هوم دلیوری چیست؟

هوم دلیوری چیست؟

فرآیند تحویل و حمل کالا از کارخانه یا فروشگاه به منزل مشتری را هوم دلیوری می‌گویند! معمولا در فروشگاه‌های عرضه محصولات لوازم خانگی باتوجه به نیاز مشتریان لازم است که خدمات تخصصی هوم دلیوری یا همان حمل و نقل صورت بگیرد تا کالا با سلامت کامل به منزل خریدار برسند! اگر علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید تا بدانید که چه استانداردها و مراحلی در زمینه حمل لوازم خانگی صورت می‌گیرد تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

سرویس‌ها و خدمات هوم دلیوری کارخانه‌ها و تولید کننده‌های بزرگ

تمامی کارخانه‌ها و تولید کننده‌های بزرگ در هنگام فروش محصولات خود به مشتریان، خدماتی مثل حمل و نقل دستگاه خریداری شده به منزل، حمل و نقل آن در پله‌ها، انجام نصب به صورت حرفه‌ای و … را انجام می‌دهند چرا که ممکن است مشتریان قادر به حمل کالای خود نباشند و یا نتوانند به صورت صحیح آن را نصب کنند.

این خدمات که جزو خدمات پس از فروش شرکت‌های تولید کننده و عرضه کننده لوازم خانگی در نظر گرفته می‌شود بر اساس قانون حمایت از مصرف کننده که سال ۱۳۸۸ به تصویب رسیده‌است، اجباری نبوده، اما می‌تواند به عنوان مزیت رقابتی میان برندهای بزرگ تولید کننده و عرضه کننده لوازم خانگی در نظر گرفته شود.

در هنگام هوم دلیوری چه نکاتی بررسی می‌شوند؟

افراد حرفه‌ای برای انتقال و حمل و نقل لوازم منزل به نکات مختلفی مثل ابعاد توجه می‌کنند. در واقع اعدادی مثل ارتفاع، طول و عرض به متخصصان حمل و نقل کمک می‌کند تا در هنگام جابجایی یک وسیله و بالابردن از یک آپارتمان بتوانند بهترین شیوه را برای حمل و نقل استفاده کنند. همچنین انتقال این اطلاعات به خریداران کمک می‌کند تا در هنگام نصب یک وسیله در خانشان بتوانند فضای مورد نیاز دستگاه را فراهم کنند.

شرکت‌های هوم دلیوری که وظیفه انتقال لوازم و محصولات شرکت‌ها و برندهای بزرگ مثل ال جی، سامسونگ، اسنوا پرچم دار لوازم خانگی در ایران و خاورمیانه و … را برعهده دارند از ماشین‌هایی برای این کار استفاده می‌کنند که تمامی احتیاط لازم برای انتقال وسایل را در نظر گرفته باشد. در واقع این برندها از هر وسیله نقلیه برای این کار استفاده نمی‌کنند چرا که ممکن است به دستگاه در طول حمل و نقل، مشکل وارد شود.

دستگاه‌های خریداری شده به چه کسی تحویل داده می‌شود؟

اگر دستگاه خود را در چند روز گذشته خریداری کرده باشید و منتظر باشید تا شرکت هوم دلیوری لوازم خانگی شما را تحویل دهد، باید دقت داشته باشید که حضور یک فرد بالغ بالای ۱۸ سال برای امضای مدارک و تحویل جنس خریداری شده، الزامی است! حضور این فرد به عنوان تحویل گیرنده، می‌تواند خیال شما را از بابت نصب، انتقال صحیح کالا از پایین پله‌ها به خانه و … مطمئن کند.

اگر نیاز به نصب دستگاه توسط نصاب شرکت حمل و نقل یا فروشنده دستگاه دارید، باید حتما شیرهای آب و گاز خود را قطع کنید و به آن‌ها دسترسی لازم برای استفاده از آن‌ها را بدهید. همچنین شما نیاز به برق کشی صحیح و اصولی دارید که قابل استفاده باشد تا دستگاه شما تست شود. اگر پیش نیازهای نصب دستگاه را در خانه ندارید، توصیه می‌کنیم که حتما قبل از رسیدن بسته و دستگاه خود از افراد متخصص در این حوزه برای ایجاد دسترسی‌های لازم مثل آب، گاز و برق اقدام کنید.

هوم دلیوری لوازم خانگی در ایران چگونه صورت می‌گیرد؟

اگر اقدام به خرید دستگاه‌ها و ماشین‌های لوازم خانگی از نمایندگان معتبر شرکت‌ها و گروه‌های صنعتی بزرگی مثل اسنوا کرده باشید، احتمالا متوجه خواهید شد که خدمات مورد نیاز در این زمینه با دقت بالایی انجام می‌شود. اسنوا یکی از شرکت‌های شناخته شده در این حوزه است که با بومی سازی لوازم خانگی و بهبود عمق تولید خود با کمک کارخانه‌های هوشمند، توانسته در بازارهای جهانی برای خود نامی دست و پا کند.

اسنوا خدمات پس از فروش بی نظیری از جمله هوم دلیوری دارد که به شما کمک می‌کند با افتخار به توان ملی ایرانی، کالاهای مورد نیاز خود را در زمان مقرر شده در منزل تحویل بگیرید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید. اسنوا به عنوان صنعت پیشران در این حوزه و یک تولید کننده ایرانی ثابت کرده‌است که تمامی ایرانیان می‌توانند از خدمات بی نظیر در این زمینه استفاده کنند و سبک زندگی راحتی با کمک لوازم خانگی این شرکت داشته باشند.

آیا تابحال از خدمات اسنوا استفاده کرده‌اید؟ چه تجربه ای در زمینه هوم دلیوری محصولات این شرکت دارید؟ شما می‌توانید در بخش نظرات، تجربیات خود را با ما و دیگر افراد در این زمینه به اشتراک بگذارید.

 

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود