نظر محمود احمدی نژاد درباره ساشا سبحانی + ویدئو

نظر محمود احمدی نژاد درباره ساشا سبحانی + ویدئو
یک نظر

محمود احمدی نژاد ، رئیس جمهور پیشین ایران در گفتگویی جدید به اظهار نظر درباره ی ساشا سبحانی ، آقازاده ی جنجالی ایران پرداخت.

احمدی نژاد به تازگی مصاحبه ای با اردشیر احمدی ، مستندساز و مجری جوان ایرانی داشته است. در بخشی از این گفتگو اردشیر احمدی عکس دو نفره ی معروف ساشا سبحانی و محمود احمدی نژاد را به رئیس جمهور پیشین ایران نشان می دهد. احمدی نژاد در ادامه به اظهار نظر کوتاهی درباره ی سبحانی می پردازد.

محمود احمدی نژاد پس از دیدن عکس ساشا سبحانی ابتدا می گوید او را نمی شناسد و وقتی مجری می گوید او فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا در دوره ی ریاست جمهوری خود او است و حالا بسیار ثروتمند شده، احمدی نژاد می گوید «بله شنیده ام». پس از آن مجری می گوید پدر ساشا یعنی احمد سبحانی تنها یک سال در دولت احمدی نژاد سفیر بود و از او می پرسد که آیا احمد سبحانی را برکنار کرد. احمدی نژاد در پاسخ کنار رفتن احمد سبحانی را تأیید می کند اما می گوید به خاطر ندارد دوره ی کاری احمد سبحانی به پایان رسیده بود یا او را برکنار کرد.

دیروز نیز به نقل از یک رسانه ی اسپانیایی خبر دستگیری ساشا سبحانی منتشر شد که سبحانی خود ساعاتی بعد آن را تکذیب کرد.

روزنامه ی اسپانیایی «ال موندو» دو روز قبل خبر دستگیری ساشا سبحانی به جرم قاچاق انسان و پولشویی توسط پلیس اینترپل را منتشر و حتی احتمال استرداد ساشا سبحانی را نیز مطرح کرده بود.

ساشا سبحانی که پدرش در گذشته سفیر ایران در ونزوئلا بود، سال ها در این کشور اقامت داشت و پس از آن به مادرید، پایتخت اسپانیا نقل مکان کرد. ساشا سبحانی با اقدامات هنجارشکنانه اش در فضای مجازی به شهرت رسید و سابقه ی اداره ی سایت های شرط بندی را هم دارد.

احمد سبحانی

رسانه ی اسپانیایی ال موندو به نقل از ساشا سبحانی نوشته بود وی از مقامات قضایی اسپانیا خواسته از تحویل او به ایران خودداری کنند. در خبر این رسانه ی اسپانیایی آمده بود: «سبحانی در مادرید دستگیر شده چرا که ایران وی را به قاچاق انسان متهم کرده و خواستار استرداد او است.»

به گفته ی ال موندو، ساشا سبحانی موقتاً بازداشت شده بود و در حال حاضر به طور موقت آزاد است اما روند بررسی استرداد وی به ایران طی هفته های آینده آغاز می شود.

با این حال دیروز ساشا سبحانی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود این خبر را شایعه خواند.

او در این ویدئو در حالی که در تخت دراز کشیده بود گفت تازه از خواب بیدار شده و با پیام ها و زنگ های زیادی مواجه شده و از حواشی که برای او ایجاد می کنند انتقاد کرد. او در ادامه نیز چند ویدئوی دیگر از خوش گذرانی های مجلل خود منتشر کرد تا شایعه بودن خبر منتشره درباره ی دستگیری اش را به مخاطبان خود ثابت کند.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 2.8 / 5. تعداد رای: 19

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • آرمان بهمن 13, 1399

    فقط اونجاش که میگه نمیشناسم بعد میگه پولدار شدن میگه اره شنیدم