اینستاگردی: گات تلنت «مهناز»، گربه «بهنوش» و بازگشت «ساشا»

اینستاگردی: گات تلنت «مهناز»، گربه «بهنوش» و بازگشت «ساشا»

اینستاگرام بهمن ماهی ۹۹ را در این گزارش با مروری بر جدید ترین پست های سلبریتی های سینما و تلویزیون و فوتبال ارائه کردیم. مهناز افشار آماده پرشیا گات تلنت شده است و نیکی کریمی از کتاب مورد علاقه اش گفته و بهنوش طباطبایی از گربه جدید و سوگواره اینستاگرامی بر روزهای سخت علی  انصاریان و فوت مهرداد میناوند، میلیون ها بازدید گرفته است. داستان بازداشت و بازگشت ساشا سبحانی و عکس جدید پویان مختاری و ریحانه پارسا نیز در ادامه.

مهناز افشار آماده می شود که از هفته آینده به عنوان یکی از داوران سری جدید پرشیا گات تلنت، مسابقه استعدادیابی ایرانی را هدایت کند. عکس شاخص، استایل مهناز افشار در سری جدید پرشیاز گات تلنت را نشان می دهد که از ۱۷ بهمن ۹۹ توسط ام بی سی پرشیا پخش می شود. مهناز افشار در آستانه ۱۳ میلیون فالوئری شدن است.

پرشیا گات تلنت
استایل مهناز افشار در سری جدید پرشیاز گات تلنت

مهتاب کرامتی از جمله سلبریتی هایی است که روی عکس استایل مهناز افشار در بخش اول مرحله نیمه نهایی پرشیا گات تلنت، کامنت گذاشت.

مهتاب کرامتی از هنرپیشه های سینمای ایران، ۲ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و به همراه دوستان، سال پیش را در چابهار ایران سیر کرده بود. او در فیلم سینمایی اورکا در کنار طهورا ابولقاسمی و مستانه مهاجر و آلاله هاشمی حضور داشت.

مهتاب کرامتی در چابهار در سال ۹۸
کامنت کارن همایونفر در یکی از پرتره های مهتاب کرامتی

ریحانه پارسا که بیش از ۱.۴ میلیون دنبال کننده بدست آورده است و نام «ریحون» را انتخاب کرده است، تصاویر مشترکی از پویان مختاری در روزهای اخیر در کنار عکس استخر به اشتراک گذاشته است. ریحانه پارسا در بهمن ۹۹ از «عادت» گفته بوده است.

جدید ترین عکس مشترک ریحانه پارسا و پویان مختاری

ریحانه پارسا اخیر عکسی مربوط به سال ۹۶ را منتشر کرد که با ۱۷۲ هزار لایک هوادارانش مواجه شد.

عکس سال ۹۶ ریحانه پارسا که بهمن ۹۹ منتشر کرد

ساشا سبحانی از قماربازهای اروپا گرد و فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا، یک روز پیش از انتشار خبر دستگیری در اسپانیا به جرم قاچاق انسان و پولشویی، پست زیر را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و تا لحظه تنظیم این گزارش، پست جدیدی به اشتراک گذاشته است  که نشان می دهد دستگیری او فعلا بی‌نتیجه بوده و آزاد است.

ساشا سبحانی در آخرین پست پیش از خبر بازداشت در اسپانیا

الناز شاکردوست یکی از سلبریتی های سینمای ایران که با ۲ فیلم از جمله ابلق نرگس آبیار در جشنواره سی و نهم حضور دارد، عکسی را در روزهای اخیر در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که از عنوان: دختر کولی برای وصف آن استفاده کرد. عکسی با ۱۸۰ هزار لایک و هزاران کامنت.

روایت الناز شاکردوست از دختر کولی

نیکی کریمی نیز که امسال در جشنواره سی و نهم حضور ندارد، روایت آبادانی از زمستان ۶۲ در اینستاگرامش ارائه کرده است که داستانی است از اسماعیل فصیح.

روایت اینستاگرامی نیکی کریمی از آبادان وزمستان ۶۲

سحر قریشی نیز که در بهمن ۹۹ شمار دنبال کنندگان اینستاگرامش از مرز هشت و نیم میلیون فالوئر فراتر رفته است و در سریال دادستان به کارگردانی مسعود ده نمکی هنرنمایی کرده است، پست زیر را منتشر کرد.

روایت بهمن ماهی سحر قریشی در اینستاگرامش

بهنوش طباطبایی از هنرپیشه های فعال سینما و تئاتر ایران که ۷.۸ میلیون فالوئر دارد، اخیرا از گربه خانگی اش هم رونمایی کرد.

رونمایی بهنوش طباطبایی از گربه خانگی اش

نوید محمد زاده که این روزها در کنار صابر ابر در سریال قورباغه در نقش نوری حضور دارد، پست جدیدش را با استایل جدید رونمایی کرد.

جدید ترین پست بهمن ماهی نوید محمد زاده

۶ پست آخر علی انصاریان در اینستاگرامش را در زیر مشاهده می کنید. او همچنان به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستانی در تهران بستری است.

اخرین پست های علی انصاریان پیشکسوت پرسپولیس

۶ پست آخر اینستاگرام مرحوم مهرداد میناوند که چندی پیش به دلیل آمبولی ریه و ابتلا به کرونا در بیمارستان لاله تهران درگذشت را در زیر مشاهده می کنید. حدود ۳ میلیون بازدید در آخرین پست اینستاگرام مهرداد میناوند ثبت شد. خدایش بیامرزد . . .

اخرین پست های اینستاگرام مهرداد میناوند

سولماز حصاری هنرپیشه سینما و تلویزیون که در این مقاله، به مرور تصاویر مدلینگ وی پرداختیم، این عکس را اخیرا در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

استایل های مدلینگ سولماز حصاری

جدید ترین روایت اینستاگرامی بهمن ماهی لیلا اوتادی نیز در زیر.

پرشیا گات تلنت
لیلا اوتادی و انرژی مثبت

اگر نظر و دیدگاهی درباره پست های اینستاگرامی ورزشکاران وهنرمندان و سیاسیون ایرانی در بهمن ۹۹ دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • Hamed بهمن ۱۶, ۱۳۹۹

    بسیار عالی و با عظمت خانم مهناز افشار