اینستاگردی: از آهنگ مشترک «رضا و حجت» تا ۷ میلیونی شدن «امین حیایی»

اینستاگردی: از آهنگ مشترک «رضا و حجت» تا ۷ میلیونی شدن «امین حیایی»

در هفته سوم اسفند و رسیدن به نیمه ماه به سراغ اخبار و حواشی جدید سلبریتی‌های ایرانی می‌رویم. در این هفته محمدرضا گلزار از بازگشتش به عرصه مجری گری خبر داد و رضا رشیدپور و حجت اشرف زاده هم با یکدیگر آهنگ مشترکی را منتشر کردند.

امین حیایی که به تازگی توانسته هفت میلیون فالوور در صفحه‌اش جمع کند با انتشار یک استوری این خبر را به گوش هوادارانش رساند و خطاب به آن‌ها گفت: «ممنون از لطف و محبت شما دوستان و عزیزانی که ما را همراهی می‌کنید.»

تشکر امین حیایی با تصویری از خودش

این هفته دوست و رفیق گرمابه گلستان امین حیایی، محمدرضا گلزار نیز پس از تعطیلی مسابقه «برنده باش» از بازگشتش به مجری‎‌گری یک مسابقه خبر داد و اعلام کرد با همکاری یکی از VODهای ایرانی به ساخت یک برنامه مسابقه‌ای مشغول هستند. این کار هنوز در مرحله پیش تولید قرار دارد.

محمدرضا گلزار و بازگشت به عرصه مجری‌گری

مهناز افشار نیز با انتشار عکسی از خود از مردم خواست به سلامتی خود اهمیت دهند و به نکات علمی و پروتکل‌های بهداشتی عمل کنند. او حدودا یک ماه پیش حاشیه‌هایی در مورد واکسن زدنش ایجاد کرده بود.

سلفی مهناز افشار با ماسک

رضا رشیدپور هم با انتشار تصویری از اولین تجربه خوانندگی‌اش، خبر از همکاری با حجت اشرف زاده داد و نوشت: «رونمایی از کار مشترک من و حجت عزیز. تیتراژ پایانی برنامه عطسه.»

رضا رشیدپور و حجت اشرف زاده و تصویر ترک مشترکشان

الهام پاوه نژاد بازیگر سریال چوب خط، مجموعه جدید این روزهای تلویزیون و شبکه سه، در صفحه شخصی خود به صحبت با پدر خود پرداخت که شش سال است او را از دست داده، او نوشت: «سلام بابا جان سفر آسمانیت شش ساله شد هرچقدر هم نشانه‌های نگاهت از آسمان را بهم نشون بدی، اما من هنوز منتظرم از این خواب تلخِ دلتنگی بیدار بشم… . ببخش نشد امسال سر مزارت بیام اما محل فیلمبرداری در جایی هست که هر گوشه‌ش مملو از گیاه و سرسبزی و زیبایی و‌شکوفه است که تو عاشق هستی… شاید شبیه به جایی که تویی که بی‌شک از زمین این روزهای ما حالش بهتر هست.
بابا جان بیش از پیش به مهربانی بی‌اندازه‌ و حمایت آسمانی‌ت نیاز داریم… لطفاً بیشتر به خوابم بیا….

« می‌کَنَم الفبا را
روی لوحه‌ی سنگی
واو مثل ویرانی
دال مثل دلتنگی
بعد از این اگر باشم در نبود خواهم بود
مثل تاب بی تابی
مثل رنگ بی رنگی…»
#حسین_منزوی
۱۶ اسفند ۹۹»

تصویر الهام پاوه نژاد از منظره روبه‌رویش

حامد بهداد که این روزها سریال جدیدش در حال پخش است با انتشار ویدئویی از هوادارانش درخواست کرد تا به تماشای سریال جدیدش بنشینند. سریال می‌خواهم زنده بمانم هر دوشنبه از شبکه فیلیمو پخش می‌شود. 

تریلر سریال می‌خواهم زنده بمانم با بازی حامد بهداد

علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی و بایرن مونیخ که به تازگی در گرفتن نتوانست به ریاست فدراسیون فوتبال ایران برسد تصویری از خود منتشر کرد و در تشکر از حامیانش نوشت: «جنگیدن زیباتر از پیروزیه. باید دوباره راه بیفتی و یه مقصد تازه پیدا کنى. ممنون بابت همه حمایت هاى شما عزیزان.»

علی کریمی و استایل ورزشی‌اش

 

دیجیاتو
بدون نظر

ورود