چند پیشنهاد خوب برای هدیه روز ولنتاین

چند پیشنهاد خوب برای هدیه روز ولنتاین

ماه بهمن مناسبتی در دل خود جای داده که عشاق سرتاسر دنیا برای فرا رسیدن آن روزشماری می کنند. این مناسبت روز ولنتاین یا همان روز عشق است. ولنتاین هر ساله در روز ۱۴ فوریه برگزار می شود که امسال مصادف با ۲۶ بهمن ماه است. ولنتاین روز ابراز عشق است و آن را با خرید هدایای مختلف مثل شکلات و گل برای یکدیگر جشن می گیرند.

اما همانطور که گفته شد یکی از سنت های روز ولنتاین خرید هدیه است. هدیه ‌های اصلی این روز گل رز، شکلات و عروسک هستند. گل رز از گذشته نماد عشق بوده است. شکلات های خوش رنگ و لعاب هم همواره پای ثابت هدایای عشاق در روز ولنتاین بوده اند و آن ها با این هدیه طعم شیرین و دلپذیر عشق را به یکدیگر می چشانند و علاقه ی خود را ابراز می کنند.

البته بعضی افراد دوست دارند یک هدیه ی ماندگار دیگر هم در کنار هدایای اصلی روز ولنتاین خریداری کنند. اما نکاتی در رابطه با انتخاب هدیه روز ولنتاین وجود دارد که باید به آن ها توجه شود:

  • هدیه ای بخرید که با سطح رابطه تان در تناسب باشد. یعنی اگر تنها مدت کوتاهی از رابطه ی عاشقانه ی شما می گذرد نباید هدیه ی بسیار عاشقانه ای خریداری کنید چون ممکن است برداشت بدی از آن شود. برعکس اگر مدت زیادی است که با یکدیگر در رابطه هستید از شما انتظار می رود قدمت و صمیمیت رابطه ی عاشقانه ی خود را در هدیه ی روز ولنتاین تان لحاظ کنید.
  • هدیه ای بخرید که شریک عاطفی تان دوست دارد نه چیزی که خودتان خوش تان می آید. هنگام خرید هدیه روز ولنتاین حتماً علائق شریک عاطفی تان را درنظر بگیرید و حواس تان باشد صرفاً بر حسب سلیقه ی خود این کار را انجام ندهید.
  • لزومی ندارد هدیه ی شما شکل عاشقانه ای داشته باشد و می توانید چیزی کاربردی برای شریک عاطفی تان خریداری کنید. وقت بگذارید و ببینید چه چیزی هست که او دوست دارد اما خودش آن را نمی خرد. همین موضوع علاقه ی شما را به او می رساند.
  • اگر نمی توانید زیاد پول خرج کنید، سراغ یک هدیه ی خلاقانه و احساسی بروید. این هدیه مثلاً می تواند یک چیز دستساز یا ترتیب دادن یک جشن کوچک و رمانتیک یا درست کردن گلچینی از آهنگ ها یا فیلم های مورد علاقه ی شریک عاطفی تان باشد. برای دادن یک هدیه ی عاشقانه لزوماً نباید پول زیادی خرج کرد.

در ادامه چند هدیه پیشنهادی برای این روز را مشاهده خواهید کرد.

ست هدیه و پک هدیه عروسک خرسی مدل ۰۹ به همراه جعبه هدیه

  • جنس:پولیشی
  • نوع سختی جنس:نرم
  • رده سنی:کودک، نوجوان، بزرگسال
  • قابلیت حرکت:ندارد

خرید
ست هدیه و پک هدیه عروسک خرسی مدل ۰۹ به همراه جعبه هدیه
بشقاب دیوارکوب سفالی

نوع کاربری محصول:تزئینی

جنس:سفال

خرید
بشقاب دیوارکوب سفالی
دستبند طلای کابوک

عیار:۱۸ عیار

پلاک:دارد

جنس پلاک:طلا

آویز:ندارد

قفل:دارد

خرید
دستبند طلای کابوک
کیف رودوشی زنانه

ابعاد
۲۴x25x8 سانتی متر
جنس
چرم مصنوعی
بند و دستگیره
بند بلند , تک بند

خرید
کیف رودوشی زنانه
شکلات دراژه الیت

وزن
۲۵۰ گرم
وزن بسته‌بندی
۲۵۰ گرم
طعم
شکلاتی

خرید
شکلات دراژه الیت

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود