اینستاگردی: تیپ «مهناز»، فالوئر فروشی «بهنوش» و داستان «ریحانه و پویان»«نوید»

اینستاگردی: تیپ «مهناز»، فالوئر فروشی «بهنوش» و داستان «ریحانه و پویان»«نوید»

اینستاگردی امروز نیز مثل موارد قبلی مروری دارد بر آخرین و جدید ترین پست های شماری از سلبریتی های وطنی و آن طرف آبی که در کانون توجه اینستاگردهای ایرانی قرار دارد. ارتباطات ریحانه پارسا و پویان مختاری و فالوئر فروشی بهنوش بختیاری در روزهای پایانی دی ۹۹ و خبر مهناز افشار برای شروع کار پرشین گات تلنت از جمله مسائلی است که در ادامه درباره آن بیشتر می خوانیم.

ریحانه پارسا با تیک آبی و ۱.۳ میلیون فالوئر، ژانویه ۲۰۲۱ را با پویان مختاری و دوستانش در استانبول ترکیه می گذارند و عکس ها و ویدیوهای مشترک با وی منتشر می کند. عکس با حجاب ریحانه پارسا که در زیر مشاهده می کنید،آخرین عکس ریحانه پارسا در دی ماه ۹۹ است. دی ماهی پر خبر برای هنرپیشه مهاجرت کرده از ایران.

اینستاگردی
عکس با حجاب ریحانه پارسا در ۳۰ دی ۹۹

عکس زیر، ماشین سواری های ریحانه پارسا با پویان مختاری در ترکیه را نشان می دهد که پویان از وی به عنوان رفیق شفیق یاد کرده بود و ۹۰۰ هزار لایک هوادارانش را در پی داشت.

آخرین عکس دی ماهی ریحانه پارسا با پویان مختاری

شادمهر عقیلی هم مثل پویان مختاری به تبلیغ قمار روی آورد که با انتقاد هوادارانش مواجه شد. او اخیرا از کتاب «مثبت بی نهایت» رونمایی کرده است.

روایت شادمهر عقیلی از مثبت بی نهایت

الناز شاکردوست هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان حدود ۲ ماه است که پستی در اینستاگرامش به اشتراک نگذاشته و عکس های زیر، آخرین پست های الناز با ۸.۵ میلیون دنبال کننده است.

اخرین پست های الناز شاکردوست منتهی به ۳۰ دی ۹۹

مهناز افشار که این روزها با دخترش در دوسلدورف آلمان به سر می برد و با ابی و آرش عکس می اندازد، تصاویری از آلمان گردی های ژانویه ای و جلساتی با ابی و دوستان به اشتراک گذاشت که در ادامه مرور میکنیم.

عکسی که به عنوان تصویر شاخص این گفتار مشاهده می کنید، سلفی آینه ای است که مهناز افشار ۲۹ دی ۹۹ روی اینستاگرامش گذاشت و ۳۰۰ هزار لایک و هزاران کامنت گرفت. او درباره اش نوشته بود: هر بژی کورد . مهناز افشار ، وریا غفوری کاپیتان استقلالی ها را نیز روی عکسش تگ کرده بود و از هشتگ#kurd استفاده کرد.

بهنوش بختیاری از هنرپیشه های سینما و تلویزیون نیز زیر عکس زیر برای مهناز افشار کامنت زده بود.

مهناز افشار و کامنت بهنوش بختیاری

مهناز افشار در اینستانوشته ای، خبر از آغاز برنامه ریزی ها برای اجرای فصل بعدی مسابقه استعدادیابی پرشیا گات تلنت در استکهلم سوئد خبر داد.

عکس جلسه ۵ نفره مهناز افشار با ابی و آرش برای سری جدید پرشیا گات تلنت

صحبت از بهنوش بختیاری شد. این بانوی هنرپیشه نیز اخیرا با حدود ۹ میلیون دنبال کننده و بیش از ۲۰۰۰ پستی که به اشتراک گذاشته، وارد عرصه تبلیغات دیجیتالی شده و از طریق یک کمپین، فالوئر واقعی به صاحبان صفحات اینستاگرام می فروشد.

بهنوش بختیاری و تبلیغ فروش فالوئر در اینستاگرامش

عکس بالا، بهنوش بختیاری را در لباس سنتی قرمز رنگ نشان می دهد که در حال تبلیغ یک مجموعه فروش فالوئر بوده و خودش نیز برای مطلبش کامنت گذاشته است! این برای نخستین بار است که بهنوش بختیاری تبلیغ فروش فالوئر و لایک می کند. از میزان بازدید ویدیوهای اخیر بهنوش بختیاری می توان دریافت که ۹  میلیون فالوئر او به قول امین فردین، خیلی واقعیت ندارد!

