ازدواج پیمان قاسمخانی با میترا ابراهیمی

ازدواج پیمان قاسمخانی با میترا ابراهیمی

مهراب قاسمخانی از ازدواج برادر خود پیمان قاسمخانی خبر داد.

مهراب قاسمخانی دیروز با انتشار پستی در اینستاگرام خود خبر ازدواج پیمان قاسمخانی با میترا ابراهیمی را رسماً اعلام کرد.

مهراب قاسمخانی در این پست که با عکسی از پیمان قاسمخانی در کت و شلوار دامادی همراه بود، نوشت:

«دیشب هر بار نگات کردم چشام پر اشک شد قاسم جون. نمیدونی چقدر خوشحالم که خوشحال میبینمت. از اونی که باعث خوشحالیته هم خیلی ممنونم. امیدوارم همیشه همینجوری عاشق باشین و قدر همو‌ بدونین و حالتون خوب باشه و ما کنار هم ببینیمتون و کیف کنیم.»

اما میترا ابراهیمی نیز با انتشار عکسی از خود و همسرش پیمان قاسمخانی در اینستاگرامش این خبر را به مخاطبان خود اعلام کرد.

او در این پست نوشت:

«و آن کسی که نیمه ی من بود به درون نطفه من بازگشته بود 
و من درآینه می دیدمش که مثل آینه پاکیزه بود و روشن بود 
و ناگهان صدایم کرد 
و من عروس خوشه های اقاقی شدم …

فروغ

امسال تولدی دیگر بود

پ ن: گرچه وقتی اومده بودی خواستگاری ،تو اینستاگرام برامون پیش پیش عروسی گرفته بودن.»

شایعه ی ازدواج پیمان قاسمخانی با میترا ابراهیمی اولین بار در تیر ماه سال جاری بر سر زبان ها افتاد. این شایعه سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرد. قاسمخانی ها واکنشی به این خبر نداشتند اما چند روز بعد میترا ابراهیمی با انتشار پستی در اینستاگرام خود این شایعه را به کلی رد کرد. او در این پست از به وجود آمدن این شایعه و اظهارنظرها درباره ی زندگی خصوصی اش و همچنین اختلاف سنی زیاد وی با پیمان قاسمخانی گلایه کرده بود. ابراهیمی همچنین گفته بود در این مدت بسیاری او را متهم کردند که باعث و بانی طلاق پیمان قاسمخانی و همسر سابقش بهاره رهنما بوده، در حالی که بهاره رهنما خود در مصاحبه هایش گفته بود در زندگی مشترک قبلی اش خیانتی ندیده بود.

میترا ابراهیمی متولد ۱۳۶۸ است. او لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد. ابراهیمی به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد اما در چندین دوره ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

در پاییز ۹۸ فیلم مستندی از میترا ابراهیمی به نام «کامی» در جشنواره سینما حقیقت اکران شد که تهیه کنندگی و سرمایه گزاری آن را پیمان قاسم خانی برعهده داشت و موسیقی کار هم اثر پریا قاسم خانی بود. در این فیلم به زندگی کامیار شاپور، فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور پرداخته شده.

میترا ابراهیمی در مصاحبه ی خود گفته از بچگی به فروغ علاقه داشته و وقتی موفق به دیدار با کامیار شاپور شده بود، با آنکه خود مایل به ساخت این مستند نبود اما نظر شاپور آن بود که این فیلم را فقط خود ابراهیمی می تواند بسازد و به این ترتیب بود که میترا ابراهیمی فیلمساز شد.

ابراهیمی در این مصاحبه می گوید که شغل اصلی او در واقع روانشناسی است اما همیشه به ادبیات علاقه داشته و حتی در کلاس های فیلمنامه نویسی هم شرکت کرده بود اما تا پیش از مستند «کامی» تجربه ای در زمینه ی فیلمسازی نداشت.

به گفته ی ابراهیمی او در مدت ساخت فیلم، کماکان به شرکت در کلاس هایش ادامه می داد و سعی می کرد از آموخته هایش در ساخت اثر خود استفاده کند.

اما آنطور که از صحبت های ابراهیمی برمی آید این آخرین تجربه ی او در زمینه ی فیلمسازی نخواهد بود. او در مصاحبه ی خود در اینباره می گوید: «همین حالا که فکر می‌ کنم با توجه به فضای کاری‌ ام که پر از سوژه است باید کار جدیدی را شروع کنم اولین چیزی که به ذهنم می‌ رسد این است که حالا چه کسی از من زمان فیلمسازی حمایت خواهد کرد، با این حال فکر می‌ کنم که دوباره به سراغ فیلمسازی خواهم آمد زیرا این عشق به تازگی در من شعله ور شده است و دوست دارم آن را ادامه بدهم.»

پس از اکران در جشنواره سینما حقیقت، مستند «کامی» به بخش مسابقه مستند جشنواره فیلم فجر سال گذشته هم راه یافت اما به دنبال وقایع آبان ماه سال ۹۸ و تصمیم عده ای از هنرمندان مبنی بر ابراز اعتراض خود با انصراف از جشنواره فجر، سازندگان فیلم مستند «کامی» هم خبر از انصراف خود از شرکت در جشنواره فیلم فجر دادند.

میترا ابراهیمی با اعلام انصراف از حضور در جشنواره فیلم فجر نوشت:

«پیش از این با افتخار گفتم که فیلم را در جشنواره فجر اکران خواهم کرد چون کامی برای این مردم است چون نمی‌ خواهم با پزهای روشنفکری ببرمش آن طرف و جایی اکرانش بکنم که درکش نمی‌ کنند، اما حالا برایم هیچ افتخاری نیست. حالا پنج سال تلاشم را کوچک‌ می‌ بینم در مقابل داغی که بر دل مردم ایرانه! کامی هم به نوعی قربانی شد اما اکرانش بماند به زمانی بهتر با دلی خوش‌ تر. این کمترین کاری بود که از دست من برمی‌ آمد. با عذرخواهی از عوامل فیلم که بسیار زحمت کشیدند. اینکه اولین فیلم‌ ات به اکران مهمترین جشنواره کشورت برسد شاید آرزو باشد اما انسان سوگوار آرزویی ندارد.»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • بهزاد اسفند ۵, ۱۳۹۹

  همون مطالب بجای اینکه از طرف ع.ز منتشر بشه داره از طرف تیم روزیاتو منتشر میشه.
  روزیاتوی عزیز ما پدرکشتگی با شخص خاصی نداریم که… این نوع مطالب در شان خوانندگان شما نیست.
  فرهنگ غلط سرک کشیدن تو زندگی خصوصی این و اون رو ترویج ندین.

 • ژاکلین اسفند ۵, ۱۳۹۹

  خیلی ازدواج عجیبیه اینهمه جوون و زیباتر میگن قسمت…

 • مهلا اسفند ۵, ۱۳۹۹

  ینی کاری ب ازدواج مجددش ندارم مبارکشون باشه
  ولی پست مهراب کلی منو خندوند و باعث تعجبم شد
  ی جوری پست گذاشته ک انگارپیمان اولین باره داره ازدواج میکنه و اولین باره داداششو تو قامت دامادی میبینه
  داداش ایشون وقت شوهر دخترشه

 • داریوش اسفند ۵, ۱۳۹۹

  برای پیمان جان خوشحالم که از اون عفریته خلاص شد. این خانومش هم معقول و هم با وقاره. امیدوارم آقای قاسم خانی دوباره بدرخشند.