود با این جنبشهای چرند فمینیستی که هر خری توی شبکه اجتماعی با یک هشتگ metoo بدون هیچ مدرک و سندی اعتبار و آبروی بقیه رو به بازی میگیره مطمئنا مثل خیلی هنرمندهای دیگه خونه نشین بود و در حال باج دادن به تهمت زننده ها.

 • M.s دی ۵, ۱۳۹۹

  ایکاش من هم سرم سوخته بود دلی بواسطه من نسوخته بودکلاه گیس داشتم وریا وتزویرنداشتم اعتیاد به تمام ارامبخش های دنیا داشتم ولی خودم وصدام برای ۱ انسان تودنیا ارامبخش بود ولحظه ای درتمام طول عمرم تونسته بودم فقط ۱نفروازته قلب شادکنم بهش کمک کنم وارامش واقعی وحتی واسه ۱ ثانیه بهش هدیه بدم. ایکاش …!مثل مایکل برقلبهای میلیونها انسان حکمفرمایی میکردم

 • samad jafari دی ۶, ۱۳۹۹

  اشتباه مایکل جکسون در افتادن با یهودی ها بود، تهمت ها شروع شد، تخریب ها شروع شد و در آخر دق مرگ شد. از دید من او مردی شجاع بود که در توان خودش جلوی یهودیان ایستاد

 • سلام حرف خنده داری می زنید مایکل با توجه به سوختگی ها از کلاه گیس استفاده می کرد یکم فکر کنید لطفا حتی خواهر و برادراش هم این رو میدونستن بهمن ۱۴, ۱۳۹۹

  متشکرم

 • ساناز فروردین ۳۱, ۱۴۰۰

  منم این چرندیاتی که نوشتین قبول ندارم . موقعی که زنده بود همش دروغ درموردش می نوشتن رسانه ها حالا که دستش از دنیا کوتاه دیگه هیچی……

 • سوشیانت خرداد ۲۳, ۱۴۰۰

  انقد از تبلویید ها خبر نیارین دروغگوها

 • میکایل آبان ۵, ۱۴۰۰

  توی دنیای موسیقی غرب و جهان وحتی حرکات موزون کسی را تا به امروز مانند مایکل سراغ دارین چطور به خودتون اجازه میدین بی احترامی کنین بخدا حضرت مایکل جکسون(ره) پیام رسان عشق و دوستی بود.

 • .... آذر ۲۹, ۱۴۰۰

  ینی بعد از ۱۱ سال هنوز عم چرت و پرت میبافین در موردش ؟ ?? فازتون چیه خدایی ://///