آخرین عکس دی ماهی وریا غفوری

وریا غفوری، کاپیتان استقلالی ها که اصالت کرد دارد و از فوتبالیست هایی است که مهناز افشار وی را فالو کرده ، جدید ترین عکس خود را به پیروزی این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز اختصاص داد. عکسی با ۳۲۸ هزار لایک. وریا غفوری، ۲ میلیون دنبال کننده دارد.

نوید محمد زاده که با پخش سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی، هم بازی صابر ابر و فرشته حسینی و سحر دولتشاهی شده است، در نقش نوری بازی می کند و عکس زیر، تصویری است که او در حمایت از کورد ها به اشتراک گذاشت. ایکاش فرهنگ ترک سیگار در فوتوشوت های سلبریتی ها رعایت می شد و آن ها را کتاب به دست مشاهده میکردیم نه سیگار به دست!

ژست دی ماهی نوید محمد زاده در حمایت از کوردها با تیپ سیگاری

کامبیز دیرباز که این روزها در سریال مدینه دیده می شود، ۳.۴ میلیون دنبال کننده دارد و بهنوش بختیاری هم از دنبال کنندگانش محسوب می شود. او هم ژست های سیگاری کم ندارد!

او را در کاراکتر شهنام در سریال آقازاده دیدیم. نوید محمد زاده برای هم بازیش سحر دولشتاهی در نقش فرانک در سریال قورباغه نیز گاها کامنت می گذارد.

کامنت نوید محمد زاده روی آخرین عکس سحر دولشتاهی

داستان سیگار و تیپ سلبریتی ها مخصوص نوید نیست.

تیپ کامبیز دیرباز در سریال آقازاده

سحر قریشی از هنرپیشه های سینما و شبکه نمایش خانگی آخرین عکس دی ماهی خود را به این تصویر از خودش اختصاص داد که با هشتگ #پرسه همراه شد. عکسی با ۹۰ هزار لایک.

آخرین اینستانوشته سحر قریشی

سحر قریشی به انتشار تصاویر و پست های مفهومی علاقه مند است!

از اینستانوشته های پاییزی سحر قریشی

بهنوش طباطبایی که در سال ۹۹ کمی کم کار شده است جدید ترین عکس خود در دی ماه ۹۹ را به تیپ زمستانی جدیدش اختصاص داد.

بهنوش طباطبایی و خویش انداز

بهنوش طباطبایی در آخرین پست دی ماهی خود درباره «به اندازه باشیم» نوشت:

به اندازه بودن در همه ی ابعاد زندگی نوعی سازگاریست…

سازگاری معنوی، یکی از ابعاد سازگاری است
مانند سازگاری فردی، سازگاری خانوادگی، سازگاری تحصیلی، سازگاری عاطفی، سازگاری روانی، سازگاری اجتماعی…
تاریخ نشان داده است« انسان دین ورز» قدمتی دیرینه دارد. آنچنان که از مطالعات باستان شناسی و انسان شناسی از اعصار دور برمی آید، مذهب به عنوان جزء لاینفک زندگی ِ بشری در تمامی اعصار بوده است. ویل دورانت معتقد است ؛ دین به اندازه ای غنی ، فراگیر و پیچیده است که جنبه های مختلف و متفاوت آن برای دیدگاه ها و نگرش های مختلف ، به گونه ایی متفاوت جلوه می کند. اما آنچه که مهم می باشد این است که هیچ‌دوره ای از تاریخ بشر، خالی از اعتقادات دینی نبوده و نیست.

آخرین عکس دی ماهی بهنوش طباطبایی

سازگاری معنوی_مذهبی عبارت از « جستجوی معنای زندگی به کمک شیوه های روحانی در هنگام بروز تنش» می باشد. این که حتی انسان بی اعتقاد به دین در شرایط نامطمیٔن و بحران روانی زندگی بصورت ناهشیار به خدا و نیروهای ماوراءالطبیعه می اندیشد و از او استمداد می طلبد ، یک پدیده ی شناخته شده است. به گفته ی فرانکی؛ یک احساس مذهبی عمیقِ ریشه دار در اعماق ضمیر ناهشیار انسانها وجود دارد.

یکی از عکس های پر لایک آخر دی ماه مربوط به عکس سردار آزمون بازیکن ایرانی توپ زن در لیگ روسیه است که با کامنت مهدی طارمی در لیگ پرتغال نیز همراه شده است.

عکس تولد سردار آزمون

عکس زیر، تصویر شادی پس از گل مهدی طارمی در لیگ پرتغال است که با کامنت علی انصاریان و جواد کاظمیان نیز همراه شده است.

آخرین عکس مهدی طارمی در پورتو پرتغال

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود